Skocz do zawartości
andrew777

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem...w cb wsiadałem se np w jaka czy iła-2 i w tank battles właśnie walczyłem jako albo osłona albo samolot szturmowy. Skila zero u mnie(brak porządnego joya i skila do niego) więc dużo nie nastukałem, ale widziałem ze inni dawali rade.

Ale nie było to jakoś mocno przeszkadzające, bomb można uniknąć a samolot po zrzucie musi nawracać na lotnisko przecież...

 

Ciekawe jak rozwiążą kwestię 3 elementów, czyli gdy dojdą statki...

 

Mi tam sie WT podoba, nie żebym chorował na te gre, odpalam se raz dziennie na max godzinę i styknie. W WoT przehulałem kawał życia , tj. mam jakieś 20k bitew i uznałem że starczy, wole poczytać więcej książek :P. Do plastykowych samochodzików udających czołgi z WoT raczej już nie wrócę, bo co pacz to jest gorzej. Najlepiej wyglądało to jednak jak było tylko RUS, US i GER tanki. Dało się grać, jakiś balans był.

Tu być może też namieszają, ale póki co wygląda to lepiej, działa lepiej i jest bardziej zgodne z historią, fizyką itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik był z ruskiej CBT .

 

I faktycznie nie najlepszy pomysł , chyba że wraz z samolotami wprowadzą pojazdy SPAAG .

 

Bo tak nie widzę szans - mało który czołg jest się w stanie skutecznie bronić przed samolotem .

 

U Niemców to na razie 2-3 pojazdy mogą służyć jako wozy AA .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I faktycznie nie najlepszy pomysł , chyba że wraz z samolotami wprowadzą pojazdy SPAAG .

 

Przecież już są... 2 u Niemców i jeden u Ruskich. Do tego jeszcze będą aktywne karabiny maszynowe (widać to na filmiku prezentującym działanie wież T-35), a na mapie są stacjonarne stanowiska AA. Moim zdaniem może to działać, ale w Arcade czas na przeładowanie bomb będzie musiał być wydłużony.

 

A tak BTW. obietnice Gaijin mówią, że na mapach ma być też piechota, działa ciągnione itp. oraz widoczna załoga w otwartych pojazdach.

 

 

 

Ciekawe jak rozwiążą kwestię 3 elementów, czyli gdy dojdą statki...

IMHO statki + samoloty i czołgi + samoloty, łączenie wszystkich trzech naraz sprowadzi się do tego, że i tak rozdzieli się to na dwa wymienione zestawy na jednej mapie (no bo jak z czołgiem do okrętu? ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z km-ami w wozach są 2 problemy :

 

- mały kaliber , większość wozów niemieckich ma km-y 7,92 mm , może nie wystarczyć do obrony przed niektórymi samolotami ; u ruskich i amerykańców lepiej - ci mają km-y kal. 12,7 mm , choć nie we wszystkich wozach .

 

- kiepskie położenie i relatywnie mały zakres ruchu , większość km-ów może strzelać do przodu , nawet jak jest jakiś na stropie wieży to nie zawsze go da się na tyle wychylić w górę aby skutecznie z niego strzelać do samolotów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie widzialem zeby bylo tak strasznie jak sie siedzialo w czolgu... Gorzej natomiast jest jak sie lata samolotem, bo automatyczne aa jakos lepiej morduja, jak sie ich nie wykonczy na poczatku to kaplica, zreszta jak sie lata czyms innym niz bomber to ciezko zniszczyc czolg. I zeby bylo jasne nie mowie o arcade bo tego trybu nie odpalilem od misji na samoloty premium rok temu...

 

By Lumia 925

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruskie som op....

Bo zawsze cholera mają bardziej ogarniętych graczy...na 7 bitew niemcami raz wygrać to sukces, grają jak patałachy, nikt sie nie wspiera.

Ruscy zawsze trojkami jeżdżą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szło zarabianie lwów na czołgach? :> Bo pomimo tego, że na FRB dali świetny ewent, to mi samolotem udało się skasować jedynie połowę puli ;)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i tak chciałem poprawić staty na frb, a na tym ewencie szybko fragi wchodziły, więc przyjemne z pożytecznym :D a dzisiaj jeszcze miła niespodzianka i doszło kolejne 500 orzełków, chyba za pierwsze miejsce rankingu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Odpalałem dziś przed południem WT - wszystko ok. Odpalam teraz, nic nie sciągnął luncher, a Avast wykrywa mi trojana w pliku aces.exe win32 dropper-gen [drp]. O co chodzi? Mieliście coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://warthunder.com/en/news/622-Mixed-battles-between-aviation-and-Ground-forces-en

 

No i są...

Bitwy lądowe i lotnicze razem. Zaraz sprawdzę jak to się je :)

Tylko w trybach realistycznym i symulacyjnym...

...

 

Wygląda to tak, w realistycznych mamy po jednym samolocie i jednym czołgu do wyboru. Po użyciu jednego reszta się robi niedostępna. Ale działa wielokrotne użycie jednostki.

 

Balans między jednostkami naziemnymi a lotnictwem jest utrzymany w miarę sensownie. Nie zauważyłem, aby mnie z powietrza nadmiernie tępili. Wręcz przeciwnie. To naziemna artyleria przeciwlotnicza w rękach graczy stanowi zagrożenie dla samolotów.

 

Ogólnie znacznie ciekawsze niż zwyczajne ground forces :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia jakaś dzisaj. Wchodze na bitwe z czolgami i połowa graczy nieaktywnych, druga połowa kradnie fragi jak tylko sie da.

 

Eventy psuja grę :/

Ciekawostka: w jedym z miast na Ukrainie probowano uruchamic IS3M

 

http://www.youtube.com/watch?v=SSyr71V_ArA#t=15

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Costi :) wygląda na to, że to był problem, zawsze ustawiałem bombowiec na kurs i czekałem robiąc coś innego. W czołgach mam teraz 90-100%.

 

Jak rozumieć ostatnie zadanie? 70 walk pod rząd z 50% czy 70 walk w ogóle?

http://speedy.sh/XJ3ba/2014.06.07-15.45.38.wrpl

 

Niestety aby zaliczyć 70 walk z aktywnością 50%+ trzeba tyle mieć pod rząd. Raz odszedłem od kompa i brakło trochę ;) czołgi i samoloty już mam a teraz muszę robić jeszcze aktywność :F

 

Zrobiłem wszystkie trzy zadania i nie dostałem samolotu premium. Jeżeli Boston Mk. 1 to to samo co Havoc Mk. 1 to mi nie zależy ale ciekaw jestem dlaczego?

Edytowane przez Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...