Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, które działo na Ferdka? (nie mam najlepszego)

Dołączona grafika

Nie biorę pod uwagę kosztu amunicji, chcę tylko, żeby się przyjemnie grało. Trochę boję się, że 105-ka będzie miała syndrom dział dużego kalibru ze ~średnią~ penetracją i może często dingować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem z 88 ale oba te działa są słabe na tym czołgu, plusem 88 jest dobra celność i szybkość do 8 tierów sprawdza się jako tako na 9 i 10 to ten dmg powoduje śmiech. A jeżeli nie kupiłeś jeszcze ferdka to rozważ JagdPanthere II moim zdaniem lepsza no i nie musisz kupować dodatkowego załoganta jak w ferdasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co lubisz. Ja chwilę przejeździłem z 88, bo używałem jej na jPanterze i mi się podobała. Potem chwilę przejeździłem ze 105mm, podobało mi się schodzenie celownika, chociaż pociski latały już czasem poza cel na dużych dystansach. A potem dorobiłem się 128, bo resztę miałem zbadaną :lol:

 

Na panterze 1 i 2 wcale nie będzie fajniej, to są wolne muły i bardziej nastaw się na kampowanie jako snajper niż scoutowanie, bo to szybkości nie ma.

 

Tak mu doradzaj, to skończy siedząc gdzieś za artylerią i zbierając oprdol od reszty teamu, a LOLe od przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na Pershingu jest duża różnica między działem M3 (TVII) a T15E2M2 z TVIII? NIby statystyki bardzo się nie różnią, ale potem w praktyce okazuje się coś innego. Warto wywalić te prawie 19k expa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadlem wczoraj w tego nowego francuza tier 5 - niesamowity dramat.

Teraz sie ciesze, ze przebrnalem tier 5 juz dawno.

 

No i kurcze zabrali mi dluga 90tke z Lorraine i znowu musze sie meczyc z ta z AMX 13 90 :(

 

A na Ferdka bezapelacyjnie 105tka - masz zabijac przeciwnikow a nie rozsmieszac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem z 88 ale oba te działa są słabe na tym czołgu, plusem 88 jest dobra celność i szybkość do 8 tierów sprawdza się jako tako na 9 i 10 to ten dmg powoduje śmiech. A jeżeli nie kupiłeś jeszcze ferdka to rozważ JagdPanthere II moim zdaniem lepsza no i nie musisz kupować dodatkowego załoganta jak w ferdasie.

 

Ja właśnie idę w kierunku VIII tieru i oblukałem jpII i ma strasznie nędzne pancerze w porównaniu do ferdka.

 

No, ale fakt mobilność niczego sobie.

Co do panterek to nie mówię, że II-ka jest jakaś tragiczna, ale jedynka pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, że nie wybrałeś najlepszego drzewka jeśli chodzi o medy, e-50 [gluteus maximus] nie urywa, nie wiem jak z tym X tierem, ja bym proponował iść w amerykany jak chcesz od nowa zaczynać. ;>

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tej fizyki boję. Dobrze jest jak jest. Przy takiej masie śmieszne będzie wyskakiwanie z górki czołgiem z WW II.

 

Nie dość, że śmieszne, to jeszcze dalekie od realizmu. Seria BT może i tak mogła na testach poligonowych (są zdjęcia), ale ich podwozie średnio to lubiło, o załodze nie wspominając. A w przypadku cięższych czołgów to przód wystawał poza przeszkodę aż się środek masy znalazł w powietrzu i wtedy przód majestatycznie opadał. Czołg nigdy nie tracił kontaktu z podłożem, nie ta masa i prędkość.

 

T1, jak już nie trafia na tiery 8 i 9, może nie być taki zły. Ogólnie mam wrażenie, że sporo czołgów uważanych dotychczas za żenujące, sporo zyska na nowym MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Panther I i to była wielka tragedia. Lepsza wieża ledwie się obraca podobnie jak sam czołg. Wolno przyspiesza taka sobie V max. Działo 75L100 dobre na scouty nie ma tiery 9 z jakimi się czasem walczy w nowym MM nie pisze o starym gdzie walczyłem z tier X.. Średni Damage 140 więc policzcie ile trzeba mieć trafień z uszkodzeniami aby zniszczyć tier choćby 7 jakim jest ten czołg.

 

Właściwie nadaje się tylko do kompienia celne działo. Absolutnie nie nadaje się do walki w zwarciu. Taki IS-3 wymanewrował mnie jak chciał

 

Pancerz słabiutki. Właściwie ten czołg nie ma zalet T-43 z 100mm przy min to był super czołg, T20 też znacznie lepszy.

 

Szczęśliwie właśnie odkryłem Panther II ale mi jeszcze brakuje kredytów.

 

Czy na Pershingu jest duża różnica między działem M3 (TVII) a T15E2M2 z TVIII? NIby statystyki bardzo się nie różnią, ale potem w praktyce okazuje się coś innego. Warto wywalić te prawie 19k expa?

 

Sam się zastanawiam właśnie rozwijam Pershinga, wie ktoś coś może w tym temacie?

Edytowane przez Sturmovik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Panther I i to była wielka tragedia. Lepsza wieża ledwie się obraca podobnie jak sam czołg.

 

Co co Ci obrót wieży na czołgu 2-3 linii?

 

Wolno przyspiesza taka sobie V max.

 

Jak wyżej. Wystarczy żeby się dostać na dobrą pozycję strzelecką.

 

Pancerz słabiutki. Właściwie ten czołg nie ma zalet T-43 z 100mm przy min to był super czołg, T20 też znacznie lepszy.

 

Tak, bo reszta medów ma lepszy pancerz. Pantera ma najcelniejsze i dysponujące największą penetracją działo, jak to nie są zalety to nie wiem co jest. Przed 7.5 miała też najwyższy DPM z tej trójki, ale teraz przejął to T-43 z 85mm. Edytowane przez WestCoach
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bloga Overlorda

Q: I can see on the forums some posts about EU tech tree? Is that true and when can we expect that?

 

 

A: EU tree is not finalized yet. What I can say for sure is that it will comprise Hungarian, Swedish, Swiss, and Yugoslavian tanks. We are still thinking about Italian and Polish trees, if we manage to extend them to tier 10, we will make them separate. Otherwise – they both will be a part of EU tree.

Jak dla mnie dość ciekawa wypowiedź, tyle, że w każdym możliwym temacie o polskich czołgach w WoT ludzie mówili, że max V tier możemy mieć, więc wychodzi na to, że WG chce pobić rekord w naciąganiu hisotrii:D

 

Miałem nie grać KV-3 bo zbieram na Pz IV na jutrzejszy specjal, ale stwierdziłem, co mi tam zagram jedną bitwę, może mi się uda zrobić x2, pokazało mi drzewko byłem w górnej części listy, więc sobie myślę, że jest dobrze, na dzień dobry się zagapiłem i pojechałem jak leming w las(mapa Murowanka czy cuś takiego, startowałem w prawym górnym rogu), jedynie 2 gości pojechało w kierunku A1, jak się ocknąłem to zacząłem do nich wracać co mi się bardzo opłaciło, bo zakończyłem bitwę z 4 fragmi 1880XP(x2) i coś 12k kredytów do przodu. Ta gra jednak potrafi być piękna:D

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, założyłem 105mm do E-50. Teraz się nim jeździ jak przerośniętą panterą 2, tylko fajniej.

Troll level: master :lol:

 

Gdyby mi tylko ping dzisiaj tak nie skakał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się dziś na superpershinga, to mój pierwszy czołg premium Dołączona grafika. Współczuję wszystkim graczom którzy strzelają do niego amunicją za 1000 i więcej srebra, mniej więcej połowa trafień to strzały za 0.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, ale przecież wszyscy wiemy że nie zawsze da się wcelować w słabe punkty, a z dalszych odległości to prawie niemożliwe jeśli nie strzela się do KW-5, zresztą większość graczy nie grzeszy umiejętnościami i znajomością każdej jednej maszyny w grze. Grunt że w międzyczasie sam wystrzelę wystarczająca ilość razy żeby dobrze zarobić

 

Jeśli chodzi o amunicję to osobiście jestem na to wyczulony za sprawą mojego T-54. 1 sztuka kosztuje 1230 srebra a średnie obrażenia to tylko 320pkt. Gdzieś mi się pałęta screen z bitwy gdzie zarobiłem(bez premium) na T-54 51000, a na samą amunicję wydałem ponad 28 000(23/25 celnych strzałów), będąc mocno postrzelanym dochodzi do tego kilkanaście tysięcy na naprawy, zazwyczaj 3000 na wyposażenie, a to przecież była bardzo dobra bitwa.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja współczuje mobilności rodem z czołgów HT. ;>

Poza tym co to jest 1000 kredek na pocisk, pfff.

 

@Dizt

 

Testowałem go podczas bety 7.5 i w zasadzie wspólne ze zwykłym perszingiem to ma działo, chodź trochę słabsze. Poza tym to wolny muł z tragicznym obrotem wieży. Taka parodia meda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie grałem na serwerze testowym, ale przeczytałem sporo opinii i niczego innego się nie spodziewałem.

 

Jeśli chodzi o zarobki to jak na razie zarabiam na czysto 25 000-55 000 bez premium czyli średnio(ale też tylko 38% zwycięstw w kilkunastu bitwach), ale jak to bywa z nowymi czołgami najpierw trzeba nauczyć się nimi grać więc myślę że za jakiś czas ustabilizuje się to w granicach 50 000. Jak na moje umiejętności i czas to ogromne sumy więc jestem raczej zadowolony. Jak do tej pory ani razu nie wylosowało mnie z X poziomem, czasami zdarzą się 1-4 maszyny z IX, ale zazwyczaj jest to 6-8.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem złoto sms'em była mi potrzebna mała ilość i bez najmniejszego problemu się transakcja udała, jak coś to telefon w play mam. Co do pakietu, to takie rzeczy idą z poza pakietu tak jak wszystkie sms'y premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...