Skocz do zawartości
Twój Pan

DDR1 400MHz (800DDR)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dołączona grafika

 

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1599098

 

Pamięci to G.Skill PC4800 1GBLA (Samsung TCCD 437). Wyglada na to, że dziś testując HTT do zawodów na HWBocie, przez przypadek pobiłem rekord świata w taktowaniu DDR1 :lol: :lol: :lol:

Tak naprawdę założyłem ten temat bo chciałem sprawdzić jaki mam avatar, a nie chcialo mi sie klikac w mój profil

 

Pozdrawiam

Edytowane przez MaSell
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło, niezła rzeź, gratulacje! :D

Popieram przedmówcę - wrzuć wyniki przepustowości.

Kości jakoś specjalnie chłodzone?

 

BTW A DDR600 nie jest specjalnie niezwykłe OCZ EL DDR PC-5000 Dual Channel Platinum DFI nF4 Special *EOL OCZ Technology

Edytowane przez ivanov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pff, ale ikstrim na powietrzu :lol2:

 

No tak sam wynik nie wystarczy, prawda. MaSell idź dosyp śniegu i zrób jeszcze jedno foto.

 

przez przypadek pobiłem rekord świata w taktowaniu DDR1

 

takie rekordy są najfajniejsze. A jeszcze wiekszy fun jest jak znajdujesz je w koszu :lol: Edytowane przez tomekk600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykopuję głęboko spod ziemi ten wątek....

Idę po Ciebie:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Pozbierałem 9 kostek na TCCD - ta jest najlepsza (G.Skill GBLE) i przy napięciu 2.9 robi ~400 15-6-6-3-2T, pozostałe odpowiednio - 1x390, 2x385, 1x375, 1x360, reszta kończy się przed 360. Ten wynik jest @3.3V i można wycisnąć jeszcze więcej.

 

Testowałem na DFI NF4 SLI-D - CPU 300x6, dzielnik 250 (pamięć @360). Boot do windowsów, potem clockgenem do góry. Chłodzenie - 2x120mm wiejące z góry. Nie korzystałem z uroków zimy. Dołączona grafika

Edytowane przez phobosq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos chce wziac mojego GF4MX 64Bit ktory swego czasu robil 615-630MHZ na pamieciach 6ns bez podbijania napiecia ? Dołączona grafika

 

Tylko mowic szybko bo mam kogos kto wraca do polski w niedziele, a brat mi przywiozl ta karte zamiast 8500GT :P

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko OMFG :D raz jeszcze :P

 


Gościu zluzuj z tymi pracami górniczymi na forum.

Masz z tym jakiś problem, czy będziesz teraz krytykował z byle powodu jednego z userów z najdłuższym tutaj stażem?

Edytowane przez SpiderMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...