Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkim .. Zastanawiam się nad kupnem telefonu...

Mam do wydania równe 400 zł ... W telefonie potrzebuje dobrego wyświetlacza. Mp3, Karty pamięci mogą być ale nie muszą. Ciekawy design i co najważniejsze by od pisania non stop sms nie bolały palce hehe... Chodzi mi o to by była przyjemność z pisania ich a nie że gdy napisze 5 sms to juz się człowiek zniechęca i woli zadzwonić ... Ale tak szczerze to ja nic ciekawego nie widziałem. A na telefonach się nie znam bo chce przejść z mojej wysłużonej Noki 6210 ( k700i odpada po prostu nie podoba mi się) Proszę o szybką odpowiedz gdyż w następnym tyg wyjeżdżam a telefon pasuje sobie sprawić... Dziękuje z góry !

 

Jezeli pisanie ma być dla CIebie przyjemnością to tylko coś z pełna klawiaturą (qwerty) polecam Nokie 9300

 

No tak ale jednak ona nie kosztuje 400 zł ;) pozatym za wielka jest .. Może jakieś inne propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mozliwość kupienia SE t630 w bardzo dobrym stanie zewnętrznym (od początku w silikonie) jak i technicznym, pół roku gwarancji w komisie - cena ok 250zł (cały komplet jak z salonu). Tel mi się podoba ;) Opłaca się brać??

 

 

btw. czy da się zdjąć i ile kosztuje zdjęcie simlocka z SE k750i/w800i/w810i, i samsungu d600e

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena jest OK, szczególnie, że telefon uszanowany

 

simlocka sie da ściągnąć - a ceny ci nikt nie powie bo ja robie takie fony po 20-30zł a w niektórych komisach jak sie pytam dla ciekawosci to chcą 40-60zł :lol:, musisz poprostu przejsc sie po wszystkich komisach i ponegocjowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry przeoczyłem Mam najelspzy pomysł! NOkia 5510! QWERTY + 64mb Mp3

Hmm nie no za duża :P A co myślicie o E398 ? ja sie na niej pisze Esesmany ? Za 400 zł w bardzo dobrym stanie kupie z softem na E1 chyba bym sie nie bawił bo jakby tak siadła to masakra tyle kasy w plecy.. Coś małego i przyjemne klawisze no i telefon z mp3 do 400zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KaZi

w takim razie przyda mi się wycieczka, a z komisami u mnie nie ma problemu więc może da się coś wynegocjować :)

 

@MisiekLover

E398 super tel do wszystkiego (nawet rzucania o ściane) tylko nie do pisania esemesów, większośc motek ma zrypany słownik i esy pisze się ciężko, tak poza tym to słuchawka godna uwagi. Mój kuzyn ma go od 1,5 roku i nie ma z nim żadnych problemów, ostatnio przerobił na E1 i poznaje telefon od nowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie no za duża :P A co myślicie o E398 ? ja sie na niej pisze Esesmany ? Za 400 zł w bardzo dobrym stanie kupie z softem na E1 chyba bym sie nie bawił bo jakby tak siadła to masakra tyle kasy w plecy.. Coś małego i przyjemne klawisze no i telefon z mp3 do 400zł

Miałem E398 i czasem miała takie strzłay że musiałem czekać zanim pojawił się tekst, który napisałem a to bardzo denerwuje. Może 6230 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak miałem przez jakiś czas e365 to słownik to była paranoja ale słownikiem odzwyczaiłem się pisać a na ABC się już lepiej pisze bo tak patrze na te klawisze i są dość duże i chyba fajnie by chodziły ale jak telefon nie do sms-ów kurde bo za 400zł bym moze go kupił gdzieś ...

Coraz mniej czasu a poniedziałek wylatuje a z czym tu jechać z Nokia 6210 hehe co zajmuje tyle miejsca po kieszeniach .. Rozważam też tą 6230 ale czy ona nie ma dziwnego wyświetlacza kolega ma taki tel i taki jakiś brzydki kolory drętwe . Może to mnie się tak przemieniło w oczach heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak miałem przez jakiś czas e365 to słownik to była paranoja ale słownikiem odzwyczaiłem się pisać a na ABC się już lepiej pisze bo tak patrze na te klawisze i są dość duże i chyba fajnie by chodziły ale jak telefon nie do sms-ów kurde bo za 400zł bym moze go kupił gdzieś ...

Coraz mniej czasu a poniedziałek wylatuje a z czym tu jechać z Nokia 6210 hehe co zajmuje tyle miejsca po kieszeniach .. Rozważam też tą 6230 ale czy ona nie ma dziwnego wyświetlacza kolega ma taki tel i taki jakiś brzydki kolory drętwe . Może to mnie się tak przemieniło w oczach heh

6230 Jest bardzo fajna i przede wszystkim wystarczajaco szybka :) A co do kolorów to może trafiłes na jakiś kiepski egzemplarz bo z tych co widziałem to wszystkie były ładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, jeśli to nie jakaś tajemnica to powiedz czemu zrezygnowałeś z N80? Tylko na rzecz lepszej jakości muzyki? ;>

 

 

Na allegro spowrotem pojawiły się słuchawki HPM-70 w stosunkowo niskiej cenie. Czy one rzeczywiście są oryginalne? Potaniały czy jakiś shit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie od razu o pupe rozbić, ale mi jedna przestała grać, a czasem mnie wręcz irytuje jak skrzeczy zamiast grać. Więc zakup jest raczej wymuszony. Na dodatek to jeszcze prawa, czyli ta przy której jest mic.

Może bym się zainteresował czy one podlegają gwarancji, ale już je kiedyś kleiłem super glue, więc i tak by pewnie nie uznali.

Jak by się jutro znalazło więcej czasu to pomyślę o odbiorze osobistym tych słuchaweczek.

 

 

--edit--

Kupiłem te słuchawki HPM-70 (czarne). Zadowolony z jakości wykonania i dźwięku, jednak do nich się trzeba przyzwyczaić. Bo nigdy nie używałem tego typu słuchawek.

Nie sądzę, aby były to jakieś podróbki.

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem te słuchawki HPM-70. Naprawdę są niezłe, chociaż trzeba je polubić :D. Napis z nich tak łatwo się nie zdrapuje, więc nie są to tanie podróbki, tylko wersje OEM (bez dodatkowych gumeczek :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany Nokią E50 tak jak ja a nie przegląda forum dokładniej to podaj LINK ;)

Miodzio telefon, wreszcie ładnie wygląda, ma Symbiana i masę funkcji, ale cena na Allegro lekko za wysoka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu złapałem zajawkę na zmianę starego telefonu (3510i) na coś lepszego. Na ten cel mam ~300zł i zastanawiam się między SE k300i,k500i i k508i (który najlepszy?) . Moją ulubioną marką telefonu jest motorola ale nie ma nic fajnego w tej cenie, a klapka odpada (zaczęsto i zadużo piszę). Jest jeszcze opcja pchnięcia starego na allegro za ~70zł (ma papiery) i zakup motki L6. Co o tym myślicie? może jakieś inne telefony w tym przedziale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup znowu e398 tyle że z softem od E1 i będzie git :) bo w L6 skrzypi obudowa ;) chyba że za wolno Ci sie na niej pisze esemesy, w sumie to nie napisałeś do czego Ci telefon co Ci się w nim przyda

telefon do dzwonienia i pisania esów, jeszcze jakiś budzik terminarz też się przydaje ale nie chcę starocia - mam już dość takowych, mp3 niepotrzebne a aparat tylko jako dodatek na zasadze - o zobaczyłem coś fajnego ale nie mam przy sobie cyfraka to mach telefonem, nie mam zamiaru do innych rzeczy go używać ;) chyba wszystko? e398 miałem i bardzo miło wspominam, mówisz że on będzie najlepszy?

pozdro

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

telefon do dzwonienia i pisania esów, jeszcze jakiś budzik terminarz też się przydaje ale nie chcę starocia - mam już dość takowych, mp3 niepotrzebne a aparat tylko jako dodatek na zasadze - o zobaczyłem coś fajnego ale nie mam przy sobie cyfraka to mach telefonem, nie mam zamiaru do innych rzeczy go używać ;) chyba wszystko? e398 miałem i bardzo miło wspominam, mówisz że on będzie najlepszy?

pozdro

Za tą cene IMHO tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie potrzebujesz telefonu do mp3 i innych bajerów to ja polecam Sony Ericssona T630. Mówiło wiele osób, że się w nim psuje joystick, ale mój brat miał przez bardzo długi czas i wszystko było ok. Motka e398 może być, ale posiada chyba za dużo bajerów, których jak mówisz nie używasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a L6? skłaniał bym się ku motoroli ;) wcześniej jeszcze pytałem o różnice między K300i a K500i/K580i

 

jaka cena jest w miarę za tego T630? żebym nie przepłacił ;)

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sam właśnie chce kupić T630 ;) (sprzedałem N6101) cena aparatu w bardzo dobrym stanie z kartonem i dokumentami to ok 250 zł (czasamia można złapać za 200-220 a czasami za 270) ja wypatrzyłem sobie w komisie w idealnym stanie (miałem go w dłoni: obudowa nie porysowana, joy śmiga aż miło i jeszcze gwarancje dostanę:) ) za 250 i w przyszłym tygodniu ide go kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a L6? skłaniał bym się ku motoroli ;) wcześniej jeszcze pytałem o różnice między K300i a K500i/K580i

L6 jest tragiczna... Bardzo słaby wyświetlacz. Coś ala 3510i. A jak miałeś i 3510i i e398 to chyba wiesz jak jest różnica :) Ja dozbierałbym do 6230 bo nie wiel trzeba :) a Jeżeli już Motorola to e398. Edytowane przez nuras_en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje porady poniewaz w temacie telefonow jestem kompletnie zielony. Musze kupic telefon dla zony i koniecznie musi to byc telefon z "klapka". W gre wchodza dwa modele: ...Motorola V3... i ...Samsung X680.... Ze wzgledu na wiekszy wyswietlacz i ciekawszy wyglad sklaniamy sie w strone Motoroli. Wiem, ze Samsung ma wiecej bajerow ale moja luba raczej z nich nie bedzie korzystala.

No i na koniec moje pytanie do osob obeznanych w temacie. Czy ta Motorola to jest solidny telefon? Czy warto go kupic? Czy moze jednak lepszym wyborem bylby Samsung?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...