Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

co z tym teamem Tweak.pl - nikt nie chce sie dolaczyc ?

ja sie doloncze narazie gram na rivie ;D mwaha nie widze textu tylko samochody ! :D mwahhah qrwa nie moge ! :D i nie moge nawet auta zmodowac :D jak przyjdzie gf3 to pomoge ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam problem taki że gram w przechodzenie gry i mam teras turniej ok grma na medium i jak daje po 1 wyścigu next race to albo laduje się i staje ale słysze grafe albo wlazi do gry ale sie wiesza jak jusz widze swoje auto,robiłem ghosta jusz zmieniałem stery,ściągałem rużne pathe i nic gre mam na full zainstlowanomm,p windowsa xp mam,plis o pomoc.Thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z tym teamem Tweak.pl - nikt nie chce sie dolaczyc ?

ja sie doloncze narazie gram na rivie ;D mwaha nie widze textu tylko samochody ! :D mwahhah <font color="#FF0000">[ciach!]</font> nie moge ! :D i nie moge nawet auta zmodowac :D jak przyjdzie gf3 to pomoge ;)

A moze chcesz kupic gf3 ti 200 ?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam powazny problem , prosze szybko o pomoc!!! Czy ktos kto posiada radeona 9700 lub wyzej ma ten sam problem co ja w tej grze , chodzi o to ze nie wyswietla poprawnie grafiki obcina jkaby tekstury, a probolalem juz najnowszysch sterow ATI i omegi .???? jak z tym sobie poradzic !!! blagam o pomoc , gra chodzi plynnie ale nie ma wszystkich tekstour na budynkach wogole, tylko samochod jest ok. prosze pilnie o odpowiedz !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z tym teamem Tweak.pl - nikt nie chce sie dolaczyc ?

ja sie doloncze narazie gram na rivie ;D mwaha nie widze textu tylko samochody ! :D mwahhah <font color="#FF0000">[ciach!]</font> nie moge ! :D i nie moge nawet auta zmodowac :D jak przyjdzie gf3 to pomoge ;)

A moze chcesz kupic gf3 ti 200 ?? :lol:

nie bardzo :) jutro bede mial kurier przywiezie :) wiec za pozno ;)

btw. uzytkownicy gf3ti na jakiej rozdzielczosci graja ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z tym teamem Tweak.pl - nikt nie chce sie dolaczyc ?

Mozesz jescze raz napisaj jak sie dolaczyc ???

Przeszukalem pare stron wczesniej, ale nic nie znalazlem....

Chetnie byl sie dolaczyl.

wchodzisz do profilu i tam wybierasz klub ...

 

HASLO: tweaker

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -=uri=-

Witam mam powazny problem , prosze szybko o pomoc!!! Czy ktos kto posiada radeona 9700 lub wyzej ma ten sam problem co ja w tej grze , chodzi o to ze nie wyswietla poprawnie grafiki obcina jkaby tekstury, a probolalem juz najnowszysch sterow ATI i omegi .???? jak z tym sobie poradzic !!! blagam o pomoc , gra chodzi plynnie ale nie ma wszystkich tekstour na budynkach wogole, tylko samochod jest ok. prosze pilnie o odpowiedz !!!!

Zainstaluj ten hot fix ktory ati wydalo zaraz po premierze catalistow 3.9 i problem zniknie!u mnie tez tekstury byly rozmyte i grafa slabej jakosci po tych sterach dobrze zaczela dzialac :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK.... zapisalem sie juz do rankingu i do tweak.pl . Cos tam narazie malo osob. Ale ogolnie pi pierwszym updacie czsów bylem tylko 25, a teraz 18 ( w ogolniej), ale potrenuje i przegonie nawet Raptora ;)

A..... i moj nick na neci i na czasach to Antek.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ma ktoś adresik jakiejś stronki z opisem które zestawy paczek i do jakich autek się sprawiają najlepiej ? Bo na pewno są jakieś magiczne kombinacje modyfikacji które dają większego kopa niż inne 8) btw. Gra jest BoSKa !!! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jołka...Ostatnio bawiłem sie cheeterem w nfssie i napisze tak...

Jesli chodzi o czasy to już nie wierze w 19 sekund i takie tam a z tego powodu ze cheetem mozna miec nieskończone nitro ! wiec ułamki sekund łatwo szlifnąć itp...Jak electronic arts nie wypuści nic na serwery to bedzie straszna bryndza...wiec nawet screeny z gry nic mi nie mówią :) ale wiem jedno RAPTOR77 , SESIL , CRISIS , QETUP to sa naprawde wymiatacze :) a wiem to z samego doświadczenia :) BO ZIELONY to ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OLAF_SKARPA - czyli uwazasz ze procz :RAPTOR77 , SESIL , CRISIS , QETUP inni z takimi czasami sa cheaterami? Jesli nie to sorry ale tak to zrozumialem, a ja cheaterem nie jestem wiec moj czas nie jest oszukany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na myśli twierdząc ze wszyscy cheetują , ale wymieniłem te osoby bo na demku i po dłuższych rozgrywkach nie widziałem lepszych...

A co do twojego wyniku to niewiem jaki masz czas w dragu ale jesli nie cheetujesz to good ;D oby tak dalej..

A tak na marginesie przed chwilą uzyskałem czas 19:13 w dragu ale oszukiwałem :D

...pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja odblokowałem "celica coś tam" i daje na "TRADE ", a jej tam nie ma ??????? tak samo jakiś tam vinyl!!!!

 

O so chosi????

 

Dodam że robiłem formata i może dlatego!!

 

Przepraszam jeśłi juz było, ale mam mało czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problema pomoże???, ktoś Ludzie mam problem taki że gram w przechodzenie gry i mam teras turniej ok grma na medium i jak daje po 1 wyścigu next race to albo laduje się i staje ale słysze grafe albo wlazi do gry ale sie wiesza jak jusz widze swoje auto,robiłem ghosta jusz zmieniałem stery,ściągałem rużne pathe i nic gre mam na full zainstlowanomm,p windowsa xp mam,plis o pomoc.Thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem ... wlaczam sobie niedawno gre i wszystkie czcionki, textury w grze jakies szyldy rejestracje ip. sa w tak niskiej rozdzielczosc ze hu** widac ... wszystko zamazane... ale np. samochody i ulice widac ok... nie wiem co sie dzieje... nic nie ruszalem, zrobilem reinstal nfsu i dalej to samo. POMOCY !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko panowie jak zrobic SCREEN z gry, bo probuje za pomoca magicznego przycisku na klawiaturze PrtScn i nic sie nie dzieje nie moge nic wkleic do notatnika? Czy to napewno ten przycisk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko panowie jak zrobic SCREEN z gry, bo probuje za pomoca magicznego przycisku na klawiaturze PrtScn i nic sie nie dzieje nie moge nic wkleic do notatnika? Czy to napewno ten przycisk?

Sproboj wkleic do Painta :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...