Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak se ogladam te wasze pulpity(wszystkie sa 'wypasione') i sam wzialem sie do roboty :D

Zaczalem od modyfikacji gotowca (inne kolorki itp.)

Uzywam programu samurize i pewnie niedlugo pochwale sie swoim pulpitem...

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety przeinstalowałem Astona i nadal mam problem, który opisywałem stronę wcześniej :sad:

A wielka szkoda bo naprawdę fajnie to wygląda..

 

 

 

EDIT: Ok. problem naprawiony. Unreality wielkie dzięki za pomoc, masz u mnie dużego browara :wink:

Edytowane przez Cortezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nowy pomysł ..... Start -> Uruchom -> services.msc i pokaż całą listę usług. Może dojdę do tego która powoduje konflikt. Inny sposób trochę drastyczny to Alt+Ctrl+Del i ...... zamknij felerny proces. Prawdopodobnie wyskoczy okno odliczające 30 sekund do zamknięcia systemu (wtedy cmd i komenda shutdown -a). Jeśli nic się nie stanie (w co wątpie , ale próbować warto) to masz problem z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój foobar wygląda tak LINK i właśnie doszłem do tego jak uruchomić ASIO ........ :lol: Coś pięknego.

Witam,

Fajny masz w foobarze zrobiony Status Bar, możesz podać jego kod?.

Edytowane przez Kolos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całą magię robią dwa pliczki foo_ui_columns.dll i foo_ui_std.dll -> LINK wgrywasz je do katalogu components po czym w foobarze w opcjach klikasz na Columns UI i po prawej w Combo Box zmieniasz zamiast "Default User Interface" na "Columns UI"

Edytowane przez unreality

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już mam wszystko dostosowane do swoich potrzeb oto screen mojego fooba http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d591d0eb27044eb.html dokładnie chodzi mi o ten wskaźnik posepu % w utworze. Mój status wygląda tak [Genre : %genre% '||'] [Date : %date%] $tab() [bitrate %bitrate% kb/s] ['||' Channels : %channels%]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mnie pokierować gdzie to jest bo raczej nie o to chodzi LINK.

Właśnie o to, skopiuj i wklej nam tutaj,

dla porównania u mnie za pasek postępu odpowiada następujący kod:

 

//************************************** // set colors //************************************** $puts(col_progbar_symb1,CC8822) $puts(col_progbar_symb2,440000) //************************************** // set variables //************************************** $puts(spacer_symb,' ') $puts(spacer_width,2) $puts(progbar_symb1,'|') $puts(progbar_symb2,'|') $puts(progbar_length,60) //************************************** // add colors and formatting //************************************** $puts(spacer,$repeat($get(spacer_symb),$get(spacer_width))) $puts(progbar_symb1,$get(col_progbar_symb1)$get(progbar_symb1)) $puts(progbar_symb2,$get(col_progbar_symb2)$get(progbar_symb2)) //*********************************************************** //************************************** // progress bar //************************************** $puts(progress_bar, $if(%_time_total_seconds%, $get(spacer)$get(spacer) $progress2(%_time_elapsed_seconds%,%_time_total_seconds%,$get(progbar_length),$get(progbar_symb1),$get(progbar_symb2)) ) ) //************************************** // create string //************************************** //************************************** $get(progress_bar)
Co w rezultacie daje coś takiego:

Dołączona grafika

 

Widzę że u Ciebie początek jest podobny.

Edytowane przez samm-ur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha skoro tak to OK bo trochę zwątpiłem bo u mnie to jest .... taaaaakie :

 

//**************************************// set colors//**************************************$puts(col_paused,0000FF)$puts(col_streaming,008800)$puts(col_cue_file,880000)$puts(col_progbar_symb1,0000F2)$puts(col_progbar_symb2,000000)$puts(col_time_remaining,000000)$puts(col_bitrate,0000FF)$puts(col_bitrate2,808080)$puts(col_stereo,808080)//**************************************// set variables//**************************************$puts(text_streaming,'Streaming')$puts(text_listened_for,'Listened for:')$puts(text_cue_file,'Cue File')$puts(text_paused,'PAUSED')$puts(text_time_remaining,[%_time_remaining%])$puts(spacer_symb,' ')$puts(spacer_width,2)$puts(progbar_symb1,'ι')$puts(progbar_symb2,'ι')$puts(progbar_length,90)$puts(text_bitrate,$get(col_bitrate)$if2($pad(%__bitrate_dynamic%,3)808080' kbps',$if2(%__bitrate%' kbps',)))$puts(text_extrainfo,[%__extrainfo%])//**************************************// add colors and formatting//**************************************$puts(spacer,$repeat($get(spacer_symb),$get(spacer_width)))$puts(text_streaming,$get(col_streaming)$get(text_streaming))$puts(text_listened_for,$get(col_streaming)$get(text_listened_for))$puts(text_cue_file,$get(col_cue_file)$get(text_cue_file))$puts(text_paused,$get(col_paused)$get(text_paused))$puts(text_time_remaining,$get(col_time_remaining)$get(text_time_remaining))$puts(progbar_symb1,$get(col_progbar_symb1)$get(progbar_symb1))$puts(progbar_symb2,$get(col_progbar_symb2)$get(progbar_symb2))//***********************************************************//***********************************************************//**************************************// streaming//**************************************$puts(streaming,$if(%_time_total%,,$get(text_streaming)$get(spacer)))//**************************************// cuefile//**************************************$puts(cue_file,$if(%__cue_audiotype%,$get(text_cue_file)$get(spacer)))//**************************************// codec//**************************************$if(%__codec%,$if($stricmp(%__codec%,musepack),$puts(codec,'MPC'),$if($stricmp(%__codec%,vorbis),$puts(codec,'Ogg'),$get(spacer) $puts(codec,%__codec%))),//If no codec tag and not streaming, read file extention$if($and(%_time_total%,$not(%__codec%)),$puts(codec,$upper($ext(%_path%)))))//**************************************// bitrate//**************************************$puts(bitrate,$get(spacer)$get(text_bitrate))$if($stricmp(%__codec%,musepack),$if(%__mpc_profile%,$puts(bitrate,$get(spacer)%__mpc_profile%$get(spacer)$get(text_bitrate))))//**************************************// extrainfo//**************************************$puts(extrainfo,$get(spacer)$get(text_extrainfo))$if($stricmp(%__codec%,MP3),$if(%__extrainfo%,,$puts(extrainfo,$get(spacer)'CBR')))$if($stricmp(%__codec%,musepack),$if(%__mpc_streamversion%,$puts(extrainfo,$get(spacer)'sv'%__mpc_streamversion%)))//**************************************// samplerate//**************************************$puts(samplerate,$if(%__samplerate%,$get(spacer)$cut(%__samplerate%,2)'kHz'))//**************************************// channels//**************************************$puts(channels,$if(%__channels%,$get(spacer)$ifgreater(%__channels%,2,%__channels%ch,$ifgreater(%__channels%,1,Stereo,Mono))))//**************************************// mp3 stereo mode//**************************************$puts(stereo_mode,$if2( $get(col_stereo)'['$caps(%__mp3_stereo_mode%)']',))//**************************************// Replay Gain//**************************************//track gain$puts(rpg,$if(%__replaygain_track_gain%,$get(spacer)' TGain:'$cut(%__replaygain_track_gain%,5)'dB'$if(%__replaygain_album_gain%,$get(spacer)' AGain:'$cut(%__replaygain_album_gain%,5)'dB')))//**************************************// progress bar// (checking total because of streaming)//**************************************$puts(progress_bar,$if(%_time_total_seconds%,$get(spacer)$get(spacer)$progress2(%_time_elapsed_seconds%,%_time_total_seconds%,$get(progbar_length),$get(progbar_symb1),$get(progbar_symb2))))//**************************************// progress %// (checking total because of streaming)//**************************************$puts(progress_%,$if(%_time_total_seconds%,' '808080$pad_right($muldiv(%_time_elapsed_seconds%,100,%_time_total_seconds%),3)808080'%'' '))//**************************************// 'Listened for:'// (used for streaming)//**************************************$puts(listened_for,$if(%_time_total%,,$get(spacer)$get(spacer)$get(text_listened_for)))//**************************************// time//**************************************$puts(time,$get(spacer)' '[%_time_elapsed%]$if(%_time_total%,'/'%_time_total%' ' $get(spacer)$get(spacer)$get(spacer)'Remaining Time: '$get(text_time_remaining)))//**************************************// paused//**************************************$puts(paused,$if(%_ispaused%,$get(text_paused)))//**************************************//**************************************// create string//**************************************//**************************************$get(streaming)$get(cue_file)$get(codec)$get(bitrate)$get(extrainfo)$get(samplerate)$get(channels)$get(stereo_mode)$get(progress_bar)$get(progress_%)$get(spacer)$get(listened_for)$get(time)$get(spacer)$get(rpg)//$repeat($char(32),3)ﻇﻏﺲﺳﻎﻀ ﻼﻛﻣﺻﺳﻓﮱ//Right adjust from now on$char(9)$get(paused)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypaśne są te wasze status bary :D Już sobie zapożyczyłem jeden i skopiowałem, pozmieniałem kolorki i jest git, tego potrzebowałem, thx chłopaki :D

 

Nie macie jakiś wizualizacji fajnych? Bo ta standardowa to za przeproszeniem o du_pę rozbić. Przydałoby się coś mało obciążającego procka, jakaś ładna wizualizacja. Wiem, czepiam się ;)

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...