Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

powtarzam lusterko można włączyć w opcjach grafiki tylko i wyłącznie w trakcie wyscigu

Tak, ale chyba tylko jak się ma widok taki przed maską, bo jak mam widok w którym widze samochód to lusterka nie moge włączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak robie AutoUpdate`a to jest kiszka. Mozna sie domyslac dlaczego - "zpaczowany" ;) przez Deviance speed.exe jest niewlasciwy, albo na modemie tak dlugo to trwa, ze  wydaje mi sie ze to koniec, a wcale tak nie jest. Na stronce pokazuje mi sie ze "patch applied" ale nadal jest stara wersja. Znalazlem za to cos takiego 

ftp://ftp.ea.com/pub/ea/patches/nfs-under..._US_PATCH_2.RTP

Wiecie moze czy da sie cos z tym zrobic?

Zanim to zciagne to wieki mina i nie wiem czy jest sens.

To jak panowie, macie jakis pomysl czy nie. Dzisiaj sciaglem juz 40% :), ale nadal nie mam koncepcji co z tym zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 2-ma podejściami 85 wyścigów gira wymiata, grafa rządzi grywalność niedoopisania.

 

DLA WSZYSTKICH KTÓRYM GRA SIĘ KASZANI - na Radkach

 

Nie używać sterów 3.8 i 3.9 (Radki of course :wink: )

 

Przetestowane i sprawdzone na 3.7. W przypadku nowszysch sterów nawet patche nic nie dadzą.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja grałem na kierowicy i mi się bardzo podobało !! Tylko w dragu się lipnie grało na kierowicy ale tak ogólnie to bardzo przyjemnie....

tzn łatwiej czy co bo jeśli ma mi to pomóc to sobie ją zmontuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem wczesniej wzmianki na ten temat a mianowicie:

 

czy znacie ten efekt z 2fast&2furious kiedy na luzie przy max obrotach zdejmuje sie noge z gazu a poprzez zawory bezpieczensta z turbo jest spuszczany nadmiar spalin???? i ten dym po bokach :))

 

w nfsu tez cos takiego jest hehe

nie wiem moze juz dawno o tym wiecie a jak nie to sprobujcie:

 

na luzie wejdzcie na max obroty i wcisnijcie nitro, i co cikeawy efekt nie he

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram sobie w tego nfs-a, fakt gra jest super. No troche jej brakuje realizmu ale to wszystko nadrabiaja autka :D mam MX-5, jestem kolo 35wyscigu. Moze mi ktos powiedziec kiedy sie dostaje Mazde RX-7 lub Honde S2000??? Czy zalezy to od poziomu trudnosci na ktorym gram? :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja grałem na kierowicy i mi się bardzo podobało !! Tylko w dragu się lipnie grało na kierowicy ale tak ogólnie to bardzo przyjemnie....

tzn łatwiej czy co bo jeśli ma mi to pomóc to sobie ją zmontuje

Powiem ci że mi się łatwiej gra. Wkońcu jest to analogowe ustawienie i na dragu łatwiej zrobić na starcie prefect shift.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja grałem na kierowicy i mi się bardzo podobało !! Tylko w dragu się lipnie grało na kierowicy ale tak ogólnie to bardzo przyjemnie....

tzn łatwiej czy co bo jeśli ma mi to pomóc to sobie ją zmontuje

Powiem ci że mi się łatwiej gra. Wkońcu jest to analogowe ustawienie i na dragu łatwiej zrobić na starcie prefect shift.

to spoko zagram od nowa na kierownicy tylko niech ktoś mi powei jak przejść wyścig 103 bo nie daje rady prze 5 okrążeń jstem pierwszy ale w 6 po prosu już mi nerwy puszczają i takie błędy popełniam żenie moge

aha ic zy da się wyłączyć ile jeszcze okrążeń zostało??

po drugie zna ktoś jakieś ustawienia które paczki kupować(ulepszać) auto??

aha i czy spilery wpływają jakoś na autob o ja tego nie zauważyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie, gościu odpowiedzialny za gameplay powinien zawisnąć - do 102 wyścigu easy było w miarę easy - teraz mimo iż zdjąłem wszystkie mocniejsze części, pierwszy komp nie daje się dogonić (no chyba że zaliczy dzwona, ale takie granie bez sensu jest) - na easy to ja chcę przejść gierę bez bólu, a nie siedzieć cały dzień nad jednym wyścigiem wkurzając się na oszustwa kompa - patrzeć nie można już na to :evil: Zresztą mam już dosyć - 100 razy oglądać tą samą trasę to gruba przesada 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIEMA

 

 

=Podajcie wasze najlepsze czasy na Drag'u

=Podajcie tez V-maxa

=ile zdobyliscie ptk w drifcie jednym wslizgiem i rekord calosciowy ile mieliscie

 

 

Jestem dopiero w 67wyscigu

najlepszy czas Acura RSX 24:49s

V-max 321km/h

jednym wslizgiem zdobylem 25000 tys

a calosciowy rekord w drifcie to 230000 tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz ktos wczeniej zauwazyl, ze ustawienie poziomu wplywa tylko na drfit'a i drag'a. Normalne wyscigi sie praktycznie nie roznia. BTW ja gralem na medium i nie mialem jakos problemow, a nie jestem jakims pasjonatem samochodowek. Jedyny wyscig, ktory sprawil mi problemy to 71.. 6 lapow i prawie zawsze w ostatnim w cos przypie... Meczylem sie z tym pare godzin :o ale za to kazdy nastepny juz gora w kilku podejsciach zaliczony.

Jestem dopiero w 67wyscigu  

najlepszy czas Acura RSX 24:49s  

V-max 321km/h  

jednym wslizgiem zdobylem 25000 tys  

a calosciowy rekord w drifcie to 230000 tys

To jeszcze dluga droga przed Toba.. poczytaj poprzednie strony, gdzie sie ludzie chwalili wynikami, to Twoje wyniki zbledna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie, gościu odpowiedzialny za gameplay powinien zawisnąć - do 102 wyścigu easy było w miarę easy - teraz mimo iż zdjąłem wszystkie mocniejsze części, pierwszy komp nie daje się dogonić (no chyba że zaliczy dzwona, ale takie granie bez sensu jest) - na easy to ja chcę przejść gierę bez bólu, a nie siedzieć cały dzień nad jednym wyścigiem wkurzając się na oszustwa kompa - patrzeć nie można już na to :evil: Zresztą mam już dosyć  - 100 razy oglądać tą samą trasę to gruba przesada  8O

zgadzam się z tobą w 100 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie widze ze to o rekordach i innych takich ale moderatorzy tutaj odsyłają

więc nie moge uruchomić giery w 1024x768 albo mi sie tak wydaje bo aa i anizo max a mam kwadraty dot to szczególnie wozów

nie instalowałem jeszcze tego patcha czy on coś z grafą poprawia?

sprzęt z podpisu

pomocy i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki to ja mam radka na katalistach 3.9 i zadnego problemu z gra.. .. (r9100) trzeba bylo efekty troche przyciąć ,ale poza tym jest OK. Gra nie wysypała sie ani razu..

 

drift - to takiego cienkiego bolka jak ja stacbylo tylko na 21000pkt ( outrageus)- caly czas jezdza miata.. gre mam od tygodnia i dopiero dzisia zajzalem na ten temat: myslaelem ,ze wszystkie samochody maja takie same osiagi - aa model to tylko dla picu..(i have 2 check it out..;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... myslaelem ,ze wszystkie samochody maja takie same osiagi - aa model to tylko dla picu..(i have 2 check it out..;)

Róznią się zwłaszcza w dragu i drifcie - fajnie jest sprawdzać auta na 1milę ale bez "dodatków" czyli fabryczne, wtedy widać wyrażnie różnice w czasie. Pózniej z tuningiem to różnice maleją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... myslaelem ,ze wszystkie samochody maja takie same osiagi - aa model to tylko dla picu..(i have 2 check it out..;)

Róznią się zwłaszcza w dragu i drifcie - fajnie jest sprawdzać auta na 1milę ale bez "dodatków" czyli fabryczne, wtedy widać wyrażnie różnice w czasie. Pózniej z tuningiem to różnice maleją.

no ale bez przesady, zeby jakis buracki golf mógł konkurowac z mazda rx-7 lub z honda S2000 ?? nawet jezeli maja poobny tuning to byloby to nieralne. Jest to juz zdeka przesadzone :(

 

a tak pozatym to jakie sa wasze rekordy na 1mile mazda mx-5? moj to 27,53 :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale bez przesady, zeby jakis buracki golf mógł konkurowac z mazda rx-7 lub z honda S2000 ?? nawet jezeli maja poobny tuning to byloby to nieralne. Jest to juz zdeka przesadzone :(

 

a tak pozatym to jakie sa wasze rekordy na 1mile mazda mx-5? moj to 27,53  :?

Ja wszystko w nich wymienisz poza karoserią to czemu nie? :P To mi się właśnie podoba, że można przejść całą grę jednym autem i stopniowo je tuningować i pokonywać teoretycznie lepsze auta. Ja tak zrobiłem za pierwszym razem 206 - całą grę i szczerze mówiąc jeżdziło mi się lepiej nież teraz jak zmieniam auta (owszem w drifcie niektóre są znacznie lepsze nież 206, ale reszta... :? )

 

Co do mx-5 masz na myśli "fabryczną" czy z "ulepszaczami" :P , ? (raczej z tuningiem ale nie wszystko?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...