Skocz do zawartości
marco

O rangach dla autorow serwisow sprzetowych

Rekomendowane odpowiedzi

Podpisy zmienione. Nie ma potrzeby zamieszczać linków, mam dobre wtyki wszędzie :>

Nie wątpie.. :>

 

mechl!k --> Dla Twojej wiadomości: http://pcarena.pl/staff.html

Artykuły: http://pcarena.pl/reviews.html

Mi tego nie musisz udowadniac.. ;]

Napisałem tak na przyszłość - nie wszystkie serwisy sa tak znane jak np. PcArena..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, nie ma problemu :).

 

IMHO, świetny pomysł z tymi rangami. Jeszcze tylko niech rusza artykuły i purepc.pl będzie jednym z lepszych polskich serwisów (bo forum to już dawno takie jest).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba dodane pod AV.

 

majkel84 wklejam bez bo to jest tylko, aby zaznaczyć, że dana osoba również wypowiada się na innym portalu/forum.

 

Nie będę dodawał z końcówkami bo to nie reklama.

 

Oka wyjaśnione podpisy na swoim miejscu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, myślałem, że dotyczy to tylko redakcji danego serwisu.

Dzięki, pozdrawiam niezwykle serdecznie.

Romek sie raczej źle wysłowił.. ;]

Specjalną rangę, niepowiązaną z żadnymi dodatkowymi uprawnieniami, mają członkowie redakcji innych serwisów (nazwa serwisu) lub właściciele/przedstawiciele firm (nazwa firmy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us
Pozytywnym zjawiskiem ze strony 'biorcow' byloby reklamowanie w podobny, lub inny sposob naszego ulubionego forum... ;] Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pageup dodany podpis.

Lemon-Cola nie widzę cię w redakcji ani nikt nie potwierdza takiej przynależności do Mobo.pl.

ULLISSES kurcze również nie widzę cię w redakcji i-slownik.pl, daj mi jakiś przykład na PW to dodam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ULLISSES kurcze również nie widzę cię w redakcji i-slownik.pl, daj mi jakiś przykład na PW to dodam.

Heh. Nie tylko Ty nie widzisz. Ja w ogóle nie widzę redakcji. Takie małe przeoczenie autora nowej wersji skryptu. ;)

Na starym (w html) wszystko było ładnie wypisane. W nowym wszystko jest dostępne z panelu admina. Niestety przecietny śmiertelnik nie ma nawet pojęcia, czy poza wszechobecnym Antonim, jest jeszcze ktoś w redakcji. Jeszcze dziś dorobię odpowiednie info. :]

 

Edit:

3 pozycja w dolnym menu :]

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpis zmieniony wg prośby.

 

OT:

A ja mam do ciebie Weelkoo prośbę o zamieszczenie newsa o tym: http://www.purepc.pl/node/283

 

Jako prawie jedyni w sieci olaliście newsa więc może ty zadziałasz i zamieścisz go bo chodzi o życie człowieka. Zwracam się do ciebie bo naczelniak i wasz newsman zapomnieli się odezwać.

Myślę, że masz sercę i choć tak pomożesz biednemu Łukaszowi.

END OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...