Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka może być przyczyna ze gra notorycznie zalicza zwiechy. gram na static, przedtem jak grałem na wersji EN 1.0 nie było żadnych problemów, tu po wgraniu spolszczenia zawiesza się notorycznie. Pomaga tylko twardy reset, path nic nie daje. Jest może jakiś sposób bo bardzo bym chciał pograć w PL w wersji EN przeszedłem dobre 70% gry a tu z PL taki zonk :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problema. mam sie dostac do anten a wlasciwie znalesc wejscie do jakiegos bunkra zaraz przy antenach a tam wszedzie ogrodzone i promieniuje jak skurkowaniec mimo iz biegam w czarnym skafandrze od doktorka (+90 radiation) :/ moze ktos mnie nakierowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problema. mam sie dostac do anten a wlasciwie znalesc wejscie do jakiegos bunkra zaraz przy antenach a tam wszedzie ogrodzone i promieniuje jak skurkowaniec mimo iz biegam w czarnym skafandrze od doktorka (+90 radiation) :/ moze ktos mnie nakierowac?

Wejście jest w stojących wagonach kolejowych, przy prawej stronie muru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu jest spolszczenie i grę mogę zacząć od nowa. Wcześniej grę zakończyłem na drugim laboratorium dlatego że nie umiem za bardzo angielskiego, w ogóle nie wiedziałem o co biega w fabule, co mam zrobić w konkretnym zadaniu, chodziłem tylko z miejsca na miejsce, nie czułem tego klimatu itp wiec grać się nie dało, no ale teraz PL to wypas aż chce się grać :)

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejście jest w stojących wagonach kolejowych, przy prawej stronie muru.

polazilem, poswiecilem i znalazlem wczesniej. teraz jestem przed wejsciem do center of the zone gdzie kazdy do kazdego strzela, ale to zostawie sobie na jutro.

 

 

No w końcu jest spolszczenie i grę mogę zacząć od nowa. Wcześniej grę zakończyłem na drugim laboratorium dlatego że nie umiem za bardzo angielskiego, w ogóle nie wiedziałem o co biega w fabule, co mam zrobić w konkretnym zadaniu, chodziłem tylko z miejsca na miejsce, nie czułem tego klimatu itp wiec grać się nie dało, no ale teraz PL to wypas aż chce się grać :)

 

ja mimo iz znam jezyk nie czytam tego. laze biegam i robie zadania. klimatu nie czuje. jedyne co mnie trzyma przy grze to troche inne podejscie do FPP, bo trzeba uwazac na zombiaki, radiacje i anomalie. dawno tak dlugo nie gralem w FPP. poprzednim tytulem, ktory mnie przykul na dluzej niz demo byl condenamed: criminal czy jakos tak, ale tez po 1 czy 2 godzinach byl nudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy cos wiadomona temat patcha 1.0002?

Miał być już kilka dni temu :/

 

Kilka informacji na temat patchy 1.0002 i 1.0003

 

http://www.stalker-zone.com/index.php?name...topic&p=117

 

W trójce będzie ciekawa opcja, która może chociaż po części przybliży obecną wersją do tej obiecywanej.

 

"Added new game mode – freeplay; activated after the end of the game."

 

Jeśli dobrze rozumiem, to będzie sobie można chodzić gdzie się chce i kiedy się chce bez wykonywania questów. :)

Edytowane przez Wet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Added new game mode – freeplay; activated after the end of the game."

 

Jeśli dobrze rozumiem, to będzie sobie można chodzić gdzie się chce i kiedy się chce bez wykonywania questów. :)

O.B.L.I.V.I.O.N. hehe, ale faktycznie pomysł zacny. Uwielbiam kupic gre i sciagac patche aby zobaczyc jak miala faktycznie wygladac :>

 

Zaglądam w przyszłość i widzę:

- patch 1.0004 oficjalnie dodaje pojazdy

- patch 1.0005 dopieszcza fizyke

- patch 1.0006 optymalizuje silnik

 

Spolszczenie jest ok, sporo wiecej zakumalem z historii zony ale lektor wbity na zywca to chyba dosyc amatorskie rozwiązanie :| W BaR brakuje mi anglojezycznego propagandzisty 'Save the world for zone expansion ... " Albo "Good hunting Stalker". Wersja kinowa bylaby najlepsza z mozliwych.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, może tak pokrótce ktoś 'pod spoilerem' podsumować jak wszystkie zakończenia zaliczyć i od czego to zależy ;) ? Bo chętnie bym teraz jeszcze raz połaził i pozaliczał wszystko jeszcze raz z PL.

 

pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, może tak pokrótce ktoś 'pod spoilerem' podsumować jak wszystkie zakończenia zaliczyć i od czego to zależy ;) ? Bo chętnie bym teraz jeszcze raz połaził i pozaliczał wszystko jeszcze raz z PL.

 

pozdrawiam,

Krótka informacja bez zbędnych szczegółów na temat zdarzenia pozwalającego na prawdziwe zakończenia.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Jest facet, z którym trzeba się w pewnym momencie spotkać. Niejaki Guide(wer. ang.), w odpowiednim czasie zostaniesz o tym poinformowany. W pda pojawi się quest więc go nie przegap, ponieważ jest opcjonalny. Więcej zdradzał nie będę... idąc tym torem możesz spodziewać się prawdziwych zakończeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybitna gra. bardzo się cieszę, że nie interesowałem się nią przed wydaniem (nie przepadam za fps'ami) - może dla tego stalker tak mi sie podoba. swietny klimat, fajna grafa, radosna wymiana ognia :)

nawet żadnych zwisów ze strony gry nie uświadczyłem, jedynie czasami w deszczu gra sypine poligonami, ale da się przeżyć.

 

gorzej, że zblokowało mi się jedno zadanie - przyłączenia do "freedom". rozwalam obozowisko wroga, ludzie z mojego oddzialu wracaja do bazy, ale misja sie nie odhacza jako zaliczona. do "duty: tez nie mam szans sie dołączyć, bo strzelają na mój widok - ciężko z nimi pogadać :)

tu pytanie - czy mimo wszystko będę mógł ukończyć grę, czy w którymś momencie trzeba się przyłączyć do którejś frakcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jedynie czasami w deszczu gra sypine poligonami, ale da się przeżyć.

Uruchom ponownie grę, powinno to pomóc. Mi też tak czasami się dzieje jeśli podczas grania zminimalizuję grę albo przestawię coś w opcjach (niekoniecznie w video :huh: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HI,

spolszczenie jest rewelacyjne :) SUPER

 

mam pytanie co to jest za pocja w ustawieniach graficznych zestotliwość 60 Hz ? Czy coś wogóle zmienia ??? :blink:

to jest odswiezanie monitora ;] 60hz to nic dobrego, istny stroboskop z monitora.

 

"Added new game mode – freeplay; activated after the end of the game." to mi sie najbardziej podoba B-)

Ja lece na 60Hz jak po 5 h ochodze od kompa to tak jak bym ze dwa piwa wypil muła lapie :). A lece na 60 Hz bo jestem masochista :P, gram na FX 5200 , Athlon 2600 512 ramu ,ale da sie grac.Nie moglem ominac tak wybitnej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na 60hz gram, bo musze, jak wyłączę, to monitor mi nie wyrabia i pokazuje że w 800*600 144hz mieć nie może (a może) o.0 -.-

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wqrzyłem się z deka. Też mieliście tak, że po wykonaniu 1 misji z tunelem gdzie po raz pierwszy spotykamy pijawkę/bloodsucker, jak wróciliście do tego co dał tę misję, to on zaprowadza was z powrotem do dziury prowadzącej do podziemi i daje te samą misje raz jeszcze? Ja tak miałem, zszedłem do tych pod ziemią i na mapie miałem niby wszystkich wybitych, wchodzę na pełnym luzie bez broni, patrzę, a nad trupami stoją nowi bandyci, których tam nie powinno być... mogę komuś screena zarzucić dla wiarygodności. Muszę lecieć jeszcze raz tą misje? Dodam że po walkach z bandytami nie mam już prawie że amunicji i apteczek, więc to będzie trochę trudniejsze niż wcześniej... help, co z tym mogę zrobić by tego nie robic?
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pytań co do prawdziwych zakończeń: sądzę (a jestem w 2/3 gry) że aby dostąpić zaszczytu prawdziwego zakończenia należy właściwie postępować w czasie misji - nie zabijać niepotrzebnie NIKOGO, tylko z konieczności, wypełniać misje poboczne ze zbożnym celem (np. dostarczenie artefaktu dla mnichów), odmawiać misji dla zysku (przyniesienia ogona dla modniś).

Wynikałoby z tego, że należy mieć jak najmniej kasy (?).

To tylko takie moje przeczucia.

Nie neguję konieczności spotkania z Guide, prawdopodobnie jest to warunek konieczny.

Jestem ciekaw Waszych opinii, zwłaszcza tych co grę przeszli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka informacja bez zbędnych szczegółów na temat zdarzenia pozwalającego na prawdziwe zakończenia.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Jest facet, z którym trzeba się w pewnym momencie spotkać. Niejaki Guide(wer. ang.), w odpowiednim czasie zostaniesz o tym poinformowany. W pda pojawi się quest więc go nie przegap, ponieważ jest opcjonalny. Więcej zdradzał nie będę... idąc tym torem możesz spodziewać się prawdziwych zakończeń.

Można jeszcze prosić o info kiedy i na jakiej mapie jest to zdarzenie ?

 

pozdrawiam,

Edytowane przez Payti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...