Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Screeny z nowego FarCry

 

http://www.nvnews.net/vbulletin/attachment...tachmentid=5854

 

http://www.nvnews.net/vbulletin/attachment...tachmentid=5855

 

Plaża wygląda naprawdę dobrze szczególnie te kamienie. Coś w stylu mapki do UT2003/04 Jcetomb.

 

Nowy trailer pochodzący z dodatku do FC z PS3.0 :wink:

 

http://www.nvnews.net/temp/farcryps3shortsmall.wmv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

moze ktos mi pomoc , jestem w misji FABRYKA - potrzebuje 4 save . nie wiem co jest ale gra zawsze w tym samym momencie wychodzi mi do save . to tu gdzie ona jezdzi tym wozkiem z bomba . wersja 1.1 PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz jest koniec gry - powinien byc juz filmik koncowy. Widzialem to u znajomego.

Ja doszedlem chwile wczesniej, tam do tego wulkanu i nie moglem sobie poradzic. Jak to rozwaliles (tych 3 z wyrzutnia i kilku malych potworow)? Dwoch duzych udalo mi sie rozwalic, a potem "kaput" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to z tym radkiem 9100 wie ktos??

Weż zainstaluj Catalisty/Omegi 4.4 i w opcjach graficznych daj na minimum szczególowośc wody.U mojego brata też były problemy i po tych zabiegach jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz jest koniec gry - powinien byc juz filmik koncowy. Widzialem to u znajomego.

Ja doszedlem chwile wczesniej, tam do tego wulkanu i nie moglem sobie poradzic. Jak to rozwaliles (tych 3 z wyrzutnia i kilku malych potworow)? Dwoch duzych udalo mi sie rozwalic, a potem "kaput" :lol:

Jesli to jest to miejsce o ktorym mysle to glownym problemem bede ci skoczni goscie z karabinkami snajperskimi (chyba) ja to przeszedlem tak.. najpierw uzbroilem sie na maxa. Po otwarciu podwojnych drzwi chowalm sie w wnedze pomiedzy nimi po prawej. Z snajperki zalatwiam 2 widocznych "skoczkow" i czekam na nadejscie tych duzych z wyrzutniami. Bedac w wnece rzucam tak granaty zeby odbijaly sie od "framugi" i spadaly pomiedzy mutantami. powinno to zalatwic przynajmniej 1 i reszte troche podrapac. Pozniej wychylam sie i wale z m60 w glowy duzych mutantow. czasem nie zdaza nawet wystrzelic z wyrzutni a jelsi nawet to ich rakiety nie trafiaja cie bezposrenio i da sie to tak przejsc z czesciowa stratya kamizelki. Potem trzeba wlaczyc cryvision i wyluskac tych malych, celnie strzelajacych skurczybykow i ich zalatwic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta jest oryginalna kartą 9800 pro. Dodam że jak pogrzebię w steronikach to coś takiego znika, ale jak wcisnę alt+tab i przełącze się na pulpit a później na grę to znowu to czarne trójkąty sie pojawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta jest oryginalna kartą 9800 pro. Dodam że jak pogrzebię w steronikach to coś takiego znika, ale jak wcisnę alt+tab i przełącze się na pulpit a później na grę to znowu to czarne trójkąty sie pojawiają.

tak ci sie tylko wydaje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile maci fsp w 1024x768x32 

 

na grafikach ti4200 64 mb po OC    ???

 

da sie pograc na high detail ??? czy trzeba obnizac detale ???

jak mialem procka 2100+ chodzilo dobrze 25 do 40 fps czasmi wiecej a na obecnym bartonie 3200+ gra zapier.......jak tylko może 40fps to standard min to ok 35 a max 85fps sprawdzane frapsem ustawienia 1024x768x32 wszystko High jedynie Enviroment Quality medium ale to jedynie zmneijsza liczbe drzew w oddali itp nie zauwarzalne okiem a fpsów p[rzybywa i to duuzo i shadow quality na medium ale to tez nie zauwarzalne , przy wszystkim na high tez hula ale nie widze roznicy w jakosic obrazu i detalach wiec gram tak zawsze to te kilkanascie fpsów wiecej jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn ze masz teraz bartona 11x200 ?? ile ramu i jak grafa OC ??

jesli masz oczy to spójrz do mojego podpisu a grafa chodzi 285/600 - lata tez wiecej ale po co ją męczyć ?? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qba100 i Yasiu22 mozecie zmniejsyzc te screeny czy mam coś wam zrobic ?? Yasiu22 nie cutyje sie całych obrazków :evil: tylko same linki !!!

 

UPDATE : widze ze pan moderator ;) sgj zajął sie sprawą obrazków :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś co jest grane z tą grą?? Wszystkie efekty razem z AAx6 i FSAAx16 mam włączone (także truform) i mam około 30 FPS. jednak te czarne figurki mnie tak wnerwiają że nie wiecie jak. macie na to jakiś sposób. Może to niedopracowane stery a może to wystepuje tylko w demie. tego nie wiem więc powiedzcie mi o co tu chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 1 GB Ramu, a jak gram z AAx6 i FSAAx16 to mam tylko 1 mniej klatkę niż jak gram z AAx4 FSAAx8

chciales powiedziec mam tylko 1 klatke :lol: a roznicy w obrazie tez niema :? wiec po co to ?> tylko dowiadujesz sie ze masz zmodowaną karte przez sklep :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 klatek w Far Cry w FSAA 6x na radeonie 9800pro? - cos nie chce mi sie wierzyc. We wszystkich testach jakie czytalem, to nawet na radku 9800XT gra zachowuje plynnosc jeszcze na FSAA 2x, ale wyzej juz nie. Np:

 

ard|OCP"]

Dołączona grafika

 

The Radeon 9800XT was only barely playable at 1024x768 2XAA/4XAF. As you can see in the graph it dropped below 30fps at these settings for a significant amount of time.

EDIT:

Aha, tak pozatym to wymuszanie FSAA w grze poprzez sterowniki (ekran->właściwości...etc) nie zawsze działa. Trzeba ustawiać w grze AA: Low Med albo High i najlepiej zrestartowac Far cry - dopiero wtedy wlacza sie fsaa. Przynajmniej tak jest u mnie. Dodam tylko, ze na moim konfigu musze grać w 1024x768 bez FSAA bez anizo bo inaczej skacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem i normalnie szlak mnei trafia za chiny nie wiem jak przejsc misje nazywa sie ona ..dam'' wyrzucaja mnie z helikoptera,mam 10 pociskow i stwor do mnie przylazi z wodospadu i mam po tym juz 4 naboje rzucam sie na dol wodospadu plyne sobie plyne chcem obejsc te stwory jednego zabije a zaraz nastepny jest i juz nie mam broni normalnie masakra mam prosbe mogl by ktos z tym sawe udostepnij lub powiedziec jak to przejsc ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...