Skocz do zawartości
Macho

Jakim wozem jeździsz? - motoryzacja

Rekomendowane odpowiedzi

Vip'ku, zarzuć na PM namiarami na ten zespół lakierniczy- też kiedyś miałem takiego speca- undergroundowca, co malował zdecydowanie lepiej niż serwis Lexusa, że o Toyocie nie wspomnę, ale niestety wybył do UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Vip_, ale coś albo mi się zdaje albo coś to im długo schodzi :P (ja wiem, że to nie jest tak prosto, ale pierwsze fotki dawałes chyba ponad tydzień temu :P albo ja straciłem poczucie czasu :D :lol: ) Edytowane przez Dejot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vip'ku, zarzuć na PM namiarami na ten zespół lakierniczy- też kiedyś miałem takiego speca- undergroundowca, co malował zdecydowanie lepiej niż serwis Lexusa, że o Toyocie nie wspomnę, ale niestety wybył do UK.

poszlo :]

 

razem z kilkoma fajnymi fotami B-)

 

_Vip_, ale coś albo mi się zdaje albo coś to im długo schodzi :P (ja wiem, że to nie jest tak prosto, ale pierwsze fotki dawałes chyba ponad tydzień temu :P albo ja straciłem poczucie czasu :D :lol: )

no robota o tydzien sie przeciagnela.Jakis koles z rodziny od jednego z lakiernikow rozwalil swoja taxe, a ze to jedyne zrodelko mamony wiec chcieli szybko podratowac chlopa....oczywiscie pierwsze co bylo to telefon do mnie czy sie zgadzam :] ...a to tez sie chwalil

 

ogolnie to nie wyznaczalem zadnych terminow...maja zrobic dobrze, ja moge poczekac

Edytowane przez _Vip_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie pierwsze co bylo to telefon do mnie czy sie zgadzam :] ...a to tez sie chwalil

 

ogolnie to nie wyznaczalem zadnych terminow...maja zrobic dobrze, ja moge poczekac

Szkoda że tak daleko, ja zrobiłem u gościa z którego korzysta ford, i jego jakże fachowa robota wytrzmała rok! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewertowałem książke i zobaczyłem tylko, że urządzenie, które podłączasz nie może mieć więcej niż 240W.

dzieki,

przjezalem instrukcie i bezpiecznik mam 15A wiec 240W to nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie chce (tzn moj tata chce) ;] zakupic samochod 4x4 i rozwazamy wiele opcji... samochod ma byc mniejwiecej w wymiarach i cenie podobny do modeli toyota rav4, suzuki gran viatra i honda fr-v(ta 4x4 wlasnie :D). Licze na wasze propozycje... samochod ma byc nowy :D prosze zebyscie dodawali swoje opinie do tych samochodow albo dawali jakies wlasne typy (nie mam rozeznania na rynku) narazie jestem za nowa rav4

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę od siebie tylko dodać, że jeżdżę (często w bardzo ekstremalnych warunkach drogowych) od 2 lat Suzuki Vitara 1.6 1991 i jest to samochód niezniszczalny. Nie na darmo w rankingach TÜV był 2gi (zaraz za jakimś Porszakiem), oczywiście wtedy patrzyłam na kategorie powyżej 10 lat. ;) Nie wiem jakie są nowe Suzuki, ale po moim można stwierdzić, że jest to bardzo solidna firma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedzialem ze tu takie chlopy posty nabijaja tylko i dlatego chcialem zalozyc osobny temat... jaki tego efekt tkai ze dostalem kolejne procenty :"powielanie istniejacych watkowch" i moj post zostal przeniosony na taka lameriade :S brawo

 

@john: dzieki ;]

 

z tych 2 raczej rav4 bo bmw ma starsznie drogi serwis... uwaga odrazu mowie zeby dziwni ludzie nie nabijali postow ze MAM GWARANCJE bo dla nich za trudne jest ze sie ona kiedys konczy

Edytowane przez Kiczis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rav4 wypada najlepiej w wielu testach ja bym brał ravke :) fajny samochodzik a po liftingu nawet bardzo ładny, rav4 to dobry wybór jeszcze z jakimś mocnym dieselkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe moze bym wziol i disla ale to traktory niestety i o szybkiej jezdzie zz takim go... pod maska nie mam mowy... i niech mi ktos nie mowi ze nie wiem bo nie jezdzilem bo jezdzilem i to jeszcze wieloma innymi... disel=syf, ktory malo pali przynajmniej w teori... acha i jest drozszy w zakupie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym bral rav4. ostatnio w top gearze strasznie jechali z x3 - przedstawili jako tragedie z logo bmw i sposob w jaki to zrobili nie jednego by przekonal [mnie przekonal :P]

 

edit: jestem bardzo ciekawy jak wygladaloby porownanie 4.2tdi z 4.2 benz od audi/vw ;]

Edytowane przez tukamon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widzialem ale jak oni na jakies auto siada to potem strach je kupic :D apropo disla w rav4 ten slynny d4d 180 km kosztuje conajmniej 140 k a benzyniak 2.0 kosztuje lekko powyzej 100k biarac pod uwage ze ten disel nie jest juz super oszczedny to sie chyba nie oplaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: jestem bardzo ciekawy jak wygladaloby porownanie 4.2tdi z 4.2 benz od audi/vw ;]

Chyba złe porównanie. Bo jeli oglądasz top gear to wiesz że Clarkson powiedział o benz 4.2 że to najlepszy benzynowy v8 na świecie. Więc nawet najlepszy diesel świata nie miał by tyle zalet co benzyniak. To są ideały jeśli chodzi o diesla i benzynę, więc ostatecznego rozrachunku dokona klijent i jego upodobania.

jedna z niewielu

Bo to nie forum motoryzacyjne. I nie miej pretensji do ludzi którzy wiedzą o autach tyle co wyczytali w internecie. Nie mówie tu o wsystkich... żeby nie było dymu. Edytowane przez J.O.H.N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Vip_: A ile taka przyjemność? Pytam, bo widzę że chłopaki dość mocno zagłębiają się w temacie, więc mogą z konkretną liczbą wyskoczyć.

Ja mam do wymiany/zrobienia drzwi (LP i PT na pewno wymiana), tylni zderzak (klejenie), przedni wymiana. Do tego pomalowanie wszystkich w/w elementów, polerowanie całego wozu (aby był jednolity kolor), naprawa wydechu i baku, wymiana końcówek drążków, ewentualne poprawki w silniku. Mam zamiar zamknąć całość w 1200PLN (wliczająć cenę drzwi - same blachy).

Uprzedzając dziwne pytania - nie, nie rozbiłem wozu. Przednie zderzak połamany - zima, tylni pęknięty - nie wolno cofać na parkingu, drzwi - rdza zeżarła :| Autko ma ok. 104 000 km i jeszcze nigdy nie zawiodło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh no ok ;] ja i tak zaraz bede mial chyba bana ;] jak tak dalej pojdzie oczywiscie... co do autka to bmw odpada ale sa nowe typy audi q7 i a6 ta terenowa wersja (oczywiscie jakies lekkie uzywki zzagranicy wczesniej sprawdzone na warsztacie i ksiazka serwisowa i wszystko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Vip_: A ile taka przyjemność? Pytam, bo widzę że chłopaki dość mocno zagłębiają się w temacie, więc mogą z konkretną liczbą wyskoczyć.

Ja mam do wymiany/zrobienia drzwi (LP i PT na pewno wymiana), tylni zderzak (klejenie), przedni wymiana. Do tego pomalowanie wszystkich w/w elementów, polerowanie całego wozu (aby był jednolity kolor), naprawa wydechu i baku, wymiana końcówek drążków, ewentualne poprawki w silniku. Mam zamiar zamknąć całość w 1200PLN (wliczająć cenę drzwi - same blachy).

Uprzedzając dziwne pytania - nie, nie rozbiłem wozu. Przednie zderzak połamany - zima, tylni pęknięty - nie wolno cofać na parkingu, drzwi - rdza zeżarła :| Autko ma ok. 104 000 km i jeszcze nigdy nie zawiodło.

calosc mi podliczyli na 1500zl po znajomosci :]

 

na wycene musialbys podjechac...innej opcji nie ma niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calosc mi podliczyli na 1500zl po znajomosci :]

 

na wycene musialbys podjechac...innej opcji nie ma niestety

Tzn ja pytałem raczej z ciekawości, bo to wyżej mam już zaklepane - kumpel z pracy ma takie hobby. :]

 

BTW: Jeśli chodzi o koszty, to zapomniałem dodać, iż drzwi będą używane, a przedni zderzak już mam - nie jest liczony do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe moze bym wziol i disla ale to traktory niestety i o szybkiej jezdzie zz takim go... pod maska nie mam mowy... i niech mi ktos nie mowi ze nie wiem bo nie jezdzilem bo jezdzilem i to jeszcze wieloma innymi... disel=syf, ktory malo pali przynajmniej w teori... acha i jest drozszy w zakupie :D

chyba sobie żarty stroisz :lol:

 

jak tak dalej pojdzie oczywiscie... co do autka to bmw odpada ale sa nowe typy audi q7 i a6 ta terenowa wersja (oczywiscie jakies lekkie uzywki zzagranicy wczesniej sprawdzone na warsztacie i ksiazka serwisowa i wszystko)

imho rav jest bardziej wszechstronny w terenie od takich q7 czy a6 to juz typowe suvy którymi strach w teren wjechac by czegos nie pourywać, rav ma w sobie jeszcze cos z terenowki.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba sobie żarty stroisz :lol:

Kiczis chyba faktycznie jezdzil traktorem a nie nowymi dislami ;)

 

ehh marzy mi sie Peugot 406 Coupe z turbosprezarka odkad mialem okazje sie nim przejechac :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wodnikpl

Ja narazie sobie na moim dualu śmigam :D I dalej uważam ze to najlepsza forma motoryzacji :D

A maży mi sie Eclipse albo ew. Lancer :P Napewno nie najlepsze ale jak na moje potrzeby.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audi allroad, no to jest bardziej auto na polskie drogi!

Czyli jak masz 2 kilometry autostrady to obniżasz autko i fajnie leci.

A jak masz 100 km polskiej drogi to podnosisz i komfort pozostaje.

 

W teren panowie to Wrangler rubicon, albo uaz, albo taki drogi mercedes (zapomniałem modelu), Dla was teren to chyba polna łąka.

Wg mnie to wszystkie suv'y to nie w teren, ew na na bezdreoża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...