Skocz do zawartości
poca

Yeeee, nie ma już rang!

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wchodze sobie na board'a, patrze... a tu kurna ktoś [tutaj byl wyraz wulgarny :( ] licznik postów. Myśle sobie, pewnie źle mi się strona wyświetliła, refresh i nic. Wtedy do mnie dotarło, NIE MA JUŻ RANG!!!. Sekunde później wale do Marco na GG. No i się potwierdziło. Od dzisiaj nie ma już rang. Nareszcie...

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak powiedział michalak - z jednej szkoda z drugiej dobrze - szkoda bo znaczna część userów ciężko pracowała (rzeczowymi wypowiedziami) na swoją range ale z drugiej strony skończą sie w końcu posty typu - zgadzam sie, :D i inne tego typu - dzięki którym ludzie nabijali sobie licznik - miejmy nadzieje że dzieki temu zapanuje porządek na forum.

Co do lokalizacji wartościowych userów - wejdźcie na profil - dalej widać liczbe postów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licznik postow nie jest az tak bardzo ale dla rozroznienia uzytkownikow mogli chociaz zostawic 'zaawansowany uczestnik' , 'poczatkujacy ....' itd.

Dokladnie, powinny zostac te "tytuly", a liczniki postow wywalone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dobre strony wykosowania licznika to to ze beda juz tylko fachowe odpowiedzi.

Wątpię aby się to zmieniło, Pomimo iż licznika nie ma, przynajmniej oficjalnie, gdyż jak mówią niektórzy jest jeszce w profilu to odpowiedzi tylu LOL, zgadzam się nie skończą się, byłoby to zbyt ładne aby było prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przezylem tez zdziwienie ze liczniki poginely ... wpadam na "O serwisie i forum" a tu moje przypuszczenia sie potwierdzily ...

Z jednej strony to dobrze bo spamerzy nie beda sie podniecac liczba postow pod avatarem ... ale bez tego to jakos tak "pusto" sami uzytkownicy ... nie wiadomo czyje wypowiedzi traktowac powaznie ... a czyje z ;)

 

Licznik postow nie jest az tak bardzo ale dla rozroznienia uzytkownikow mogli chociaz zostawic 'zaawansowany uczestnik' , 'poczatkujacy ....' itd.

Jesli to nie byl by problem to moglo by tak byc zeby zostawic rangi ale bez licznika postow ... Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przezylem tez zdziwienie ze liczniki poginely ... wpadam na "O serwisie i forum" a tu moje przypuszczenia sie potwierdzily ...  

Z jednej strony to dobrze bo spamerzy nie beda sie podniecac  liczba postow pod avatarem ... ale bez tego to jakos tak "pusto" sami uzytkownicy ... nie wiadomo czyje wypowiedzi traktowac powaznie ... a czyje z ;)

 

Licznik postow nie jest az tak bardzo ale dla rozroznienia uzytkownikow mogli chociaz zostawic 'zaawansowany uczestnik' , 'poczatkujacy ....' itd.

Jesli to nie byl by problem to moglo by tak byc zeby zostawic rangi ale bez licznika postow ... Pozdro

mnie możesz traktować poważnie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byście wiedzieli jak trudno zrobić coś w stylu "zostawić rangę, licznik wywalić" to byście dzioby przymkneli ;)

Wcale nie jest trudno... to bylo celowe dzialanie i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...