Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie do ludzi z radkami 9700, czy miezyliscie framerate w grze z wlaczon ym anizo lub antialiasingiem bo u mnie strasznie sie muli jak włacze chocby 2x a normalnie przy 1024x768 mam tak okolo 50 fps

8O nie zartuj 50 fps to ja mialem tyle jak nie wiecej na nie kreconej ti4200 i xp1700 fsb 133

 

u mnie w 1024 chodzila plynnie nawet z AAx4 ale nie mierzylem ile bylo z AA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do ludzi z radkami 9700, czy miezyliscie framerate w grze z wlaczon ym anizo lub antialiasingiem bo u mnie strasznie sie muli jak włacze chocby 2x a normalnie przy 1024x768 mam tak okolo 50 fps

Mam tak samo. Z wlaczonym AA chociazby x2 nie da sie grac, framerate <30 i gra jakby w zwolnionym tempie. Probowalem wszystkich sterow i ustawien i nic to nie dalo. Pomaga jednak wylaczenie motion blur i light trails - wtedy moge grac nawet AAx6 i Anizo x16. Wydaje mi sie ze to bug gierki, chociaz bylem wczoraj u kumpla i u niego AAx4 i Anizo x 4 w 1024x768 smigalo bez problemow z max detalami na niepodkreconym R9800. Ja natomiast gram w rozdzialce 1280x1024 i moze przy tej rozdzielczosci gra sie gryzie z AA i Anizo....juz sam nie wiem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co podalem to taki sredni wynik, na niektorych trasach dochodzi do 70 ale sa takie momenty ze jest 28, detale na max, jak ktos wie co z tym zrobic, bo to zdecydowanie nie jest naturalne bo ostatnio wymilem karte z gf4 ti4200 i tam bylo super tez mialem 50 fps a to troszke dziwne bo karta o klase wyzsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mx-5 masz na myśli "fabryczną" czy z "ulepszaczami" :P , ? (raczej z tuningiem ale nie wszystko?)

heh 27,53 juz nieaktualne, teraz mam 26,11s. Mam wszystkie ulepszenia na drugim stopniu(nitro,turbo,silnik,odchudzenie wagi,komputer silnika.) Jak myslisz, dobry wynik?? Jak mi sie pojawi Supra, rx-7 LUB honda S2000 to od razu zmienie bo chce miec jakies inne fury tez. A tak pozatym to powyzej 50wyscigu jest cholernie trudno :( mecze sie z jednym wyscigiem juz 40min :( i nie moge przejsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh 27,53 juz nieaktualne, teraz mam 26,11s. Mam wszystkie ulepszenia na drugim stopniu(nitro,turbo,silnik,odchudzenie wagi,komputer silnika.) Jak myslisz, dobry wynik?? Jak mi sie pojawi Supra, rx-7 LUB honda S2000 to od razu zmienie bo chce miec jakies inne fury tez. A tak pozatym to powyzej 50wyscigu jest cholernie trudno :( mecze sie z jednym wyscigiem juz 40min :( i nie moge przejsc

Ja na 206 z wszystkim na trzecim poziomie mam ~21,60 mogłoby być mniej ale strasznie szybko grzeje się silnik i nie można "docisnąć" na finiszu :evil: Co do mx-5 zrobię ją na drugi poziom i podam ci wynik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 206 z wszystkim na trzecim poziomie mam ~21,60 mogłoby być mniej ale strasznie szybko grzeje się silnik i nie można "docisnąć" na finiszu :evil: Co do mx-5 zrobię ją na drugi poziom i podam ci wynik :)

no 21,60 to calkiem ladnie.....co do grzania silnika to ja daje na ostatniej 1/4 drogi, jezeli jest jakis skok to daje do dechy nitro i gaz i silnik sie nagrzewa do wyskoczni np. do czerwonego paska, a potem jak juz lece odpuszczam mu na 1000rpm i silnik nie wybucha, ale u mnie w jednym wyscigu drag silnik ma kilka razy na czerwonym + nitro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja juz polepszylem czas:

 

mam 25,51s w dragu bez ruchu ulicznego

Vmax to 311km (prawie mi silnik wybuch, na mecie mialem juz wszystkie kreski :) )

 

a jak tam drift u Ciebie?? moj max miata to 81375....troche cienko, ale gdy np. napije 20k to zreguły przywale w bande :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh,..Drag w singlu około 19:90 ale 20:10,20:20 stabilne ;D

Drag w online bywa różnie 19:67, 19:80, 20:20, tak ze miej wiecej mam czasy od 19:80 do 20:20/30...bywa różnie :D

Jeżdze na klawie i na s2000 nie po jakichś super upgrad-ach

...pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do ludzi z radkami 9700, czy miezyliscie framerate w grze z wlaczon ym anizo lub antialiasingiem bo u mnie strasznie sie muli jak włacze chocby 2x a normalnie przy 1024x768 mam tak okolo 50 fps

stary ja nie wiem co z moim nfs sie dzieje... :roll: mam gdzieś 40fps non stop , podjade do rogu mam tam gdzieś 70, a w chinatown mam 24 :evil: :evil: na moim sprzęcie chyba nie powinno ciąć :evil: niby zainstalowałem patcha ale nie zauważyłem żadnych zmian... na catalystach 3.7 i 3.9 jest tak samo... ( no na 3.7 troche lepiej ) oczywiście mówie tu o grze w 1024x768 high detail , motion blur off , i cos tam jeszcze off a ulica na medium :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do ludzi z radkami 9700, czy miezyliscie framerate w grze z wlaczon ym anizo lub antialiasingiem bo u mnie strasznie sie muli jak włacze chocby 2x a normalnie przy 1024x768 mam tak okolo 50 fps

Mam tak samo. Z wlaczonym AA chociazby x2 nie da sie grac, framerate <30 i gra jakby w zwolnionym tempie. Probowalem wszystkich sterow i ustawien i nic to nie dalo. Pomaga jednak wylaczenie motion blur i light trails - wtedy moge grac nawet AAx6 i Anizo x16. Wydaje mi sie ze to bug gierki, chociaz bylem wczoraj u kumpla i u niego AAx4 i Anizo x 4 w 1024x768 smigalo bez problemow z max detalami na niepodkreconym R9800. Ja natomiast gram w rozdzialce 1280x1024 i moze przy tej rozdzielczosci gra sie gryzie z AA i Anizo....juz sam nie wiem :?

Juz mnie nudzi to zwalanie winy na wszystkie gry swiata jak cos nie chodzi na radku :evil:

Gdyby bylo odpowiednie oprogramowanie do radkow to juz dawno by nie bylo NV. Jedna sprawa, ze radki dx9 to swietna pozycja a drugie, ze nie da sie na nie napisac softu.

Dyskwalifikacja na starcie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam takie pytanko. Gra jest super miodzio ale muza jeszcze lepciejsza.

Wiecie jak mozna ja sciagnac z gry? Slyszalem ze jest jakis program

do tego. WIecie moze jak sie zwie? Albo skad go ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>? Dzieki i pozdrawiam

ArthJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam takie pytanko. Gra jest super miodzio ale muza jeszcze lepciejsza.

Wiecie jak mozna ja sciagnac z gry? Slyszalem ze jest jakis program

do tego. WIecie moze jak sie zwie? Albo skad go ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>? Dzieki i pozdrawiam

ArthJ

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=53505

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres => przeginasz juz. stajesz sie nudny ze swoimi wypowiedziami nt. ati. robisz dokladnie to samo co robil amd rulezz. uspokuj sie troche.

Niekoniecznie przegina bo wlasciwie to powiedzialbym ze definitywnie nie jest to to samo.

 

Mnie ta sytuacja nie dziwi, po pierwsze jak sie okazuje nowe gry sa wciaz zdecydowanie bardziej dx8.1 - dx 9.0 to tam tyle ze hej i to wlasnie wychodzi we framerate'ach, jeden blysk 9.0 gry 9.0 nie uczyni, zreszta czego oczekiwac po EA ktore nawet nie zechcialo zrobic replayow a dopiero co gre pod dx9, watpie ze chcialo im sie tym samym dopasowywac gre tak pod ati jak i nv i gra jest ogolnie... ogolna i takie sa efekty... Sprawa poruszona przez Kaeresa tez jest wazna, bo potęga każdej nawet najpotężniejszej karty zniknie w mgnieniu oka jeśli nie wykorzysta jej twórca gry/nie będzie umiał wykorzystać/nie bedzie chcial itd itp i wlasciwie w pewien sposob to od nich zalezy najbardziej wizerunek karty.

No i przede wszystkim o problemach trzeba rozmawiac a nie ukrywac, bo tylko w taki sposob mozna je rozwiazywac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...