Jump to content
Sign in to follow this  
Caleb

AMD R9 290 / R9 290X Hawaii - Następcy HD 7900

Recommended Posts

sprawdzalisice w ustawieniach afterburnera czy nie trzeba czasem tej opcji odchaczyc? przy gtx480 trzeba bylo tak zrobic zeby byla ta opcja aktywnaWysyłane z mojego GT-S6500 za pomocą Tapatalk 2

Dopiszcie w profilu karty (.ProfilesVEN_1002.......cfg)

[settings]
VDDC_IR3567B_Detection = 30h
VDDC_IR3567B_Output = 0
VDDCI_IR3567B_Detection = 30h
VDDCI_IR3567B_Output = 1

Myślałem, że na Hardware.Info coś jest, ale jeszcze nie. Mam ewidentne efekty odstawienia Dołączona grafika  (WOT na gt210 chodzi, sprawdziłem wczoraj). Czy ktoś może wie jak może wpłynąć na wydajność r290x  skojarzenie silnika Wieska 2 z technologiami NV ? Dużo hałasu o nic czy na jesień upgrade Dołączona grafika ?

A jednak jest

Edited by YARPS DRITT

Wszystkie testy wygladaja obiecujaco. Ceny tych kart z niereferencyjnym chlodzeniem sa teraz takie same jak gtx780 (380£/1850zl), wiec juz nie wyraznie tansze. Biorac pod uwage ze 780 tez kreca sie niezle, a krecone daja rowniez przyzwoite rezultaty, ktora karte lepiej brac? Czy Radki dalej maja spadki fpsow (niskie minimalne) ,freezey?? Czy amd to naprawilo w koncu w sterownikach?

@jonathan

Po zobaczeniu iż proponowana data to 14.01.14(ostatnia aktualizacja) w Polsce, zaczynam szukać poza Polską.

Koledzy, jeśli ktoś zna adres gdzie te karty(Sapphire TRI-X r9 290X) można zamówić proszę o informację(gdziekolwiek).

To taki zaje.... są ???

A mogłem nie sprzedawać 290 :( ...

Edited by xavier78

proponuje kubel zimnej wody i poczekac... Dołączona grafika

ja tam żałuję że go sobie nie wylałem na łeb gdy kupiłem referenta 680 praktycznie w pierwszym żucie na polskę (z małej specjalnie)  a trzeba było poczekać miesiąc lub dwa i kupić wypasionego nie referenta :D

Wysyłane z mojego GT-S6500 za pomocą Tapatalk 2

Edited by zaodrze244

To taki zaje.... są ???A mogłem nie sprzedawać 290 :( ...

Ludzie się rzucili na radeony do kopania kryptowalut. Praktycznie od połowy grudnia nie da się dostać w sklepie internetowym / stacjonarnym hd7970/r9 280x i wyższych modeli. A jeśli już jakieś są dostępne to karty są albo zbyt drogie albo znikają momentalnie. Tapatalk 4 @ SGS 3

@jonathan

Po zobaczeniu iż proponowana data to 14.01.14(ostatnia aktualizacja) w Polsce, zaczynam szukać poza Polską.

Koledzy, jeśli ktoś zna adres gdzie te karty(Sapphire TRI-X r9 290X) można zamówić proszę o informację(gdziekolwiek).

Hiszpania może być? :)

I tak taniej jak w u nas, przy kursie 4,25.

Edit:

Jak tak przeglądam strony to w tych pieniądzach(+100PLN) można kupić nówkę 780 TI... I co tu robić ?

Edited by xavier78

Ja kupiłem właśnie wczoraj EVGA GTX780ti SC ACX i jestem mega zadowolony...

Prócz delikatnie piszczących cewek wszystko śmiga aż miło :D, a też w sumie chciałem czekać na jakiegoś dobrego 290x non-ref - nie żałuję swojej decyzji.

Także bierz 780ti - świetny wybór :).