Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zmieniam w pliku system.cfg nawet jak dałem 11 to to taka sama mam ilosc klatek i nie wiedze róznicy mam patha 1.3. ale kurde chyba nie za dobrze mi jednak to chodzi jak mi spada do 20 klatek jak nawet stoje gdzies? Kurde juz nie wiem zmienie płyte na Abita NF7 i wtedy zobacze bo jzu nie wiem co ejst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, ja chyba jakis zdałniony jestem wpisuje i mi nic sie nie zmienia , weźcie mi napiszcie co ja mam dokładnie wpisac w tej consoli, i oprucz tego ma być wyłączone AA i wszystkie detala na maxa mają być tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A który z Was ukończył grę na realistic?Albo chociaż grał?

Ja gram i jestem, gdzieś w połowie, qumpel skończył na takim właśnie poziomie,nie ma co sobie życia za bardzo ułatwiać B)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA wyłączone, max det i wpisujesz w konsoli \r_hdrrendering 1

1572249[/snapback]

najlepszy moim zdaniemefekt jest na \r_HDRrendering 7

Ale to kwestia przyzwyczajenia.

1572504[/snapback]

No właśńie. Sprzęt jak w podpisie.. Wyłączam AA i w konsoli wpisuję \r_HDRrendering 7 i nic.. żadnej różnicy nie widać, poza tym, że AA off bardzo widoczne :). Stery 71.20b ale i na innych sprawdzałem - to samo :mur:

 

A który z Was ukończył grę na realistic?Albo chociaż grał?

1573098[/snapback]

Ja ukończyłem, ale trzeba być baaaardzo czujnym.. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z Far Cry,instaluje gre wszystko jest OK,klikam dwa razy na ikonke z grą i ... po chwili robi sie czarny ekran i wykakuje taki komunikat Critikal Exposicion, co to może znaczyć dodam jeszcze że wszystkie stery mam aktualne i dx 9.0c(domyśalm sie jeszcze co może być przyczyna wczoraj instalowałem demo Fear no i wołał zeby zainsalowac dx9.0c bo inaczej sie przerywa instalacja,czy to może być przyczyną??).Gra Far Cry jest napewno dobra bo już w nią kiedys grałem,a teraz poprostu chce sobie ją odświeżyć.Prosze o pomoc z góy dzięki. :)

POMOŻECIE??

 

Update:

teraz to sie zrobilo tak ze jak klikam na ikonke 2 razy to mam czarny ekran nonstop,i jak nacisne jaki kolwiek klawisz to mi wychodzi do pulpitu.W razie czego podam jeszcze konfing pc:athlon xp 3200 1gb dd ram gefroce fx 5700 128/128.Dodaje zrzut ekranowy tego błędu.(jest w załączniku)

Edytowane przez deek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1)czy są jakieś zalecenia co do tego którego patcha instalowac jak sie ma a64? mimo to system 32bit... czy można jak zawsze na pałe walić najnowszego (1.33)?

2)co to jest ftp://ftp.ubi.com/emea/farcry/SDK/

3)ile jest poziomów w grze? obecnie jestem na "boat" :D daleko jeszcze :P ?

4)jakie są konkretnie te opcje wpisywane w konsole i co one dają, jak je aktywować?

pięknie prosze o podpowiedzi w tych sprawach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez juz kiedys far cry'a ukonczylem na radku 9700pro i dzisiaj chcialem sobie zrobic przyjemnosc na nowej grafie a tu po instalce wielka d..a bo po demku jak zaczyna sie gra od samego poczatki obraz jest taki jakby brakowało wogole tekstur! grafa jest jak z przed 10 lat! rozne demka chodza normalnie , 3dmark ok ! FC lezy:( co sie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez juz kiedys far cry'a ukonczylem na radku 9700pro i dzisiaj chcialem sobie zrobic przyjemnosc na nowej grafie a tu po instalce wielka d..a bo po demku jak zaczyna sie gra od samego poczatki obraz jest taki jakby brakowało wogole tekstur! grafa jest jak z przed 10 lat! rozne demka chodza normalnie , 3dmark ok ! FC lezy:( co sie dzieje

1588763[/snapback]

a patche wgrane? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas włączania gry pojawia się bład krytyczny czy coś takiego.

Wyświetla się odadkowy program o nazwie Critical Except.

Gra stoi i nie chce sie dalej załadowac nie wiem co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat cie ździwie bo system mam czyściutki bo wczoraj stawiałem,a pozatym patch nie mają nic z tym współnego bo kiedyś instalowałem ta gre bez ptachy i normalnie ja insalowałem i chodziła,dodam jeszcze że gra jest napewno sprawna :sad:.Jak myślicie co moze być przyczyna,no normalnie cuda sie z ta gra dzieją chyba :-| kiedys chodziła a teraz nie.Spłeniam też spokojnie wymagania i mam najnowsze stery 77.77 i directxa 9.0c.Prosze o pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hehe, a ja za to mialem inny blad. Laduje sie pierwszy lvl, dochodzi do konca pasek ladowania i komp sie resetowal -_- Zainstalowalem ME i chodzilo wszystko super, przeszedlem, wywalilem, i dalej nie wiem czemu na XP mi nie dzialalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pewnie było to już przerabiane ale jakoś wertowanie 60 stron mi się nie uśmiecha....

Takie pytanko,

Jak włączyć tryb OpenGL w tej grze? Podobno lepiej wtedy FC chodzi na moim GFie... Wiem, że w pliku konfiguracyjnym coś się zmienia ale gdzie, co i jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciezko by bylo bo chyba FarCry nie wykorzystuje bibiotek OpenGL, a raczej Direct3D(moze sie myle?).

1596352[/snapback]

Akurat tego, że da się grę włączyć w OpenGL jestem pewny w 100%....tylko nie pamiętam jak :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu mam go. Kupiłem tego Super$eller'a i powiem że jest fajnie grafa wypas, przeciwnicy są inteligentni ni to co w niektórych innych grach. Chodzi na moim sprzęcie płynnie i nie o ile sie nie myle nie schodzi poniżej 20-25FPS przy niektórych ustawieniach graf. na wysokie i rozdziałce 800*600. Wersja polska nie jest taka zła jak piszecie może ruch warg sie nie zgadzają z idącym tekstem, ale idzie sie przyzwyczaić, najemnicy paplają po polskiemu i to bardzo dobrze(jeszcze ani razu żaden nie powiedział nic po ENG) więc nie jest źle.

 

P.S.

Wcześnie żem zaczął grać co nie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...