Skocz do zawartości
markslo

mazda mx-5

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się wam podoba mazda mx-5? Mój sąsiad sobie kupił tą furę i chyba całe osiedle mu zazdrości, chyba ma z 160KM i z tego co mwil sąsiad to w parę sekund się do setki rozpędza, spoko by było mieć takie sportowe auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę sekund to przedział od 3 do 9,5. To zasadnicza różnica, albo supersamochód za wagony waluty, albo byle mocniejszy kompakt albo diesel po czipie z Allegro.

 

A sama MX-5, cóż, dla kobiet i pedałów jak znalazł. Sportowy samochód już miałem, użyteczność niemal zerowa, ale przyciągał spojrzenia jak jasna cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak coś to "kilka" sekund 

 

@SJP

kilka

liczebnik nieokreślony oznaczający zwykle liczbę od trzech do dziewięciu

 

@SJP

para

1. substancja gazowa;
2. drobna moneta jugosłowiańska;
3. dawna moneta w Turcji;
4. dwie sztuki czegoś stanowiące komplet;
5. dwie osoby bliskie sobie;
6. dwoje zwierząt (samiec i samica);
7. przestarzałe: tchnienie, dech

 

bo w 2 nie wierzę, ja wiem, że to musi być istny szczyt motoryzacji ale nie sądzę, że aż taki ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie popatrzec jak sie starzy wyjadacze forum łapią na bota reklamowego.

Przecież to zawsze tak wygląda - bot, anon albo cienko pierdzący sklep zakłada temat spamerski, zlatuje się banda trolluchów i obrzuca łajnem w najlepsze, w rzyci mając o co w ogóle chodziło w wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...