Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem sobie zobaczyc tego HDRa icon_smile3.gif . Można na "gołej" gierce instalować od razu patch 1.3? czy trzeba zainstalować wcześniej 1.1> 1.2? Pytam bo nie mam patcha 1.2 i nie bardzo wiem skad go ściągnąć. pozostałem mam włącznie z 1.31 i 1.32.

Można bez problemów instalować...1.3 a potem te 2 jeszcze na to...

 

Thoom - jeszcze lepiej niż na 1.3 ?? Pod jakim względem ??...Na 1.32 nie grałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można bez problemów instalować...1.3 a potem te 2 jeszcze na to...

 

Thoom - jeszcze lepiej niż na 1.3 ?? Pod jakim względem ??...Na 1.32 nie grałem...

1539621[/snapback]

 

Wydaje mi się że odbicia w wodzie, światło i refleksy świetlne wyglądają bardziej realnie. Ciężko to opisać, ale w przypadku wersji 1.3 moim zdaniem po włączeniu HDR obraz był trochę jakby "nienaturalny" (przejaskrawiony). W wersji 1.32 jest wszystko tak jak powinno być, czyli płynność grania, realne refleksy i odbicia świetlne, a ogólnie cała gra wygląda bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanko dla pewnosci- jak sie wlacza tego HDRa?? :oops:

1539674[/snapback]

Jeśli chcesz włączyć HDR wpisujesz w konsoli \r_hdrrendering 7

Jeśli chcesz wyłączyć HDR wpisujesz w konsoli \r_hdrrendering 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że odbicia w wodzie, światło i refleksy świetlne wyglądają bardziej realnie. Ciężko to opisać, ale w przypadku wersji 1.3 moim zdaniem po włączeniu HDR obraz był trochę jakby "nienaturalny" (przejaskrawiony). W wersji 1.32 jest wszystko tak jak powinno być, czyli płynność grania, realne refleksy i odbicia świetlne, a ogólnie cała gra wygląda bardzo dobrze.

Widzę że trzeba będzie FC zainstalować...:)...i obadać jak to wygląda...

Fakt na 1.3 wszystko przejaskrawione było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś sprawdzał "nowego" Far Cry-a PL (DVD) w edycji SuperSeller? Podobno coś poprawili w tej PL-ce, czy jest to nakładka PL, czy jest już na dobre i nie można wymusić wersji Eng.?

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem sobie gre jeszcze raz zeby zobaczyc co daly do plynnosci nowe sterowniki i patche. Musze powiedziec, ze jestem mile zaskoczony bo na mojej lowend'owej karcie na 1024x786 i wszytsko na VERY HIGH (super wyglada, szczena opadla znowu :)). W sumie bardzo dobry engine ten CryEngine, bo oprocz ogromnych, bajecznych otwartych przestrzeni potrafi takze pokazac pazurki na mapach w zamkniecu - swietny system cieniowan i swiatel, porownywalny do Dooma3) gra dziala calkiem niezle (powyzej 30fps). Oczywiscie do idealu brakuje, ale jak na jedna z najtanszych kart na rynku radzi sobie calkiem dobrze, a nie mozemy zapomniec, ze gra jest tzw. "nowej generacji" :D

Aha i jeszcze jedno - nie wiem dlaczego, ale ustawienie detali wody na z VERY HIGH na ULTRA gra dosc duzo zwolnila (~4-5fps mniej), a duzej poproawy w jakosci nie widze... :|

Edytowane przez FrIkO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mowić - grafika w FarCry nadal zachwyca szczególnie po włączeniu HDR - nie wiem dlaczego, ale Doom III chociaż jest nowszy to takiego wrażenia na mnie nie zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Jak narazie nie powstala gra z ladniejsza grafa niz FC.Dziwi mnie jak ktos mowi,ze Battlefield albo Boiling Point maja lepsza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie nie powstala gra z ladniejsza grafa niz FC.Dziwi mnie jak ktos mowi,ze Battlefield albo Boiling Point maja lepsza :P

1547484[/snapback]

PROSZE!!! Nie wspominaj o Boiling Point!!!! Te bugi snia mi sie do dzis!!!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że FAR CRY posiada niedoścignioną grafę to fakt

BF2 to całkiem inna klasa grafy ,

aczkolwiek też na bardzo przyzwoitym/wysokim poziomie ,

według mnie jednak wyraźnie niższym niż FC.

 

Ale tego to nie wyrobie że FrIkO na swoim całkiem przyzwoitym sprzęcie płynnie ??? gra w 1024x768 VeryHigh Detail :)

no panowie kolejne jaja sobie robicie

chyba że płynnie to dla kolegi 25-30 FPS z spadkiem do 15fps

 

wystarczy popatrzeć na rankingi Benchamrki Far CRY

żeby nie było że to moje widzimisie

Edytowane przez magx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że  FAR CRY posiada  niedoścignioną grafę to  fakt

BF2  to całkiem inna  klasa  grafy  ,

aczkolwiek też na  bardzo przyzwoitym/wysokim poziomie  ,

według mnie  jednak wyraźnie niższym niż FC.

 

Ale tego  to  nie  wyrobie że FrIkO na swoim  całkiem przyzwoitym sprzęcie  płynnie ??? gra w 1024x768 VeryHigh Detail  :)

no panowie  kolejne  jaja sobie robicie

chyba że płynnie to  dla  kolegi  25-30 FPS  z  spadkiem do  15fps

 

wystarczy popatrzeć na  rankingi Benchamrki  Far CRY

żeby nie było że to moje widzimisie

1547720[/snapback]

Czemu się dziwisz.. moj znajomy ktory ma podobnego kompa do Friko.... tylko że proca ma Athlona 64 2800+ <= niekręcony .. a reszte w okolicach jego kompa.. prawie tak samo grafe wykręconą... też gra sobie w 1024x768 i prawie wszystko na Very High ... jedynie na początku mu lubi troche przyciąć a po paru sekundach lata już pięknie ( wina pamięci).. Więc nie ma co się dziwić.... ..

 

Np. ja u siebie moge grać na 800x600 i prawie wszystko na MEdium.. tylko tą trawe i ptasiory mam włączone na High i lata ładnie od 20 do 50 FPS'ów... heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że  FAR CRY posiada  niedoścignioną grafę to  fakt

BF2  to całkiem inna  klasa  grafy  ,

aczkolwiek też na  bardzo przyzwoitym/wysokim poziomie  ,

według mnie  jednak wyraźnie niższym niż FC.

 

Ale tego  to  nie  wyrobie że FrIkO na swoim  całkiem przyzwoitym sprzęcie  płynnie ??? gra w 1024x768 VeryHigh Detail  :)

no panowie  kolejne  jaja sobie robicie

chyba że płynnie to  dla  kolegi  25-30 FPS  z  spadkiem do  15fps

 

wystarczy popatrzeć na  rankingi Benchamrki  Far CRY

żeby nie było że to moje widzimisie

1547720[/snapback]

Wiesz ja nie mam tendencji do pisania rzeczy wyssanych z palucha, pisze autentycznie.

 

A co do dzialania, do twojej wiadomosci, na R9600PRO (bo mozna powiedziec, ze takiego mam) do parametrow graficznych jakich podalem wczesniej karta ta wystarczy. Poczytaj sobie forum, poczukaj na google w koncu znajdziesz wiarygodny dowod, mi sie nie chce ciebie przekonywac...

Edytowane przez FrIkO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też sobie odświezylem.. wsio na max, 1.32 HDR 7, i mam minimum 31fps 40min grania:):):) wypas gra, odświeżam, jednak drażnią mnie te potworki potem.. gra troszke traci.. ale poza tym to PIĘKNOŚĆ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mozecie sobie porownac

 

[img.]http://www.firingsquad.com/hardware/far_cry_1.3_midrange/images/01.jpg[/img]

 

[img.]http://www.firingsquad.com/hardware/far_cry_1.3_midrange/images/03.jpg[/img]

 

 

 

[img.]http://img351.imageshack.us/img351/1223/092ks.jpg[/img]

 

[img.]http://img320.imageshack.us/img320/3408/116ot.jpg[/img]

 

Nieznajomość REGULAMINU - zdjęcia zbyt duże // Crosis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Friko gorszych to sie nie dało dać tych screenów :-|.Nic prawie na nich nie widać,niech ktoś wrzuci lepsze screeny porównawcze.

1548531[/snapback]

:mur:

google.pl

 

wiecej dla takich ludzi nie mam do powiedzenia :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...