Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Ello,wreszcie to zalatwilem i powiem Wam kilka motywow.Po 1 grafa i wymagania sprzetowe - grafa masakra,dlaczego nikt z Was nie zrobil screena wody na ultra high??W porownaniu do very high roznica jest 1000krotna (poporstu prawdziwa woda nie oszukujmy sie),ale niestety jest tez 1000krotna roznica w plynnosci :( Jak odpale wode na ultra high to zdaza sie ze mi zwolni do 15 fpsow,a to juz lekka przesada wiec nie wmowicie mi ze Wam dobrze dziala na GF2,fakt moze dziala z detalami na low,ale to tak jakbym gral w gre z roku 98. 100%towa przyjemnosc z gry chyba plynie na radeonach 9800XT z jakims Bartonem.Wiecie co to jest normalna gra??Taka ktora ma wszystko powlaczane (no moze z wyjatkiem AAX4 i AnizoX8 :P, bo to juz jest dla posiadaczy w/w kart a nie dla mojej dla tej gry :? :( ) Ale pozatym jeszcze zadna gra nie miala tak dobrej grafiki. Niestety kolejna sprawa co do wymagan to ilosc pamieci ram. Mega minimum do tej gry jest niestety 512:( Co prawda mozna na nich pograc w texturach na high ale jakis czas  podogrywa - szczegolnie kiedy strzelamy do kolesi na otwartym terenie.Ale w sumie popatrzcie na oswetlenie,roslinnosc,shadery - cos pieknego mowie Wam.Jeszcze jednym mankamentem gry jest jej poziom trudnosci. Sa momenty ze na easy ledwo da sie grac :P To sobie nie wyobrazam realistic. Np wyobrazcie sobie momemt,ktory trza wymierzyc co do sekundy: isdziesz po drabinie na gore i odrazu atakuje cie z 30 kolesi naraz w tym 1 z obrotowka + helikopter.Co zrobic?? Ano wyjsc i co? - masz 2 sek by sie obrocic i strzelic w na lewo od kolesia z obrotowka w beczke ktora powoduje wybuch i opadniecie skrzyn.W momencie wybuchu masz dokladnie 5 sekund (zanim on sie skonczy) zeby dojsc do kolesia z obrotowki,wejsc na podest o go BACH a nastepnie gazem chwycic obrotowke,obrocic sie o 90 stopni i w gore i w helikopter,potem szybko w kolesi z lewej stronie chowajacych sie za skrzyniami a nastepnie w tych z tylu Ciebie,chowajacych sie za skrzyniami.Wykorzystujac to ze nastepne 10 kolesi w Ciebie strzela w 1 kierunku - szybko zbiec do miejsca gdzie zaczynales akcje i ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> apteczke i kamizelke,poczym wyjsc na lewo w strone kolesi ktorzy do Ciebie przed chwila strzelali i biegnac ze sprintem nie pudlujac w ani jednego.Nastepnie gazem na most - przebiec przez niego poczym sie obrocic i go rozwalic a za nim kolejnych 4 kolesi.Biegniesz dalej mijajac 5 nastepnych zabijajac tych co sa na przeciw Ciebie - przebic bo cienkiej desce skecic w lewo skoczyc na ponton i odstrzelic linki ktore go trzymaja, poczym spasc do wody i odplynac. Na cala akcje ktora opisalem macie jakies 2 minuty :P na EASY !!!!! To lekka przesada!! Pozatym gra rewelacyjna:dynamika fizyka muzyka klimat fabula i wszystko inne.Moja ocena 9+/10 POLECAM  :wink: ale sie naprodukowalem - oby Wam to cos dalo do myslenia :)-Pozdro 4 all

wszystko to prawda to kolejny raz potwierdza moje slowa w strone pana z pingwinem na obrazku zeby nie wciskal kitu ze on an karcie GF4 Ti gra w ta gre z wszystkim na maxa + 4xA + 4xAnizo i to jeszcze w 1024x768 i do tego plynnie bo poprostu bredzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ello,wreszcie to zalatwilem i powiem Wam kilka motywow.Po 1 grafa i wymagania sprzetowe - grafa masakra,dlaczego nikt z Was nie zrobil screena wody na ultra high??W porownaniu do very high roznica jest 1000krotna (poporstu prawdziwa woda nie oszukujmy sie),ale niestety jest tez 1000krotna roznica w plynnosci :( Jak odpale wode na ultra high to zdaza sie ze mi zwolni do 15 fpsow,a to juz lekka przesada wiec nie wmowicie mi ze Wam dobrze dziala na GF2,fakt moze dziala z detalami na low,ale to tak jakbym gral w gre z roku 98. 100%towa przyjemnosc z gry chyba plynie na radeonach 9800XT z jakims Bartonem.Wiecie co to jest normalna gra??Taka ktora ma wszystko powlaczane (no moze z wyjatkiem AAX4 i AnizoX8 :P, bo to juz jest dla posiadaczy w/w kart a nie dla mojej dla tej gry :? :( ) Ale pozatym jeszcze zadna gra nie miala tak dobrej grafiki. Niestety kolejna sprawa co do wymagan to ilosc pamieci ram. Mega minimum do tej gry jest niestety 512:( Co prawda mozna na nich pograc w texturach na high ale jakis czas  podogrywa - szczegolnie kiedy strzelamy do kolesi na otwartym terenie.Ale w sumie popatrzcie na oswetlenie,roslinnosc,shadery - cos pieknego mowie Wam.Jeszcze jednym mankamentem gry jest jej poziom trudnosci. Sa momenty ze na easy ledwo da sie grac :P To sobie nie wyobrazam realistic. Np wyobrazcie sobie momemt,ktory trza wymierzyc co do sekundy: isdziesz po drabinie na gore i odrazu atakuje cie z 30 kolesi naraz w tym 1 z obrotowka + helikopter.Co zrobic?? Ano wyjsc i co? - masz 2 sek by sie obrocic i strzelic w na lewo od kolesia z obrotowka w beczke ktora powoduje wybuch i opadniecie skrzyn.W momencie wybuchu masz dokladnie 5 sekund (zanim on sie skonczy) zeby dojsc do kolesia z obrotowki,wejsc na podest o go BACH a nastepnie gazem chwycic obrotowke,obrocic sie o 90 stopni i w gore i w helikopter,potem szybko w kolesi z lewej stronie chowajacych sie za skrzyniami a nastepnie w tych z tylu Ciebie,chowajacych sie za skrzyniami.Wykorzystujac to ze nastepne 10 kolesi w Ciebie strzela w 1 kierunku - szybko zbiec do miejsca gdzie zaczynales akcje i ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> apteczke i kamizelke,poczym wyjsc na lewo w strone kolesi ktorzy do Ciebie przed chwila strzelali i biegnac ze sprintem nie pudlujac w ani jednego.Nastepnie gazem na most - przebiec przez niego poczym sie obrocic i go rozwalic a za nim kolejnych 4 kolesi.Biegniesz dalej mijajac 5 nastepnych zabijajac tych co sa na przeciw Ciebie - przebic bo cienkiej desce skecic w lewo skoczyc na ponton i odstrzelic linki ktore go trzymaja, poczym spasc do wody i odplynac. Na cala akcje ktora opisalem macie jakies 2 minuty :P na EASY !!!!! To lekka przesada!! Pozatym gra rewelacyjna:dynamika fizyka muzyka klimat fabula i wszystko inne.Moja ocena 9+/10 POLECAM  :wink: ale sie naprodukowalem - oby Wam to cos dalo do myslenia :)-Pozdro 4 all

wszystko to prawda to kolejny raz potwierdza moje slowa w strone pana z pingwinem na obrazku zeby nie wciskal kitu ze on an karcie GF4 Ti gra w ta gre z wszystkim na maxa + 4xA + 4xAnizo i to jeszcze w 1024x768 i do tego plynnie bo poprostu bredzi

Co do pingwina na obrazku to jesli mozna.. Pisz nastepnym razem po xywie a nie opisujac avatar :P Bo ja tez mam tuxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ze bredzi.

Co do screenow to sa lepsze ale to dzieki PS 2.0.

Tak jak w watku o PS 2.0 na R9600 i PS 1.1 na FX5900. Roznica wielka.

Lecz gdy sie widzi PS 1.1 w akcji w tej grze to nie mysli sie o tym, ze akurat w tym momencie na twarzy tego kolesia pojawilby sie promyk odbicia slonecznego gdybym mial PS 2.0

Grafa jest po prostu wymiatajaca nawet na PS 1.1 i tylko malkontent bedzie wybrzydzal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee ale bugi sa.. ja sie wciaz zastanawiam jak koles np rzuca granaty, trzymajac oburacz karabin.. ma chwytna "trzecia raczke?" :)

jesli chodzi o ciala zabitych wrogow to moza zajrzec do srodka,przeczolgac sie przez nie... ogolnie ten element fizyki wydawal mi sie lepszy w maxie payne 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim kompie gra soundstorm. Czasami jak ostro postrzelam z np. m16 to trace dzwiek broni, tzn. slychac gwizd pociskow, dzwieki uderzen pociskow w przedmioty ale nie slychac tego "tatatatatat: :) moze ktos mial podobny klopot i pomoze ??? Poza tym dzwiek jest super, zalatwilem chyba z 30 wrogow tylko na sluch skad leza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania nie sa takie straszne ;)

2.4Ghz, R9500@Pro 380/650 64MB, 512MB Dual DDR400 ;) 1024x768x32 wszystko very high a woda ultra high, anizo 4x :)

I nie narzekam, gra sie ok, czasem na poczatku przytnie bo cos doczytuje ( ram :( ) a tak to spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ello,wreszcie to zalatwilem i powiem Wam kilka motywow.Po 1 grafa i wymagania sprzetowe - grafa masakra,dlaczego nikt z Was nie zrobil screena wody na ultra high??W porownaniu do very high roznica jest 1000krotna (poporstu prawdziwa woda nie oszukujmy sie),ale niestety jest tez 1000krotna roznica w plynnosci :( Jak odpale wode na ultra high to zdaza sie ze mi zwolni do 15 fpsow,a to juz lekka przesada wiec nie wmowicie mi ze Wam dobrze dziala na GF2,fakt moze dziala z detalami na low,ale to tak jakbym gral w gre z roku 98. 100%towa przyjemnosc z gry chyba plynie na radeonach 9800XT z jakims Bartonem.Wiecie co to jest normalna gra??Taka ktora ma wszystko powlaczane (no moze z wyjatkiem AAX4 i AnizoX8 :P, bo to juz jest dla posiadaczy w/w kart a nie dla mojej dla tej gry :? :( ) Ale pozatym jeszcze zadna gra nie miala tak dobrej grafiki. Niestety kolejna sprawa co do wymagan to ilosc pamieci ram. Mega minimum do tej gry jest niestety 512:( Co prawda mozna na nich pograc w texturach na high ale jakis czas  podogrywa - szczegolnie kiedy strzelamy do kolesi na otwartym terenie.Ale w sumie popatrzcie na oswetlenie,roslinnosc,shadery - cos pieknego mowie Wam.Jeszcze jednym mankamentem gry jest jej poziom trudnosci. Sa momenty ze na easy ledwo da sie grac :P To sobie nie wyobrazam realistic. Np wyobrazcie sobie momemt,ktory trza wymierzyc co do sekundy: isdziesz po drabinie na gore i odrazu atakuje cie z 30 kolesi naraz w tym 1 z obrotowka + helikopter.Co zrobic?? Ano wyjsc i co? - masz 2 sek by sie obrocic i strzelic w na lewo od kolesia z obrotowka w beczke ktora powoduje wybuch i opadniecie skrzyn.W momencie wybuchu masz dokladnie 5 sekund (zanim on sie skonczy) zeby dojsc do kolesia z obrotowki,wejsc na podest o go BACH a nastepnie gazem chwycic obrotowke,obrocic sie o 90 stopni i w gore i w helikopter,potem szybko w kolesi z lewej stronie chowajacych sie za skrzyniami a nastepnie w tych z tylu Ciebie,chowajacych sie za skrzyniami.Wykorzystujac to ze nastepne 10 kolesi w Ciebie strzela w 1 kierunku - szybko zbiec do miejsca gdzie zaczynales akcje i ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> apteczke i kamizelke,poczym wyjsc na lewo w strone kolesi ktorzy do Ciebie przed chwila strzelali i biegnac ze sprintem nie pudlujac w ani jednego.Nastepnie gazem na most - przebiec przez niego poczym sie obrocic i go rozwalic a za nim kolejnych 4 kolesi.Biegniesz dalej mijajac 5 nastepnych zabijajac tych co sa na przeciw Ciebie - przebic bo cienkiej desce skecic w lewo skoczyc na ponton i odstrzelic linki ktore go trzymaja, poczym spasc do wody i odplynac. Na cala akcje ktora opisalem macie jakies 2 minuty :P na EASY !!!!! To lekka przesada!! Pozatym gra rewelacyjna:dynamika fizyka muzyka klimat fabula i wszystko inne.Moja ocena 9+/10 POLECAM  :wink: ale sie naprodukowalem - oby Wam to cos dalo do myslenia :)-Pozdro 4 all

ta misja jest na wraku statku tak??? z tego co opisales to raczej tak...a wiec bez przesady...nie jest ona trudna na EASY...przed wyjsciem na gore masz savea...ja ja przeszedlem za trzecim razem..wiec niewiem..po 10-15 minutach??? dlaczego piszesz ze jest na to 2 MINUTY??? co cie ogranicza do 2 minut??? przeciez po kolei mozna rozwalac kazdego...nisje na easy imho (jestem juz po wysadzeniu radaru, a wiec chyba 3 level) sa proste jak na razie

 

DAJCIE ZDJECIE WODY NA ULTRA HIGH PLEASE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chetnie bym te screeny umiescil ale nie moge wejsc na swoja strone

tzn niby wchodzi ale wyskakuje error PORT, wiecie moze co to znaczy? lwchodze na ftp.neostrada.pl podaje swoj login i haslo niby wlazi ale nie moge nic na strone wgrac bo wyskakuje error PORT - cos jak by z portami ??? aha wchodze przez nortona commandera

 

P.S. Koncze juz gre i powiem ze tak mi przypomina Halfa2 ze masakra, oj beda musieli sie postarac w tm valve zeby przebic tego far craya ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z DX9 pewnie ?

no wlasnie ze nie :) przed chwila odkrylem ze u siebie tez moge ustawic wode na ultra high...zaraz sprawdze roznice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wymagań:>P4 2.4@3.0 reszta jak w podpisie 4XAA,16XANIZO,1024X768, grafa nie kręcona i lubi momentami "złapać" 18-20fps,a to już nie jest przyjemne przy tym konfigu.Poprosze książke skarg i zażaleń!!!! :evil: i niech nikt nie pisze pierduł,że gra wymiata na high,ultra detal na r9200,9100,ti200,ti4200 itp,itd bo szkoda klawiatury..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Panowie i panie zobaczcie sobie 1 uklad za tym z dema 2 - maaaasaaaaaaaaaaaakraaaaaaaaaaaaaaaaaaa,to trzeba zobaczyc !!!!!!!!!!!!!!!!!! 10/10 za efekty i grafike za ten level (i dobrze chodzi - 30 FPS w very high)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh - i ja sie wypowiem !

zrobilem experyment - i na kompletnie niekreconym sprzecie gra mi chodzi 1024/768x32 (wszystko na ultra high, a cienie i woda na high) - sound takze na high

Bardzo płynnie - (jestem chyba w 5levelu o ile dobrze pamietam)

- ofkozz bezz aa i anizo

 

 

p.s czytalem cos ze ma wyjsc path - ktory udostepni quicksave !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz ostatni raz kiedy zabralem sie do testow ! i problemow z Radkiem 9100 na Far Cry :lol:

 

Tak jak pisalem wczesniej , podalem ustawienia na ktorych gra niby dziala to sie okazalo bledem poniewaz po wejsciu do jaskini zwiech ( nie pamietam chyba cos ok 5 level ) , i jeszcze w paru innych miejscach ,obecnie jestem na 12 levelu ( wiec prosze mi wiezyc tych zwiech kilkanascie bylo 8O )

Podaje ustawienia na ktorych juz te zwiechy nie wystepuja : ( wg mnie przyczyna bylo Special Effects Quality --- ta opcja musi byc na LOW !!

 

Ja testowalem to na sterownikach DNA 2.2.4.3a ( oparte na Catalystach 4.3 ) i 800x600 (32 bit )

 

Texture Quality - High

Texture Filter Quality - Bilinear

Anisotropic Filtering Level - 1

Particle Count - High

Special Effects Quality -LOW ( bo zwiechy w roznych miejscach gry )

Environmert Quality - High

Shadow Quality - Custom

Water Quality - LOW ( bo woda ma rozne kolory )

Lighting Quality - LOW ( bo artefakty )

 

Jezeli ktos bedzie mial jeszcze jakies uwagi to bardzo prosze o pomoc , moze wkoncu uda sie nam wspolnie odpalic ta gre na Radkach 9100/8500/9000/92000 :)

 

P.S. Moze jednak nie bedzie trzeba na radku 9100 grac -- wszytko na LOW :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kumma, mam mam gf4, faky ze tylko 4200 64MB ale jak lazi to na gpu300/mem610 to nie moge grac na detalach medium i niektore high, bo sie co jakis czas zatrzymuje, zrestza ogolnie niemoge powiedziec zeby bylo max plynnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieju : Ja mam troche latek i mi nie zalezy na "kicie" jak ty inteligentnie napisales a skoro tak ja napisalem to tak musi byc i ty poprostu nie potrafisz dobrze zestroic swojego komputera inteligencie . Stad masz slabe wyniki na swoim sprzecie.

 

sluchaj jezeli chodzi o moj sprzet to mam go bardzo dobrze skonfigurowany i wiecej juz z niego nie wycisne, 18,000pkt w 2001 i ok 6000w 2003 i wiecej juz nie bedzie na tych podzespolach. Tez mam swoje latka wiec nie wcisniesz mi KITU ze na twojej karcie grasz w 1024x768 + wszystko na maxa + (co jest najwazniejsze) AAx4 + Anizox4 jak pisales 8O :lol:

 

Hancock napisal ze gra plynnie ale oczywiscie bez anizo i aliasingu i tu sie zgodze - doczytaj

 

Zobacz innych opinie, adi_k napisal ze schodzi mu szybkosc do 18-20 klatek a ma tez taka karte jak ja - a to nie jest plynne granie : do tego napisal : "niech nikt nie pisze pierduł,że gra wymiata na high,ultra detal na r9200,9100,ti200,ti4200 itp,itd bo szkoda klawiatury"

 

Poprostu nie wciskaj glupot, moze masz plynna grafike ale bez AA i Anizo - mozliwe jest tez ze gra sie dostosowuje do kart ktore nie sa dx 9 i pomaga plynnie grac ale bez efektow - ale na pewno nie z Alisingiem i to x 4 + Anizo (ktore notabene strasznie zwalnia karty z seriiGF 4)

 

Sluchaj stary nie chce przeciez z Toba sie klucic ani Cie obrazac, poprostu nie chce mi sie w to wierzyc, sprzet mam duuuuzo szybszy od Twojego (nawet patrzac na glupie 3d smarki) i mi wlasnie w takich ustawieniach 1024 wszystko na maxa + 4xAA+8xAnizo - czasami potrafi zwolnic tak ze gra nie jest plynna. Nie obrazaj sie tylko zrozum moje niedowiarstwo.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh a ja mam taki problem wszytko ladnie chodzi tylko jak wejde do auta to gra sie wiesza i wyskakuje jakis Critical Exception i dalej juz grac nei moge:((( tak samo jest na low detalach jak i na very high oraz na cat 4,2 4,3 nie mam juz pomyslow jak ten problem rozwiazac moze kto bedzie wiedzial... aha mma radka 9700 barton 2500 i 512 ramu

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W to, ze Dziejowi chodzi plynnie na takich ustawieniach jak pisze to ja tez nie wierze za ch***.

Wiem, ze grajac bez AA i Aznizo mi zwalnia do 18 fps a gdy wlacze tak jak on to pewnie ponizej 10 fps spokojnie zejdzie.

Bajkopisarzy mielismy juz wielu.

Dzieju zapodaj screena z wyswietlanym FPS (np program FRAPS) z okreslonej klatki zeby mozna bylo sprawdzic. No nie wiem, niech ktos zapoda jakis moment ktory fest obciaza grafe. Niech celownik bedzie skierowany na dany kamien pod odpowiednim katem gdzie posiadaczom R9700 zwalnia rowniez ponizej 24 fps.

I niech screen bedzie linkiem do pliku .bmp w pelnym wymiarze 1024x768x32. Porownamy wtedy jakosc i FPS.

Jordi, Ty jestes zaangazowany wiec moze pomozesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wała by Dziejowi to chodziło płynnie na takich ustawieniach. Chyba, że za płynne uważa poniżej 20 fps. No offence Dzieju, ale mam zdecydowanie szybszy sprzęt od ciebie i na takich ustawieniach jak mówisz nie ma mowy u ciebie o płynności. Pitolisz bzdury kolego.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz ostatni raz kiedy zabralem sie do testow ! i problemow z Radkiem 9100 na Far Cry :lol: 

 

Tak jak pisalem wczesniej , podalem ustawienia na ktorych gra niby dziala to sie okazalo bledem poniewaz po wejsciu do jaskini zwiech ( nie pamietam chyba cos ok 5 level ) , i jeszcze w paru innych miejscach ,obecnie jestem na 12 levelu ( wiec prosze mi wiezyc tych zwiech kilkanascie bylo  8O )

Podaje ustawienia na ktorych juz te zwiechy nie wystepuja : ( wg mnie przyczyna bylo Special Effects Quality --- ta opcja musi byc na LOW !!

 

Ja testowalem to na sterownikach DNA 2.2.4.3a ( oparte na Catalystach 4.3 ) i 800x600 (32 bit )

 

Texture Quality - High

Texture Filter Quality - Bilinear 

Anisotropic Filtering Level - 1

Particle Count - High 

Special Effects Quality -LOW ( bo zwiechy w roznych miejscach gry )

Environmert Quality - High

Shadow Quality - Custom 

Water Quality - LOW ( bo woda ma rozne kolory ) 

Lighting Quality - LOW ( bo artefakty )

 

Jezeli ktos bedzie mial jeszcze jakies uwagi to bardzo prosze o pomoc , moze wkoncu uda sie nam wspolnie odpalic ta gre na Radkach 9100/8500/9000/92000 :)

 

P.S.  Moze jednak nie bedzie trzeba na radku 9100 grac -- wszytko na LOW  :P

no niestety ale czasem wystarczy dac texture na MEDIUM albo HIGH i tez wypierdala .. na ale jeszcze sprobuje tych twoich DNA :D

 

update: niby niektore miejsca przechodza .. ale np mapy Control nie moge nawet na low wlaczyc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh a ja mam taki problem wszytko ladnie chodzi tylko jak wejde do auta to gra sie wiesza i wyskakuje jakis  Critical Exception i dalej juz grac nei moge:((( tak samo jest na low detalach jak i na very high oraz na cat 4,2 4,3 nie mam juz pomyslow jak ten problem rozwiazac moze kto bedzie wiedzial... aha mma radka 9700 barton 2500 i 512 ramu 

 

Pozdro

mam to samo......sprzet z podpisu......na defaultowym configu i na sprzecie po OC.

na poczatku myslalem ze to przez wgrywany bios od 9800PRO do mojego Radka.....ale na normalnym jest to samo....probowalem tesz wyszystkich sterowników.......nie mam już zdanego pomysłu.....wczesniej czy pozniej i tak wywala mi ten Critical Exception...i pyta czy zrobić save game.......moze ktoś ma jakiś pomysł......szukałem już wszedzie ........POMOCY

 

PS. Wierze w was ...... mam nadzieje ze pomozecie uporac sie z tym problemem i wreszcie bede mogl zagrac w gre ktorą mam już 2 tydzien i nie przeszedlaem jeszcze nawet pierwszego levelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurcze cos mi szwankuje serwer nie moge wyslac plikow, jak ktos mi da maila to mu wysle moje screeny i on by umiescil (ale to dopiero w sobote lub w niedziele, bo teraz wyjezdzam)

 

Zrobilem tak :

3 save w mapie barrier, jak sie stoi na tej wielkiej lodzi patrze na 2 male beczki na dole w ustawieniach (w pliku far cry configuration tool) :

1024x768x32

machine spec : very high

texture quality : very high

texture filter : trilinear (nie wiem czemu nie mam opcji anizotropy)

Anizotropy filtering level : x4 (ale mam wymuszone x8-w sterach)

Particle count : very high

Special Effect Quality:very high

Environment Quality : very high

Shadow Quality : very high

Water Quality : Ultra high

Lighting quality : very high

+ Anty Aliasing ustawiony x 4 no i anzio jak wspomnialem x8

i w tym miejscu mam 20 FPS !!!!!!!!!!!!!!

 

jak wylacze Anty Aliasing i Anizo a reszta tak jak wyzej to mam w tym miejscu 28 FPS

 

w innym miejscy : mapa SWAMP pierwszy save patrze na prawo w wawoz :

wszystko jak wymienione wyzej +AAx4 Anizo x8 = 20 FPS

no AA no Anzio = 40 FPS

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista poprawek jakie beda dostepne w nadchodzacym patchu do Far Cry :arrow:

http://www.elitebastards.com/#news4073

 

Ciekawie to wyglada :arrow: "Some interesting news from the graphical side of things, most notably the addition of 3.0 shader support, and (perhaps more importantly) large improvements to shader speed on GeForceFX boards. " :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bijcie, ale ta gra jest beznadziejna. Pierwsze pieć minut - wow -to gra co ją tak zachwalają. 10 minut - kurcze, ale [ciach!]o nudne jest. Giera jest plastikowa jak piersi P. Anderson. A te "straszne, zmodyfikowane potwory" wyglądają jak ciasteczkowy potwory z Ulicy Sezamkowej. Woda, woda - o jaa, o jaa. Już lepsza była w Morrowind. A te bronie, to M-4 czy M-16 wygląda jak gnat Action Man'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto wie jak trzeba przejsc na levelu "boat" ten chelikopter co do nas strzela bo wysadzeniu statku? ..trzeba strzelac w jakies specjalne miejca ? ..strzelam, strzelam i nic az on mnie ustrzeli :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...