Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

witam

w dniu wczorajszym w koncu zakupilem ta gierke na DVD (44,99 :D ), wkladam do napedu (DVD oczywiscie) i... du...a,komp wogole nie widzi plytki (brak bootowania, "z palca" nie idzie, comander tez nie widzi :mur: :mur: :mur: wiec niewiele myslac gnam do sklepu, mowie ze mam taki problem. gosciu stwierdzil ze nie ma na czym tego sprawdzic wiec dal mi druga plytke, szczesliwy wracam do domciu, dysk do napedu i... powtorka z rozrywki :mur: :mur: :mur:

spotkal sie ktos z takim problemem? co z tym zrobic? naped raczej sprawny, bez problemu czyta inne plytki dvd... caly konfig widoczny w sygnaturce...

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się czytasz płytkę przez tego LiteOn'a ??...bo jeśli tak to możliwe, że to jego sprawka...miałem różne motywy z nim...dopiero nowy firmware pomógł...

1687831[/snapback]

znaczy tak... tylko ze czyta inne plytki a tej nie chce... a jakos nie usmiecha mi sie kupowanie kolejnego napedu a w gierke bym pogral...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego dla LiteOn'a...

 

www.cdrinfo.pl - poszukaj odpowiedniego biosu...może pomoże...:|...

1687853[/snapback]

a jak stwierdzic ktory bios jest najbardziej odpowiedni?

i drugie pytanie: jak sie wgrywa nowy bios do napedu? wstyd sie przyznac ale nie wiem :oops: (do tej pory na mobo tylko zmienialem...) i jeszcze jedno powiazane, jak zapisac oryginalny bios?

 

edit:

heh pogooglalem ponad godzine i znalazlem jak sie flasciach!e bios w napedzie :D dziecinada :wink:

i faktycznie pomoglo :D , wlasnie sie giera instaluje B) ale ćććććć bo zapesze :wink:

Edytowane przez Mikelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i sie udalo :D wszystko ladnie dziala

to teraz z innej bajki: w drugiej (a wlasciwie pierwszej) misji na tym starym lotniskowcu po wybiciu calej ekipy trzeba opuscic ponton na wode, pojawia sie komunikat ze aby go opuscic trzeba nacisnac klawisz dzialania, ja go naciskam a ponton tylko podskakuje ale sie nie opuszcza... co zle robie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musi zadzialac. Sprobuj strzelic kilka razy - tylko celnie! ; )

1688542[/snapback]

miales racje, pare serii w lancuchy i pontona na wodzie, thx

 

Tez niedawno kupilem ta gierce. Zal ze wersja PL ( lokalizacja imo kuleje straszliwie) ale pozatym nawet daje rade ;]

Wole nie liczyc ile razy gine na checkpoint. Trzeba sie deczko przestawic z CS:S ;]

1688548[/snapback]

czy ja wiem czy taka kiepska ta polska wersja... moglo byc znacznie gorzej

 

a tak wogole to giera zajedwabista :D mam jeszcze jedno pytanie: serial jest potrzebny tylko do grania po sieci? bo jak do tej pory to mnie nie pytal o niego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde rozczarowalem sie troche... zaczely biegac jakies potworki jak w doomie albo wolfensteinie i popsuly klimat...

1689550[/snapback]

Właśnie nie bo gdyby ich nie było to była by to kolejna gra która wyróżniała by się fajną grafą, a tak to jest klimat jak dłużej pograsz to docenisz zwłaszcza gdy wejdziesz w dżungle i będziesz słyszał przeraźliwy krzyk potworka, który skądś biegnie na ciebie i ze zgrozą będziesz się oglądał, aby go zlokalizować i zabić zanim on zabije ciebie to jest właśnie klimat FarCry-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem FarCry'a i dodalem do niego patche do wersji 64-bitowej....

grafa glowe urywa....roznica jest niesamowita.......!!!!!

 

Dodam, ze FrarCry 64 bitowy chodzi bez problemu na 32 bitowym  Windowsie XP .....polecam przetestowac :-)

 

Pozdro

1689252[/snapback]

zadych klopotow?? wymagania zwiekszaj sie po sciagnieciu tej latki?? i ile ona wazy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... 64bit FarCry na 32bit systemie i 32bit procku!!!

Czyli te 64bit to jedna wielka ściema, to było do przewidzenia :/

 

No dobra, jak wymusić ten 64bit wygląd, nie posiadając 64bit windowsa i 64bit proca?

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja Far Cry’a działa nie tylko na procesorze 64-bitowym, ale również na systemie 32-bitowym jak i na procesorze 32-bitowym z systemem 32-bitowym! Konieczna jest jedynie instalacja patcha pod 64-bitowym Windowsem – później wystarczy po prostu uruchomić grę z pliku farcry.exe z katalogu Bin32. Nowe tekstury, nowy BumpMapping, czy bardziej odległy horyzont – to wszystko jest dostępne w 32-bitowym systemie na 32-bitowym procesorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasno napisalem.....dziala na Windows XP 32 bitowym.......lata jak rakieta...a wyglada super :-)

 

 

Napisze jak instalowalem:

 

-na zainstalowana wersje FarCry'a ......(instalka z kopii bezpieczenstawa)

zainstalowalem wszystkie patche az do wersjii 1.33

 

-natepnie sciagnalem patcha 1.32 dla Amd 64 --ponad 400 mb

przy instalacji napisal mi, ze system nie jest 64 bitowy ....wiec za drugim razem uruchomilem tego patcha ze switchem /a co powoduje, ze pyta sie o katalog do instalacji (podajemy jakis dowolny) a po skonczonej instalacji trzeba recznie przekopiowac wszystkie pliki do katalogu z gra :-)

 

-sciagnalem patcha Amd64 ecu( ponad 400mb) i to w nim wlasnie sa chyba wszystkie nowe tekstury itd......zainstalowalem tak jak poprzedniego czyli ze switchem /a ...i wkopiowalem recznie pliki do katalogu z gra

 

odpalilem ze skrotu na pulpicie i zemdlalem.......:-)

wczesniej skonczylem ta gierke i pamietam jak wygladala

 

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=21

 

link do artykuliku i plikow do pobrania

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no napewno FSAA prezentuje sie lepiej od hdr'a  <_<

1691180[/snapback]

 

1600 x 1200 nie zadowala ...na 19" i tak widac zabkowanie i plywanie obrazu...:-(

w innych gierkach lata HDR i FSAA...wiec to kwestia kodu FarCray'a.

Z pelnym szacunkiem do ATI ...ale z X1800 to moga udac sie prosto do muzeum...powinna wyjsc ta karta przynajmniej 6 miesiecy temu....co sie dzieje z ta firma :blink:

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...