Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Crash ( Miasto Gniewu ) - Film poprostu miazdzy , nie ma tu zadnych efektow specjalnych ani nic w tym rodzaju , jest natomiast pokazane wiele ludzkich uczuc miedzyinnymi uprzedzenia..

Głownym cytatem z filmu jaki mi sie nasowa po calym jego obejzeniu jest " You think you know who you are. You have no idea. "

Ocena 9/10

Edytowane przez DdK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie obejrzałem "Skazanych na Shawshank"...

 

Kopie zadek - jeden z najlepszych filmów jakie widziałem - dla mnie 9,5/10

 

1549022[/snapback]

Dla mnie to najlepszy film jaki w zyciu widzialem.

10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Under... To że nie rozumiesz filmu to nie znaczy że jest zły... Jak można się wypowiadać o czymś czego się nie rozumie??  :mur:  :mur: To tak jakbym pisał że silnik BOXTER jest beee bo nie rozumiem zasady jego działania i wolę normalne silniki...  :mur:  :mur:

1547367[/snapback]

 

Zacytuje pewnego recenzenta filmowego (komentarz odnosił się do zagubionej Autostrady - Lyncha, ale i tu świetnie się wpasuje)

 

"Jeżeli po obejżeniu tego filmu twierdzisz, że go wpełni zrozumiałeś - śmiem twierdzić, że jesteś głupcem"

 

Owszem nie rozumiem przesłania, które emanuje z Pi, natomiast kojaże fakty i to co się działo, jednakże pełne rozpoznanie tego filmu jest moim zdaniem niemożliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje pewnego recenzenta filmowego (komentarz odnosił się do zagubionej Autostrady - Lyncha, ale i tu świetnie się wpasuje)

 

"Jeżeli po obejżeniu tego filmu twierdzisz, że go wpełni zrozumiałeś - śmiem twierdzić, że jesteś głupcem"

 

Owszem nie rozumiem przesłania, które emanuje z Pi, natomiast kojaże fakty i to co się działo, jednakże pełne rozpoznanie tego filmu jest moim zdaniem niemożliwe...

"Zagubiona Autostrada" to nie "Pi", Lynch to nie Aronofsky. To zupełnie coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crash - full total RESPECT dla ludzi ktorzy stworzyli ten film. nawet nie wiem jak go opisac bo doslownie brakuje mi slow. na dodatek zero efektow specjalnych... jedyne co mi zostaje to polecic go goraco wszystkim...ja stawiam bezapelacyjne 6/5 !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje pewnego recenzenta filmowego (komentarz odnosił się do zagubionej Autostrady - Lyncha, ale i tu świetnie się wpasuje)

 

"Jeżeli po obejżeniu tego filmu twierdzisz, że go wpełni zrozumiałeś - śmiem twierdzić, że jesteś głupcem"

 

Owszem nie rozumiem przesłania, które emanuje z Pi, natomiast kojaże fakty i to co się działo, jednakże pełne rozpoznanie tego filmu jest moim zdaniem niemożliwe...

1549153[/snapback]

No to ja Cię pogrąże Twoją wypowiedzią:

Zdecydowanie nie polecam filmu Pi straciłem prawie 2 godziny życia na jeden z najnudniejszych filmów świata, w którym nic nie jest zrozumiałe, a scenariusz pogmatwany niczym 1000 kolorowych nitek - mówi to osoba, która nie ma nic wspólnego z matematyką, a to moim zdaniem ma jakieś znaczenie. (...)

 

1547314[/snapback]

Sam napisałeś że nic nie jest zrozumiałe, stąd moja riposta do Twojego posta... Pozatym jak można porównywać Zagubioną Autostradę Lyncha do Pi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rh+ - nie no, MEGA QR+WA LOL ten film, az brak mi slow! ;sss takiego badziewia w polsce to juz chyba dawno nie bylo, aktorstwo stoji na poziomie zaby w bagnie, scenariusz jest tak kaszaniarski ze nie potrafie pojac jak mozna miec takie mysli w glowie. juz sam poczatek mnie rozjebal, ale aktorzy poprostu roxuja! Polacy to potrafia...nie powiem! ;]]]]

0/5 !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rh+ - nie no, MEGA QR+WA LOL ten film, az brak mi slow! ;sss takiego badziewia w polsce to juz chyba dawno nie bylo, aktorstwo stoji na poziomie zaby w bagnie, scenariusz jest tak kaszaniarski ze nie potrafie pojac jak mozna miec takie mysli w glowie. juz sam poczatek mnie rozjebal, ale aktorzy poprostu roxuja! Polacy to potrafia...nie powiem! ;]]]]

0/5 !!!

1549623[/snapback]

 

Dzis ogladalem.... -1/10 :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr and Mrs Smith - Fajnie, takie lekkie, nic specjalnego chociaz scenariusz fajny ~ 6,5/10 ;]

 

Zaraz zabieram sie za Rh+ :blink:

 

EDIT

 

Obejrzałem Rh+ :kijem:

 

Nie wiem czy sie smiac czy płakac.. :huh:

Jedyne co ratuje ten film to Ania Przybylska ^_^

2/10

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis ogladalem.... -1/10  :blink:

1550436[/snapback]

mnie sie średnio podobał

gdzie widziałes opinie że to nalepszy Polski film :lol: :lol: :blink:

film średniak , bardziej wyglądał jak serial kryminalny....

ale nie jest zły oglądnąć można . . raczej 4/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gorszy od Reich ? :)))) <rotfl> wydaje mi się że gorszego od Reich nie ma :P:P

1549781[/snapback]

jak dla mnie Reich jak na polska sensacje nie byl zly

 

a z filmow ktorych nie polecam to Skarb Narodow - myslalem ze to bedzie jakis Indiana Jones a tu wyszla jakas kicha z bieganiem po miescie z bezsensownymi rozwiazaniami zagadek no ale w koncu to chyba film familijny skoro wyprodukowal go Disney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno widziałem film PI. Nawet moze być :) Film twórcy requiem dla snu. Końcy się bardzo zaskakująco. Film opowiada losy matematyka cierpiącego na migreny i badajacego liczbe pi :P

 

Mógłby mi ktoś polecić jakąś niekoniecznie nową super komedie młodzieżową i nie tylko. No i jakiś dramat typu requiem dla snu czy coś w tym stulu...

Edytowane przez Sparrov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komedia mlodziezowa hmm wlasnie obejrzalem Harold & Kumar Go to White Castle nie jest jakąś super komedia, ale przy piwku można obejrzeć

 

Jak dla mnie najlepsza komedia ostatnich 2 lat jest Soul Plane jak ktoś lubi murzyńskie klimaty w stylu ,,Chłopaczki z sąsiedztwa” ,,How High” to pozycja obowiązkowa, Snoop Dogg rozwala swoimi tekstami, a laseczki w tym filmie są 1 klasa -- 11/10 :D

Edytowane przez _Rebel_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komedia mlodziezowa?? Hmm... "Ali G." lub "Stary gdzie jest moja bryka" :lol:

1550857[/snapback]

ogolnie nic specjalnego ale jest kilka fjanych scen :) np. ta co sa w jakims klubie z tymi laskami co maja kufle z woda w rekach :D

 

Niedawno widziałem film PI. Nawet moze być icon_smile3.gif Film twórcy requiem dla snu. Końcy się bardzo zaskakująco. Film opowiada losy matematyka cierpiącego na migreny i badajacego liczbe pi icon_razz.gif

teraz by sobie tylko zalczyl super pi i by czeka :D

 

a tak btw. moj kumpel mowil ze strasznie poryty film, czy on przypadkiem nie jest czarnobialy?

 

co do komedi to nadal za najlepsza komedie jaka ogladalem uwazam the sweetest thing z Cameron Diaz :lol: :D :lol: .

 

Tak btw. nie slyszeliscie moze niczego nowego o Residencie 3 i Underworldzie 2 ? oba filmy mi sie podobaly, z tego co slyszalem underworld ma nidlugo wyjsc chociaz nigdzie nie moge znalesc o tym informacji :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak btw. moj kumpel mowil ze strasznie poryty film, czy on przypadkiem nie jest czarnobialy?

Nie dosć, ze czarno-biały, to jeszcze nieostry :lol:

 

Tak btw. nie slyszeliscie moze niczego nowego o Residencie 3 i Underworldzie 2 ? oba filmy mi sie podobaly, z tego co slyszalem underworld ma nidlugo wyjsc chociaz nigdzie nie moge znalesc o tym informacji :/

Bedzie Resident 3 i 4 - Anderson je kreci, niestety. Underworld też bedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubie promocje w hipermarketach. Ostatnio siostra kupiła pierwsza częsc RE na DVD za 5zł :)

Dzisiaj sobie obejrzałem go jeszcze raz.

 

 

A z nowych ostatnio oglądanych to nawet dobry jest Mr and Mrs Smith.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubie promocje w hipermarketach. Ostatnio siostra kupiła pierwsza częsc RE na DVD za 5zł :)

Dzisiaj sobie obejrzałem go jeszcze raz.

A z nowych ostatnio oglądanych to nawet dobry jest Mr and Mrs Smith.

1550926[/snapback]

LoL :D jakby cos jeszcze dorwala residenta jakiegos za 5zl to niech kupi tez dla mnie :D odkupie od ciebie sgj :) :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL :D jakby cos jeszcze dorwala residenta jakiegos za 5zl to niech kupi tez dla mnie :D odkupie od ciebie sgj :) :blink:

LOL ;) Idź do MM i zobacz, jakie tam są ceny. Filmy 10-20 zł, jak sa promocje to jeszcze taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr. & Mrs. Smith - na pewno jest to film zabawny i ciekawy, ma kilka logicznych bledow ktore mozna latwo dostrzec, ale serio - idzie sie posmiac i zaraz podziwiac ciekawe efekty. film godny polecenia zwlaszcza ze w ostatnich czasach wychodza same gnioty. jak dla mnie to mocne 4/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie Reich jak na polska sensacje nie byl zly

 

a z filmow ktorych nie polecam to Skarb Narodow - myslalem ze to bedzie jakis Indiana Jones a tu wyszla jakas kicha z bieganiem po miescie z bezsensownymi rozwiazaniami zagadek no ale w koncu to chyba film familijny skoro wyprodukowal go Disney

1550542[/snapback]

Hmmm, IMHO film bardzo dobry, dlaczego bezsensowne rozwiązania zagadek? A co IJ miał lepsze? :lol: Bezsensu jest bazować na starych hitach i odwoływać się do nowych filmów na ich podstawie... Wiadomo że schematy się powielają bo coraz mniej do wymyślania, teraz filmy bardziej przedkładają się na jak najefektowniejsze ukazanie tego co było już ukazane, co nie zmienia faktu że SN mi się bardzo podobał... No ale każdy ma prawo do własnego zdania :D

 

komedia mlodziezowa hmm wlasnie obejrzalem Harold & Kumar Go to White Castle nie jest jakąś super komedia, ale przy piwku można obejrzeć

 

Jak dla mnie najlepsza komedia ostatnich 2 lat jest Soul Plane jak ktoś lubi murzyńskie klimaty w stylu ,,Chłopaczki z sąsiedztwa”  ,,How  High” to pozycja obowiązkowa, Snoop Dogg rozwala swoimi tekstami, a laseczki w tym filmie są 1 klasa  --  11/10  :D

1550725[/snapback]

Harold i Kumar rządzą, szczególnie akcja w celi z workiem maryśki :D Normalnie lepszej sceny w filmach nie widziałem ;) Warto obejżeć choćby dla tej samej sceny!! Wszystko było OK jak dla mnie w tym filmie do momentu przesadzonej sceny z gepardem ;P Ale w sumie, jak się napijesz albo zjaraasz to i ta scena jest dobra ;) Ogólnie Harold z Kumarem nieźle ryją banię :D A jak dla mnie How High to jedna z najlepszych komedii :D Motyw z początku filmu jak gość wpada do zioooma po zieleń i widzi na jego łóżku maniurkę i chce się do niej dobierać :D Hehe, to trzeba zobaczyć ;) A Soul Plane leży 10cm od mojej ręki na DVD i czeka na obejżenie, ale czekam na moją ukochaną jak wróci w następny poniedziałek żeby z nią obejżeć, czy raczej bardziej polecasz obejżeć samemu? ;D

 

LOL ;) Idź do MM i zobacz, jakie tam są ceny. Filmy 10-20 zł, jak sa promocje to jeszcze taniej.

1551024[/snapback]

Tia, byłem wczoraj jak szukałem Icemat Syberii na jakiejś promocji (swoją drogą sprzedawca z odpowiedniego działu komputerowego do mnie: "a co to jakiś nowy model podkładki? z chłodzeniem??" :lol: :lol: :lol: ), wpadłem na stoisko z górą DVD, od 9.99 do 19.99 :D Nie zgadniecie co tam znalazłem :lol: EMANUELL 4 B) Więc warto szukać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Secret Window - that was nice piece of shit;] Filmy o wariatach mnoza sie ostatnio jak grzyby po deszczu, ale ten jest dobry (zreszta ekranizacje Kinga prawie zawsze sa dobre). Swietne aktorstwo John'a Torturro i Johnego Deppa - 7.5/10 Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Secret Window - that was nice piece of shit;] Filmy o wariatach mnoza sie ostatnio jak grzyby po deszczu, ale ten jest dobry (zreszta ekranizacje Kinga prawie zawsze sa dobre). Swietne aktorstwo John'a Torturro i Johnego Deppa - 8/10

1551155[/snapback]

Misiek widzę avatara :D Czyżbyś wysłuchał mojej prośby? ;) Nareszcie nie będe musiał szukać interesujących mnie wypowiedzi po nicku tylko obrazkowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...