Skocz do zawartości
nrl

Mafia 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nowe info od kolegów zza wielkiej wody, niektórzy zadowoleni ale czują niedosyt, a niektórzy zawiedzeni. Niestety nie pozostaje mi nic innego jak anulowanie zamówienia i tak też zrobiłem.

 

A szkoda, 10 godzin to za mało!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z grających już może opisać jak technicznie sprawuje się gierka. Chodzi mi o to jak wygląda całe miasto, czy jest fajnie zrobione, jak wygląda zima, noc, ogólnie cała grafika itp, bo po demie nie szło zbyt wiele zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z grających już może opisać jak technicznie sprawuje się gierka. Chodzi mi o to jak wygląda całe miasto, czy jest fajnie zrobione, jak wygląda zima, noc, ogólnie cała grafika itp, bo po demie nie szło zbyt wiele zobaczyć.

 

Pod wzgledem graficznym jest bardzo dobrze. Nie jest to kiler na miare crysisa bo przygladanie sie pojedynczym obiektom nie powoduje opadu szczeny ale jako calosc, gra jest niesamowicie ladna i tutaj juz szczena opada (zima). Juz praktycznie na samym poczatku z ekranu wylewa sie klimat. Jest zima, sypie snieg, w tle slychac jakies swiateczne kawalki. Zrobili nawet taki szczegolik jak spadajacy puch sniegu z samochodu ktory dlugo stal w miejscu. Oczywiscie snieg na drodze ma wplyw na prowadzenie fur, a frajda z jazdy po sniegu jest niesamowita. Jak sie rozejrzymy to widac ze miasto zyje. Udajac sie do domu bylem swiadkiem sprzeczki miedzy kobieta a kumplami jej meza. Ci probowali wyciagnac go na piwo, a zonka zwala ich od najgorszych. Naprawde sa takie momenty w grze ze chcac nie chcac trzeba sie zatrzymac z ciekawosci i zobaczyc jakies zdarzenie. Miasto nie jest tak duze jak w gta4 ale nadrabia genialnym designem. Kazda dzielnica wyglada inaczej. Noc to kolejne zbieranie szczeny z biurka/podlogi. No takiej atmosfery w nocy nawet gosciom z R* nie udalo sie stworzyc. Wrzuce pozniej pare screenow z roznych rozdzialow ;) ofc bez spoilerow

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to demo chodziło znacznie gorzej od pełniaka, nie wiem czemu. W każdym razie, gra wygląda i prezentuje się świetnie. Dziwi mnie wasze niezadowolenie, myślałem, że to ja już jestem stary i wybredny a przeszedłem ją jednym tchem ( zajęło mi to więcej niż 10h i grałem spokojnie, tak żeby niczego nie przeoczyć). Moim skromnym zdaniem, gra warta uwagi dla tych, którzy cenili sobie jedynkę za jej oryginalność. Owszem, też czuje jakiś mały niedosyt, że czegoś brakuje...ale tak czy siak, gra jest świetna i warta tych pieniędzy. Szkoda, że nie ma multiplayera albo czegoś w rodzaju free ride jak części pierwszej, zabrakło mi bonusów a zbieranie playboya to zdecydowanie za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod wzgledem graficznym jest bardzo dobrze. Nie jest to kiler na miare crysisa bo przygladanie sie pojedynczym obiektom nie powoduje opadu szczeny ale jako calosc, gra jest niesamowicie ladna i tutaj juz szczena opada (zima). Juz praktycznie na samym poczatku z ekranu wylewa sie klimat. Jest zima, sypie snieg, w tle slychac jakies swiateczne kawalki. Zrobili nawet taki szczegolik jak spadajacy puch sniegu z samochodu ktory dlugo stal w miejscu. Oczywiscie snieg na drodze ma wplyw na prowadzenie fur, a frajda z jazdy po sniegu jest niesamowita. Jak sie rozejrzymy to widac ze miasto zyje. Udajac sie do domu bylem swiadkiem sprzeczki miedzy kobieta a kumplami jej meza. Ci probowali wyciagnac go na piwo, a zonka zwala ich od najgorszych. Naprawde sa takie momenty w grze ze chcac nie chcac trzeba sie zatrzymac z ciekawosci i zobaczyc jakies zdarzenie. Miasto nie jest tak duze jak w gta4 ale nadrabia genialnym designem. Kazda dzielnica wyglada inaczej. Noc to kolejne zbieranie szczeny z biurka/podlogi. No takiej atmosfery w nocy nawet gosciom z R* nie udalo sie stworzyc. Wrzuce pozniej pare screenow z roznych rozdzialow ;) ofc bez spoilerow

 

oczywiscie twoj post powstal w oparciu o oryginal? bo jakos mi nie pasuje do mojej wersji.

 

 czy to snieg, deszcz, czy jest czysto. jezdzi sie tak samo. pelna chodzi gorzej od dema.to juz chyba norma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie twoj post powstal w oparciu o oryginal? bo jakos mi nie pasuje do mojej wersji. czy to snieg, deszcz, czy jest czysto. jezdzi sie tak samo. pelna chodzi gorzej od dema.to juz chyba norma :/

 

W takim razie zmien sobie model jazdy na realistyczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie ja nie wpakuje ponad 100 zeta za grę na 10 godzin. I to bez trybu freeroam? Pal licho multiplayer bo nie o to w Mafii chodzi, ale 10 godzin to zdecydowanie za mało. 25 godzin to nadal byłbym chętny a tak to ponad 100zł w kieszeni.

 

Tymczasem za godzinę premiera Worms Reloaded :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pelna chodzi gorzej od dema.to juz chyba norma :/

 

Chyba na odwrót ;) Pełna wersja chodzi zdecydowanie lepiej niż demo :) A przynajmniej tak jest w moim przypadku, różnica jest kolosalna ! Edytowane przez quartzXXI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra chodzi przyjemnie (Stery 259.32, komp z syga, Windows7 64bit), tzn 1440x900, wsio na low (v-sync on), physX off;

Lepiej niż demo;

 

A sama gra: w skrócie: Kolejne dzieło "Ery DLC";

 

Fabuła ok, cut-scenki ok, postacie ok, smaczki są (w 1. części wiad dot II WŚ, detale aut jak podnoszenie się samochodu przy max skręconych kołach, pracujący wiatrak chłodnicy);

Miasto ładnie zaprojektowane (wjazd na wyższe partie i panorama miasta czy miasto nocą - genialna praca oświetlenia), oprawa śliczna;

 

Ale tak jakoś... ciężko to opisać; Bo swego czasu 1. część przyprawiała o więcej emocji, a tu na palcach jednej ręki można zliczyć momenty w których naprawdę 'łapiemy więź' z grą/fabułą;

 

Jak dla mnie potencjał gry/silnika/postaci/etc został sporo zmarnowany, a sama fabuła mogłaby być spokojnie rozbita na dwu-/trzy- krotnie dłuższą rozgrywkę;

 

Ale tu wracamy do "Ery DLC"; I niestety ale zapewne przez spory okres czasu będziemy kuszeni czymś (dodatkowe misje? alternatywne zakończenie? ciuszki?) co powinna gra już zawierać;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie czy uda się ukraść papiery z sejfu bez włączania alarmu ? Wiem,że można uciec i mi się udało, ale że padły strzały i przyjechała Policja gość chce mi zapłacić 1/3 sumy. Pytam z ciekawości czy da się jakoś otworzyć ten sejf bez włączenia alarmu, albo go wyłączyć zanim dobiorę się do sejfu...

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie czy uda się ukraść papiery z sejfu bez włączania alarmu ? Wiem,że można uciec i mi się udało, ale że padły strzały i przyjechała Policja gość chce mi zapłacić 1/3 sumy. Pytam z ciekawości czy da się jakoś otworzyć ten sejf bez włączenia alarmu, albo go wyłączyć zanim dobiorę się do sejfu...

 

Są tu osoby które grzecznie czekają na swojego preordera, miło by było gdybyś użył spoilera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kojarzę :D, przecież to jest sprzedawca broni z 1 części mafii :D, ten co sklep miał zaraz przy głównej siedzibie naszego bosa, tej restauracji.

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez MaRuH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe wydaje sie ze masz racje :D napisalem dzisiaj maila do kobiety odpowiedzialnej za marketing 2K z pytaniem odnosnie zakonczenia fabuly mafii 2 (czy bedzie dodatek uzupelniajacy fabule czy cos w tym stylu) i niedawno odpisala mi cos takiego:

 

The story is a cohesive whole and is finished. I can't tell you about DLC, but it's something new!

Takze dobrze czulem ze jeszcze czyms nas zaskocza :D Ofc domyslam sie ze nie miala na mysli dlc Jimmy's Vendetta bo o nim juz dawno wiadomo. A poza tym na swojej stronie reklamuja ten dodatek jako pierwszy z wielu (tak ja to interpretuje):

 

Today we're proud to announce the first two downloadable content packs coming to Mafia II...

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o regulaminie

 

  • W przypadku wątpliwości co do legalności posiadanej kopii moderacja zakłada, że użytkownik jest winny i to w jego interesie leży udowodnienie swojej legalności.
  • Posiadanie przedpremierowego pirata jest karane 40% i ZPP równym ilości dni pozostałych do premiery. Podstawą dla tego punktu może być nawet sama wzmianka o posiadaniu gry przed datą jej wydania.
  • Kara nałożona za punkt powyższy jest nieodwołalna.
  • Obowiązującymi są daty premier światowych, w przypadku kopii importowanych z zagranicy moderacja ma prawo zażądać dowodu ich posiadania. Wyjątkiem są gry oferowane na platformie STEAM.
  • Niepożądanym jest by użytkownik prowadził w temacie dywagacje nad legalnością gry innego użytkownika. Jeżeli chcesz pomóc moderacji użyj funkcji raportowania postu.
  • Newsy ze świata warezu (np. "XXX wyciekła do sieci") są na PurePC.pl niepożądane i również podlegają karze.

MINI REGULAMIN DZIAŁU - PROSZĘ KONIECZNIE PRZECZYTAĆ ! - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu gierka wysłana, mam nadzieję że jutro ją otrzymam :D, kurier DPD trasa 336km, możliwe że na jutro będzie? czy nie... :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zastanawia jak oni wszyscy grają? Panowie aż tylu Was w USA mieszka? Przecież gry nie można nawet zainstalować przed 27 co właśnie sprawdziłem:-)(wersja sklepowa)

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...