Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Co myslicie o chinskim t34-1 ? Gralem chwile na testowym(niestety wszyscy z premium lataja) i tak patrze na staty to wydaje sie byc super ;D

Jest mobilny, dziala jak na czolg sredni dobre a pancerz na wierzy (170) niczego sobie.

 

Wyjdzie w praniu.

~33t i 520KM szału raczej nie robi, czas celowania też 2,9s.

Na papierze wygląda jak T-43 przed zabraniem IDIOTa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzebali coś przy Hummelu? Gram jeszcze na 8.2 ale jest jakaś masakra. Średni dmg 250-350. Co 3 pocisk znosi na bok. Wróciłem do gry Hummym, bo jeszcze ze 2-3 miechy temu grało mi się nim rewelacyjnie, a tu taka kiszka. Za Xh wychodzi 8.3 z nerfem, to będzie koniec świata. Nie mogę uwierzyć, że to ten sam Hummy co X tygodni temu. Przerwa od grania robi swoje, ale przez ten czas grałem arty 6-7tierem, więc aż tak mocno nie wyszedłem z wprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj starałem się coś trafić z SU-14. O dziwo 40% pocisków upadała poza obrys celownika po jego idealnym zejściu. Tylko GwTigera zdjąłem na szota, resztę kąsałem za jakieś 300 ledwie. A nie, jeszcze IS-3 poszedł na szota i to chwilę po tym jak już mi zniknął. Generalnie na SU-8 grało mi się wiele lepiej. Chociaż też lot pocisku w zupełnie inną stronę niż zamierzona nie był jej obcy, ale przynajmniej była bardziej mobilna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj starałem się coś trafić z SU-14. O dziwo 40% pocisków upadała poza obrys celownika po jego idealnym zejściu. Tylko GwTigera zdjąłem na szota, resztę kąsałem za jakieś 300 ledwie. A nie, jeszcze IS-3 poszedł na szota i to chwilę po tym jak już mi zniknął. Generalnie na SU-8 grało mi się wiele lepiej. Chociaż też lot pocisku w zupełnie inną stronę niż zamierzona nie był jej obcy, ale przynajmniej była bardziej mobilna.

 

Kurcze, może wzrok mi siada, ale nigdy nie widziałem sytuacji, żeby pocisk poleciał poza celownik...

Mógłbyś pokazać to na jakimś filmiku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos skopali to fakt, wczoraj czy to obj 261 czy hummel czy m40 pociski latały jak chciały...

Dystans 700m, is3, celownik na wiezy a pocisk z obj nie doleciał, walnał w glebe z 20m przed...z 2 razy, i nie, nie było tam jakiegoś szczegolnego wzniesienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś troche namieszali, ale jak dla mnie ten nerf to pic. Arta powinna zadawać mniejszy dmg i to by może spowodowało , że część graczy by zrezygnowały z gry artą, bo chyba o to wargamingowi chodzi. Po tym co zrobili we wczorajszym patchu to jak dla mnie słaby nerf. Wziąłem Su26 4 kille top dmg, wziąłem Ob212 4 kille top dmg 4k , za mną na liście Lor 155 3k dmg.E100 i JagpzE100 znikały z pola walki aż miło ;) Gracze sobie z takimi zmianami poradzą i dalej bedzie po 5 art na team. Czyli g... się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo powinni dać limit rodzaju czołgu na team zamiast je nerfić. Max 2 arty na przykład. Ostatnio w większości losowań mam po 4 arty w teamie. Bywały losowania gdzie miałem 8 art na team O.o

 

Powinni pytanie tylko dlaczego nie chcą. Dziwne jest to , że jak gram AMX 13F3 AM to najczęściej jestem jedyną lub co najwyżej drugą artą w teamie. Jest to chyba jedyna arta , która ma takie losowania.

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni pytanie tylko dlaczego nie chcą.

 

Pewnie według statów wychodzi im, że gracze artą mają po prostu lepsze wyniki... I wtedy ograniczenie ilości nic nie da, ewentualnie poza tym, że będzie się dłużej czekało na bitwę SPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzebali coś przy Hummelu? Gram jeszcze na 8.2 ale jest jakaś masakra.

Z ciekawości muszę zapytać, jakim cudem grasz na 8.2 jeszcze? System Ci nie wywala przy logowaniu że musisz zaktualizować? Co jest z tą grą, jednemu tak drugiemu tak chodzi to to Dołączona grafika Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo powinni dać limit rodzaju czołgu na team zamiast je nerfić. Max 2 arty na przykład. Ostatnio w większości losowań mam po 4 arty w teamie. Bywały losowania gdzie miałem 8 art na team O.o

 

Nie moga dac takiego limitu bo wowczas nie mialbys szans na zrobienie 2 medali, czyli odpowiednio zniszczenia 3 i 5 artylerii. Jesli chca to zachowac to wciaz musi byc mozliwosc wylosowania co najmniej 5 artylerii na strone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości muszę zapytać, jakim cudem grasz na 8.2 jeszcze? System Ci nie wywala przy logowaniu że musisz zaktualizować? Co jest z tą grą, jednemu tak drugiemu tak chodzi to to Dołączona grafika

 

Serio wierzysz, że on gra dalej na patchu 8.2? Przecież nie mógł by się zalogować.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że odniosłeś takie wrażenie? Właśnie próbuję go pociagnąć za język i dowiedzieć się co to za smuty wypisuje Dołączona grafika

 

Takie właśnie odniosłem wrażenie:)

 

Co do wypisywania smutów, to już widziałem takie teorie spiskowe, że głowa mała, nie wiedziałem, że można wymyślać takie ciach!ły, żeby usprawiedliwić swoją nieudolność. Ja jak zlamie to się przynajmniej przyznaję, że zagrałem jak ostatni noob.

 

Wczoraj bitwa na SU-152 7 kili, kumpel z plutonu też coś tam ustrzelił i tak przegraliśmy, ale co się dziwić, jak nasz top tank IS, miał 5k bitew 4xx effi i 41% win ratio. Co ciekawsze myślałem, że takie okazy to boty, ale ten starał się coś ugrać, tyle, że po prostu lamił, chociaż 1k dmg mu się udało wbić, zawsze coś, w sumie może byśmy to wygrali jak bym raz nie chybił w KV-3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zaciekawiło mnie zdjęcie w launcherze, gdzie na tle czołgów widać katowicki spodek, przeczytałem i faktycznie finał jakichś tam mistrzostw ma się odbyć w Polsce.

Pytanie czy ktoś się orientuje czy to ma być faktycznie w Katowicach i czy jest możliwość wstępu na te rozgrywki w ramach widza?

 

Tu link: http://worldoftanks.eu/en/iem-results

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie męczcie go, widocznie nie da rady. Skądś to znam. Prace się kończy, trzeba do domu, zjeść, zrobić coś co trzeba, różnie bywa. Umyć się czy przebrać chociaż, potem znów wyjść z domu i gdzieś dojechać. Wyjdzie o 13-14, reszta mu zajmie ze 2h i co? Na finał turnieju dotrze? Też bym nawet nie rozważał zjawienia się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory!

Battle: Cliff 18 January 2013 03:48:12

Vehicle: VK 4502 (P) Ausf. A

Experience received: 2,748 (x2 for the first victory each day)

Credits received: 39,931

Battle Achievements: Mastery Badge: "Ace Tanker"

 

 

Uffff wreszcie, 3588dam i 1434 przy wyspotowaniu, było by lepiej ale standardowo kilka strzałów za 0 ISy przyjęły.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...