Skocz do zawartości
marco

Planowane prace modernizacyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Nie od dziś nie pierwszy raz. Systematycznie co jakiś czas sa lagi lub błędy (502 bad gateway). Ja rozumiem gdyby to forum było oblegane przez mase użytkowników, ale że jest prawie zawsze mały ruch na tym forum to coś musi być nie tak. Wszystko w rekach Marco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie powtarzam to co wszyscy widzą ale znów dzisiaj działa tragicznie... czy będzie to działało jak kiedyś?

 

Dopinam się do pytania i zadaję kolejne. Czy jest możliwość wyłączenia forum aby funkcjonalność wróciła do pierwotnej postaci tj. działa bez pieprzonych lagów i 502?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalnałem se fasterfox'a. Wszystko ładuje się na raz. Odpalam PPC i idę po kawę. ;) A tak na poważnie forum wysypuje się o różnych godzinach. Praktycznie bez względu na porę. Często dławi się gdzie przez większość czasu działa dobrze. Potem znów działa ok i tak w kółko. Na pewno nie jest to przez obciążenie, bo za mało tu gimbusów jak na PClol'u np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalnałem se fasterfox'a. Wszystko ładuje się na raz. Odpalam PPC i idę po kawę. Dołączona grafika A tak na poważnie forum wysypuje się o różnych godzinach. Praktycznie bez względu na porę. Często dławi się gdzie przez większość czasu działa dobrze. Potem znów działa ok i tak w kółko. Na pewno nie jest to przez obciążenie, bo za mało tu gimbusów jak na PClol'u np.

 

W nocy(1-3 nad ranem) zawsze niesamowicie muli. Raczej nie z powodu nalotu użytkowników...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum rusza się jak wóz z węglem, zapisywanie posta trwa wieki (a zazwyczaj okazuje się, że strona się po prostu nie odświeża), błędy 504, 502 albo "limit czasu bramy HTTP został przekroczony" są na porządku dziennym, bez względu na porę. Chyba nigdy tak źle nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejście tutaj Czas wykonania: 34,1342, poprzednio odp w temacie WOT, ok 1min.

Poważnie? Od czasu przesiadki na nowe ludzie narzekają i nic. Naprawdę droga administracjo, macie w tym topiku przykład najbardziej kulturalnych użytkowników jacy są w necie, ale powoli chce się rzucić takim k...a mięsem że szkoda gadać. Ile można czekać.

http://veryhilarious...adians-protest/

To tak delikatnie rzecz biorąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na dostawę nowych SSDków do macierzy które powinny pomóc. Na pewno będzie się to wiązało z przerwą w dostępie do forum na czas przerzucenia wszystkiego, będę informować jeszcze o terminie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można teraz odczuć sporą różnicę w responsywności forum - mam nadzieję, że ten stan utrzyma się na dłużej ;)

 

BTW w wolnym czasie zmienicie kolor czcionki wpisywanego tekstu w polu wyszukiwarki? Od czasu zaimplementowania nowego, ciemnego skinu prawie nic nie widać.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dojechała do mnie nowa maszyna (Xeon E5-1650, dyski Intel 320), mam nadzieje, że uda się ją dostawić ASAP.

 

Odczyt forum fenomenalny!

Ale zapis wiadomości czasem przymula. Czyżby przepustowość 320ek w zapisie dawała się we znaki? Zbyt mało ich itp?..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...