Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej późno niż wcale :) ...ja się w tamtym roku zatrzymałem na 10 misji...coś czuję że się dziś wieczorem zabiorę za tą grę z powrotem (pasowałoby wakacje jakoś ukończyć :) )...

 

Wersja polska taka o...znaczy nie widziałem jakichś większych błędów w tekście a jedynie te głosy...można pośmiać :)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym Ci pomóc ale nie chce bana ;]

 

powiem tylko że patche w grach zazwyczaj instaluje się PO KOLEJI ;]

 

ja nic nie mówiłem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ver polska jest wspaniala :D

"ej ty w rozowej koszuli"

"a masz <pif> <paff>"

a potem ;)

"i hear something" :D

kiedy nic nie znajdzie

"wydawalo mi sie" :)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozesz tu kup mi.

przecierz pisze ze mam inne wydatki..

1617902[/snapback]

no to odpusc sobie granie bo komp marnuje tyle prądu.... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie mam problem w Far Cry mam wersje DVD,najnowsze stery,czyściutki system i jak insaluje gre i ją właczam to wyskakuje mi czarny ekran i....... koniec pisze błąd CRITICAL EXPITON (coś takiego nie wiem czy dobrze napisałem)proszę o pomoc z góy dzieki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,ja juz nie wiem jak tam wlaczyc HDR'a.Mam wersje 1.31 i wpisalem w konsoli R_hdrrendering 7.Oczywiscie mowie o karcie kuzyna czyli GF6800 i nic sie nie zmienilo.U siebie tym bardziej.Co zrobilem zle bo chcialbym w koncu zobaczyc to na zywo a nie na screenach.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,ja juz nie wiem jak tam wlaczyc HDR'a.Mam wersje 1.31 i wpisalem w konsoli R_hdrrendering 7.Oczywiscie mowie o karcie kuzyna czyli GF6800 i nic sie nie zmienilo.U siebie tym bardziej.Co zrobilem zle bo chcialbym w koncu zobaczyc to na zywo a nie na screenach.Pozdrawiam

1652563[/snapback]

A ustawiłeś detale światła czy tam cieni ( nie pamiętam już tych opcji ) na max jaki się da ? bo bez tego wpsianie r_hdrrendering Ci właśnie nic nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ustawiłeś detale światła czy tam cieni ( nie pamiętam już tych opcji ) na max jaki się da  ? bo bez tego wpsianie r_hdrrendering Ci właśnie nic nie da...

1652588[/snapback]

Wszystko na max w 1280x1024 aax4 anizox8 :P Jeszcze jakies pytania ?:D Sprobuje z tym odnosnikiem Edytowane przez noras9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dziala z AA .. AF nie przeszkadza ..

AA musi byc wylaczone .. u mnie sie niezle krzaki robią jak z AA włącze HDR

jesli chcesz miec pewnosc ze dobrze wpisjesz

wpisz w konsoli

r_hdrr i nacisnij tab

konsola sama dokonczy ci komende na /r_hdrRendering ... dostawisz 7mke i działa ;]

 

pozatym efekt ten na otwartej przestrzeni jest niemal niezauwazalny .. robi sie po prostu ciemniej

 

zobacz sobie:

http://members.lycos.co.uk/chaosik/tweak/f.../fc01-nohdr.jpg

http://members.lycos.co.uk/chaosik/tweak/fc-hdr/fc01-hdr.jpg

 

http://members.lycos.co.uk/chaosik/tweak/f.../fc02-nohdr.jpg

http://members.lycos.co.uk/chaosik/tweak/fc-hdr/fc02-hdr.jpg

 

http://members.lycos.co.uk/chaosik/tweak/f.../fc03-nohdr.jpg

http://members.lycos.co.uk/chaosik/tweak/fc-hdr/fc03-hdr.jpg

 

aczkolwiek liczba klatek jest niezadowalajaca po walczeniu hdr

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec widzialem tego HDR'a na sprzecie Hydro.Na poczatku byly jakies dziwne bledy poki Chaos nie podpowiedzial,ze trzeba wylaczyc AA.Wiec poza tym,ze jest ciemniej to ja nie widze roznicymchodz Hydro mi wkreca,ze jest spora.No nic,zobaczymy jak to bedzie dalej.Powiedzcie mi tylko czy na moim radku zobacze hdra w tej grze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec widzialem tego HDR'a na sprzecie Hydro.Na poczatku byly jakies dziwne bledy poki Chaos nie podpowiedzial,ze trzeba wylaczyc AA.Wiec poza tym,ze jest ciemniej to ja nie widze roznicymchodz Hydro mi wkreca,ze jest spora.No nic,zobaczymy jak to bedzie dalej.Powiedzcie mi tylko czy na moim radku zobacze hdra w tej grze ??

1652911[/snapback]

to nie chodzi o to ze jest ciemniej

chodzi o to ze jest taki patent jak w realu .. ze jak popatrzysz na jasne to ci sie wszystko rozmywa przed oczami i jest tak jasno ... a jak odrocisz wzrok to sie przyzwyczaja .. i to jest wlasnie glowna zaleta .. cały bajer HDR

 

na radku hdr mozesz se oblookac w tym http://www.daionet.gr.jp/~masa/rthdribl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec poza tym,ze jest ciemniej to ja nie widze roznicymchodz Hydro mi wkreca,ze jest spora.No nic,zobaczymy jak to bedzie dalej.Powiedzcie mi tylko czy na moim radku zobacze hdra w tej grze ??

1652911[/snapback]

Proszę bardzo tu możesz zobaczyć różnicę z HDR i bez (screeny zrobione przeze mnie):

 

01 HDR 01 NO HDR

 

02 HDR 02 NO HDR

 

03 HDR 03 NO HDR

 

04 HDR 04 NO HDR

 

05 HDR 05 NO HDR

 

06 HDR 06 NO HDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że te testy raczej są.. ekhm.. nagięte:)

1652229[/snapback]

Właśnie znalazłem przyczyne dlaczego miałem tak mało fps poprostu tydzień temu grałem sobie w cs 1.6 i włączyłem w sterownikach aax6 i afx16 i zapomniałem wyłączyć :mur: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat na twoich screenach wszedzie po prostu jest jasniej :D

1654394[/snapback]

Jeżeli widzisz na tych screenach tylko to że jest jaśniej, to proponuję przebadać sobie wzrok...

 

Inną sprawą jest to, że efektu HDR nie odda w pełni żaden statyczny obraz - to trzeba po prostu zobaczyć w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli widzisz na tych screenach tylko to że jest jaśniej, to proponuję przebadać sobie wzrok...

 

Inną sprawą jest to, że efektu HDR nie odda w pełni żaden statyczny obraz - to trzeba po prostu zobaczyć w grze.

1656231[/snapback]

jakbys czytal ten topic to wyzej dawalem o wiele lepsze przyklady ..

i rowniesz pisalem o tym ze trzeba to zoabczyc w grze

z tym ze screeny na zewnatrz wogole tego nie oddaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Proszę o Pomoc

 

 

ARCHIWE misja nr 12

 

Jestem na początku wchodzę do pierwszych drzwi włączam gogle rozwalam najpierw 1-go otwieram duże drzwi rozwalam dwuch następnych idę dalej słychać strzały rozwalam wszystkich, po środku jest szklana klatka w niej dziura skaczę na dół tam rozwalam dwuch następnych i spoko cisza jest troje drzwi zamknięte a nie mam karty nie wiem ską ją wziąć szukałem prawie godzine nie mam pomysłu

co dalej robić.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem sobie znowu ta gre. szkoda ze fsaa nawet 2x nie dziala z hdr, cudnie by wygladalo.

 

1024 + max wszystko co sie dalo lacznie z anizo i woda na ultra + hdr.

 

w budynkach

2005-09-21 15:35:59 - FarCry

Frames: 5799 - Time: 55403ms - Avg: 104.669 - Min: 82 - Max: 132

 

na otwartym terenie

2005-09-21 15:37:39 - FarCry

Frames: 3101 - Time: 33982ms - Avg: 91.254 - Min: 64 - Max: 123

 

calkowicie grywalne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...