Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

ja przeszedłem ja na najwyzsyzm poziomie :lol: najgorsze było to z bomba jka trzeba było siekac tych ziomów aby bronić val :D no ja miałem buga w tych swiatyniach gdzie pda sie szukało (konkrietnie to jzu przy wyjściu jak ludzie sie z trigenami siekali) fajnie to wygladąło stał nawet sie ruszął troche ale był w stanie "nieświadomym" buhehe , albo pojawiał się i znikał hehe, przechodziłem ta gre 2 razy i akurat w tym miejscu był ten bug :lol: pzdr :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie/a ...

 

co mam zainstalowac pierwsze ?? te dwie nakladki 64 bitowe ? a potem normalne patche czy na odwrot ?? jaka powinna byc kolejnosc ??

 

a moze nie wolno mieszac latek z tym 64 bitowym upgradem ??

 

i ostatnie pytanie czy sam 64 bitowy upgrade zawiera HDR czy tylko nowe tekstury ??

 

za odpowiedzi z gory wielkie dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam geforca 6600 i gra nie wygląda najlepiej. Coś sie kaszani. Tak jakby na tekstury było nałożone o wiele za mocne światło. Niektórych tekstór brakuje. W niektórych miejscach zamiast trawy jest poprostu czarna plama. Generalnie gra wygląda koszmarnie. Nie wiele sie rózni low od max.

Czytałem że czasami pomaga wyłączenie pixelshadera 3.0 ale niby gdzie to zrobić ? W opcjach gry nic takiego nie widziałem.

HELP!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam geforca 6600 i gra nie wygląda najlepiej. Coś sie kaszani. Tak jakby na tekstury było nałożone o wiele za mocne światło. Niektórych tekstór brakuje. W niektórych miejscach zamiast trawy jest poprostu czarna plama. Generalnie gra wygląda koszmarnie. Nie wiele sie rózni low od max.

Czytałem że czasami pomaga wyłączenie pixelshadera 3.0 ale niby gdzie to zrobić ? W opcjach gry nic takiego nie widziałem.

HELP!!

nic ci nieda wyłanczanie ta gra jest czuła na niekture sterowniki do kart graficznych poprostu zainstaluj inny sterownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj sterowniki do karty najnowsze a jak to zrobiles to zainstaluj patche u mnie pomoglo moja gra byla spaczowana wersja 1.32 spaczuj na 1.33 ale scisgnij patch 1.3, 1.31, 1.32, 1.33 i zainstaluj po kolei u mnie byly problemy z teksturami i jak tak zrobilem pomoglo od razu. Tylko zrob tak jak napisalem sama instalka 1.33 nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ściągać ??...chyba tak - w stosunku do pierwszej wersji jest trochę lepiej...aczkolwiek głosy bohaterów dalej śmieszą...

No szczególnie, że bardzo często słyszymy anglielski :D a ponoć to polska wersja :P

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szczególnie, że bardzo często słyszymy anglielski :D a ponoć to polska wersja :P

 

pozdro.

szczerze powiem ze ja jeszcze nie slyszalem ani slowa po angielsku (wersja polska na dvd, 1.32) a jestem na etapie z 10 nabojami wiec juz pod koniec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEE tam...głupoty gadasz...

 

jakbyś pomyślał to i z tymi 10 nabojami 10 potworków wystukasz...

 

albo potworka w łepetynę, jump wodospadem w dół a potem sprintem na przełaj między potworkami i tak do tego helikoptera,

 

albo w łeb, skok - podbiegasz do mutanta i wracasz do wody...jak się postarasz to się utopi sam biedak...i tak do wyczyszczenia wszystkich :)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie

 

 

Które z tych ściągnąć:

May 10, 2005:486 MB:farcry_amd64upgrade_us_uk.exe:English retail AMD64 / WinXP Pro x64 upgrade

May 10, 2005:422 MB:farcry_amd64_ecu.exe:AMD64 / WinXP Pro x64 exclusive content

 

I czym się różnią?

 

http://www.3dgamers.com/games/farcry/downloads/

 

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...