Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Tyz polecam Wrong Turn - bardzo przyjemnie sie ogladalo :)

Obcy - 8 pasazer Nostromo

Shrek 1,2

Eurotrip - bardzo sympatyczna komedia ;) Podchodzilem do niej sceptycznie... a skonczylem z bananem na twarzy :)

Symetria - doskonaly film.

Spider-Man 2 - ogolnie mily ;)

no i American Pie 1,2 (3 juz niestety nie za ciekawa :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka filmow w ktorych do konca nie wiem o co biega tak naprawde moze macie jakas koncepcje Mulholand Drive , Zaginiona Autostrada chodzi mi o pana LINCZA :] . Masakra . Z horrorow nowa produkcja pana ktory nazywa sie ROB ZOMBIE :] zrobil sobie film :] Dom tysiaca dusz albo trupow nie pamietam jak ktos lubi chore filmy horror klasy B moj ulubiony gatunek polecam goraco i czekam na opinie :] . Ostatnio SPIDER MAN 2 łyknolem jak pelikan koles od robotyki i fizyki w tym filmie jest mistrzem naprawde . Bardzo ładnie :] . Ale moja ocena nie jest wiarygodna poniewaz jestem fanem KOMIKSOW i takie produkcje pochlaniam bez mrugniecia :] . Pamietacie SPAWN mistrz film okrzykniety klapa jaka muza i klimat :] . Ale dosyc to temat moze mozna pisac i pisac co warto obejrzec :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejżałem Świt Żywych Trupów 2004. Jest mi teraz trochę nie dobrze (flaczków całe worki :D), ale film całkiem fajny, pozytywnie rozczarowuje :) Miło sie ogląda, może ja bym trochę tu i ówdzie pozmieniał ( najbardziej mnie wk.. scena jak to ten stary pedał przejeżdża niechcący piłą blądynę :? ;)), trochę niedorzeczności i głupoty ( ale i tak mało jak na amerykańskie kino), ale klimat apokalipsy mi zdecydowanie isę podobał. Polecam jako jeden z lepszych filmów tego roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgłupsza scena w tym filmie to ta, w któej ten kolo wchodzi na zaplecze tego sklepiku gdzie siedzi zombiak, zamiast wrócić po gościa z pistoletem to on tam wchodzi z lewarem od samochodu

LOL

to mnie rozwaliło

film jest głupi według mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA ROBOT - Super film

Eurotrip - :lol: komedia fajna :D

The Day After Tomoorow - :D

Teksanska Maskra Pila Mechaniczna - Tesh spox ;)

 

Swit Zywych Trupow nie zabardzo mi sie podobal co innego parodia tegoz filmu "Shaun Of The Dead" wymiata :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie??

 

A LOTR??

n/c

pierwsza część ciekawa

druga śmieszna

trzecia ot taka sobie.

chociaż wersje reżyserskie sycą.

wole BTtF ma klimat w który można sie wczuć;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee... Trylogie powiadacie?

 

Piątek 13...

Matrix

Halloween

 

I mase innych :wink:

 

Dziś ok. 23 na TVP 1 - będzie pokazany "Rekwiem dla snu" - Kto nie oglądał niech zobaczy - klasych kina... !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok. 23 na TVP 1 - będzie pokazany "Rekwiem dla snu" - Kto nie oglądał niech zobaczy - klasych kina... !

Dzięki za przypomnienie. :) Wiedziałem, że jest dzisiaj jakiś dobry film, ale nie mogłem skojarzyć, że to Rekwiem dla snu. Dzięki.

 

Oglądaliście film Fight Club (na polski = Podziemny Krąg). Ostatnio TVP1 ponownie pokazała ten ciekawy film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ja z innej beczki ale czy ktos wie,

urywki jakiego filmu sa w teledysku ATB  marakesz ?

"Mindhunters" Calkiem niezly.

 

A co do topica.

Fahrenheit 9.11 - Trzeba chociaz raz obejrzec

SpiderMan 2 - Kicha ;]

Shaun of the dead - Parodia filmow typu "Dawn of the dead". Mi sie podobalo ze wzgledu na swietny angielski humor

Mean Girls - Nudny

Hellboy - Raz i do kosza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok. 23 na TVP 1 - będzie pokazany "Rekwiem dla snu" - Kto nie oglądał niech zobaczy - klasych kina... !

 

NIE! Nie, nie, nie!!! Nie oglądajcie tego na jedynce!! LoleX powaliło Cię?* Oglądałes Fight Club w "uczcie kinomana"? Był tak ocenzurowany, ze przepuszczali jedno przekleństwo na 10, jeśli nie jeszcze mniej! Treść dialogów była tak splycona, ze bardziej już by sie nie dalo! :evil: Jestem w 100% przekonany, że z Requiem zrobią to samo :evil: Dobrze Wam radze, nie oglądajcie TAKIEGO filmu na TVP bo sie do niego zrazicie! W filmach Aronofsky'ego niezwykle ważną role pełni muzyka, której w TVP w ogóle nie słychać (jest niemal całkowicie zagłuszana przez lektora)!! Swego czasu w "uczcie kinomana" leciało też Pi i dźwiek był taki, ze płakać sie chciało.

 

W Media Markt można dostać podwójne DVD - Requiem for a dream + Pi (wydane przez GutekFilm, nr 4**), za 29.99!! To jest 15 zeta za jeden film! Naprawde polecam. Osobiście posiadam owo podwójne wydanie oraz wydanie specjalne Requiem for a dream za 79 zeta (dwie płyty, wyciete sceny, mnóstwo dodatków) i nie uważam tych pieniedzy za stracone :) Dlatego powtarzam raz jeszcze - wygrzebcie skadś te 3 dychy i obejrzyjcie ten genialny film w przyzwoitej jakości (w właściwie 15 zeta, bo za 30 dostajecie dwa filmy)!

 

 

*Bez urazy LoleX, Ty pewnie nie ogladałeś wtedy Fight Club'u ;) Masz więc prawo nie wiedzieć, że Requiem w jedynce to profanacja sztuki:]

 

** GutekFilm wydaje serie podwójnych DVD. Każde DVD z tej serii ma swoj numer, np. Mulholland Drive + Prosta Historia Lynch'a to numer 2, a Requiem for a dream + Pi to numer 4 :)

 

Mam nadzieje, ze udało mi się ustrzec kogoś przed popełnieniem wielkiego błedu;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje und3r bardzo dobrze, że o tym napisałeś i oczywiście masz racje w 100% ;)

 

Oglądałem Fight Club na komputerku, w TV nie widziałem...

Film inspirujący, pełen mrocznej tajemnicy, zagadki, jednak nie urzekł mnie do cna ;)

 

Twoja propozycja z zakupem Requiem + Pi jest bardzo dobra i chyba sam się wybiore do Katowic po "składankę"...

 

Muzyka - oj taak. To nieodłączna częśc obu filmów, jakże urzekająca ;)

 

Z ciekawośći sam zbacze ten film w TV...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...