Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

niedawno zacząłem grac w te gierke siedzę teraz w laboratorium muszę zdobyć jakieś dokumenty

czy jak już wyjde z tego labolatorium to klimat bedzie tak samo mroczny jak teraz ? (jeśli tak to coś mi sie zdaje że na tym skończy sie moja gra. Nie lubię takiego klimatu ;/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno zacząłem grac w te gierke siedzę teraz w laboratorium muszę zdobyć jakieś dokumenty

czy jak już wyjde z tego labolatorium to klimat bedzie tak samo mroczny jak teraz ? (jeśli tak to coś mi sie zdaje że na tym skończy sie moja gra. Nie lubię takiego klimatu ;/)

Nie, jak już zdobędziesz te dokumenty to gdy wyjdziesz z tunelów to znajdziesz się na plaży Waikiki na Hawajach i chwilę później otoczy cię stado bogiń w bikini i tam już spędzisz reszę swojego Stalkerskiego życia. No chyba, że któregoś pięknego dnia popłyniesz na swojej desce serfingowej na północ w stronę Midway i okolicznych wysp, gdzie USA robiło testy jądrowe, to znowu wrócisz do realnego świata z którego przeszedłeś :)

 

A tak serio to chyba grasz w Stalkera więc to normalne, że jest taki klimat... inaczej Stalker nie był by Stalkerem ;)

 

P.S. To ty kiedyś w tym temacie pisałeś, że ta gra jest da Ciebie taka straszna, że nie będziesz w nią grał i dlaczego takie coś strasznego w ogóle wydają?

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. To ty kiedyś w tym temacie pisałeś, że ta gra jest da Ciebie taka straszna, że nie będziesz w nią grał i dlaczego takie coś strasznego w ogóle wydają?

pierwszy raz w tym temacie coś napisałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero teraz zabralem sie za S.T.A.L.K.E.R'a bo wczesniej komp sie do tej

gierki nie nadawal i powiem jedno gra.....WYMIATA (caly piach z sahary :wink: ) Grę zaczełem dzis rano i wlasnie oddałem dokumenty jakiemus barmanowi ;](wykonałem chyba wszystkie questy poboczne jakie byly międzyczasie:P) duzo jeszcze przedemna?? Bo niechcialbym za szybko skonczyc . Do jakiej frakcji najlepiej sie dostac? Gra miażdzy klimatem , zaskakuje grafiką i dźwiękiem .

 

PS. Ila gra ma zakonczen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze tworcy nie zadali sobie trudu aby cos poukrywac w lokacjach, w miejscach z pozoru niedostepnych. W barze jest sporo miejsc gdzie da sie wejsc i biegac tam gdzie nie bylo to przewidziane :post-116203-1183565444_thumb.jpg post-116203-1183565476_thumb.jpg

 

Da sie nawet cofnac z lokacji do poprzedniej ale tylko do pewnego miejsca:

post-116203-1183565577_thumb.jpg post-116203-1183565610_thumb.jpg

 

Mozna tez trafic na takiej wycieczce na dziury w tksturach w ktore mozna wpasc :

post-116203-1183565799_thumb.jpg

 

W okolicach baru jest naprawde duzo wolnej , niewykorzystanej przestrzeni.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kuebk

 

Musisz wyjść na dach tego budynku przez "wieżyczkę" (tę od strony drogi), przejść kawałek po dachu i wskoczyć przez drugą wieżyczkę. Tam znajdziesz skrzyneczke z jakimiś [ciach!]łami ;)

Edytowane przez marcinz90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh zainstalowalem sobie mody Redux i Realistic Graphics. Niestety nie moge teraz wlaczyc gry;/ Pojawia sie jedynie czarny ekran i nic sie nie dzieje. Pozostaje tylko ctr+alt+del;/ Czy wiecie o co chodzi? Moge powiedziec ze robilem wszystko zgodnie z instrukcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam spolszczenia:) Gra jest po angielsku

EDIT: Najwidoczniej winny byl mod od grafy. Teraz gram na samym Redux i wszystko dziala jak nalezy. A mod jest miodzio :) Polecam wszystkim

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Czy ktoś byłby tak miły i udostępniłby mi plik "user.ltx" który znajduje się w folderze gdzie są save? Potrzebuje go bo robiłem reinstalkę windy no i oczywiście zapomniałem go zabrać w bezpieczne miejsce. Wiem, że gra sama go utworzy na nowo, ale ten co się robi jest jakiś zwalony.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz pytanie z serii zanim zakupie ... czy na laptopie z procem AMD Turion 64 ML-34 1.8 GHz 1 MB L2 Cache, 512 Mb ramu i grafie ATI Mobility Radeon X700 - 128 MB pogram sobie czy raczej odpuscic i kupic sobie trampki?

 

gral ktos na czyms podobnym? z tego co podaje producent to laptop spelnia jedynie minimalne wymagania ... zatem jak da sie grac czy tez gra na takim sprzecie przypomina zbieranie ziemniakow z pola?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz pytanie z serii zanim zakupie ... czy na laptopie z procem AMD Turion 64 ML-34 1.8 GHz 1 MB L2 Cache, 512 Mb ramu i grafie ATI Mobility Radeon X700 - 128 MB pogram sobie czy raczej odpuscic i kupic sobie trampki? gral ktos na czyms podobnym? z tego co podaje producent to laptop spelnia jedynie minimalne wymagania ... zatem jak da sie grac czy tez gra na takim sprzecie przypomina zbieranie ziemniakow z pola?

Oczywiście, że pograsz i to z dobrym FPS, Stalker jest pod DX8 dobrze zoptymalizowany.

Muszę Cię zaskoczyć, Stalker nawet w najniższych detalach wygląda bardzo dobrze i super się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra fajna i ładna , ten klimat przypomina mi fallouta ale jest kilka niedoróbek

, ja mam ciągłe problemy z latarką (po prostu czasem mi znika i nie moge jej uzywać) myslałem ze bedzie problem z graniem (wymagania) ale nie jest najgorzej u znajomego na r9200 512 barton 2.5 smiga ale nie wygląda za ładnie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu wczoraj skonczylem po raz drugi tym razem mialem dobre zakonczenie i skonczylem mysle prawie wszystkie zadania te poboczne tez.

 

Kurcze bylem w srodku reaktora ale musialem zrezygnowac skafander przepuszczal za duzo promieniowania.

 

Latarke to chyba ma sie od poczatku ale co do skafandrow przed zalozeniem warto sie zastanowic bo: nawet te lepsze maja duzo gorszy noktowizor i moga przepuszczac za duzo promieniowania (ten egzoszkielet to olalem po prostu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem...

Kupilem gre pod laptopa ktorego parametry podalem powyzej, odpalilem instalatora i dowiedzialem sie ze cos o nazwie "plik strony - plik stronnicowania" mam ustawiony na 512 mb a powinienem miec na 1gb a tak poza tym wszystkie wymagania gry sa spelnione.... nic to zainstalowalem gre odpalam ja i pojawia mi sie komunikat o bledzie ... w dodatku pisze do mnie drutem kolczastym ...

 

 

"Die Page Datei ist deaktiviert oder die Dateigrobe reicht nicht aus.

 

Um zu funktioniren braucht das Spiel eine Page-Datei von mindestens 2GB.

Bitte die Sysrmkonfiguration anpassen, bevor das Spiel erneut gestartet wird."

 

 

Ktos zna moze niemiecki i wie o co chodzi? Podpowiedzcie mi rowniez jakrozwiazac powstaly problem ... mam lekki dolek w zwiazku z tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://stalker.funday.pl/news.php?readmore=215

 

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky !!!

 

Dosyć tajemnic, domysłów i gdybania. Dziś (a dokładniej wczoraj) GSC podczas targów E3 poinformowało świat, iż po bardzo dobrze przyjętym tytule S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl zespół pracuje nad jego prequelem o nazwie Clear Sky. S.T.A.L.K.E.R. Czyste Niebo bo tak brzmi jego polska nazwa przeniesie gracza w czasie dokładnie rok wstecz czyli do 2011 roku tym samym cała gra skupi się na tym co wydarzyło się przed Cieniem Czarnobyla.

 

Fabuła będzie ściśle powiązana z osobą znaną z pierwszej części gry podczas gdy my będziemy stalkerem z przeciwnego ugrupowania, a naszym zadaniem będzie właśnie zlikwidowanie wspomnianego stalkera.

Jeżeli o ugrupowaniach już mowa to będziemy mogli przyłączyć się do aż ośmiu frakcji, które toczą ze sobą wojnę, a my lądujemy w samym jej centrum. Wreszcie w Clear Sky większą rolę odegra rozwój postaci- zaczniemy od niedoświadczonego stalkera jak w oryginalnej grze, a skończymy na postrachu Zony lecz co ważne nasz poziom doświadczenia odegra duże znaczenie. Oczywiście ten kto do frakcji przyłączyć się nie chce wcale tego robić nie musi ważne tylko by zlikwidować jedną z owych ośmiu grup, ponieważ jest to wymagane by "popchnąć" fabułę do przodu.

 

Wbrew dosyć łagodnemu tytułowi Clear Sky wcale nie oznacza Strefy miodem i mlekiem płynącej wręcz przeciwnie! Zona jest dużo bardziej niebezpieczna od tej znanej z Cienia Czarnobyla, dużo mniej zbadana i naszpikowana w sposób niewiarygodny anomaliami, których w oryginalnej grze jeszcze nie widzieliśmy. Co ważne GSC w swoim nowym tytule zapewnia, że znajdzie się połowa lokacji znanych z pierwszej części i pozostała druga część leveli zupełnie nowych.

 

Na koniec tego bardzo wieczornego, a w zasadzie nocnego ;-) newsa to co niektóre tygryski lubią najbardziej czyli grafika. Czyste niebo napędzać będzie unowocześniona wersja X-Ray engine 1.5 korzystająca z dobrodziejstwa bibliotek DirectX 10. Screenshoty jakie możecie oglądać nie wiadomo na jakiej wersji silnika zostały zrobione tak czy inaczej pewien wgląd w sprawę dają.

 

 

Premiera prequela ustalona została na pierwszą część 2008 roku ale akurat na tę datę patrzył bym z przymrużeniem oka ...

 

Naturalnie to nie wszystko na dniach i godzinach pojawią się nowe materiały stąd nie odchodźcie od nas za daleko!

http://stalker.funday.pl/photogallery.php?album_id=4 + link do fotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...