Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Wy też macie taki ciemny ekran po włączeniu termowizji(noktowizora?). Bez HDR jeszcze coś widać, ale kiepsko. Po włączeniu HDR prakycznie zero użyteczności , nic nie widać.

 

Nie wiem o co chodzi :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu przeszedłem całe FarCry. Poźniej musiałem zczyścić kompa i gierka znikła mi z dysku. Powiedzcie czy od momentu wypuszczenia podstawowej wersji FarCry pojawiły się jakieś dodatki? Warto w nie zagrać i zainstalować ponownie gierkę?

 

Pozdrówka,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu przeszedłem całe FarCry. Poźniej musiałem zczyścić kompa i gierka znikła mi z dysku. Powiedzcie czy od momentu wypuszczenia podstawowej wersji FarCry pojawiły się jakieś dodatki? Warto w nie zagrać i zainstalować ponownie gierkę?

 

Pozdrówka,

1701340[/snapback]

pacze wyszly i nic pozatym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga - zapytam byc moze bylo - ale nie znalazlem

Przechodze Far Cry tym razem cale ;)

I doszedlem do misji .. gdzie trzeba wysadzic silnik Statku - gdy to uczynie nadlatuje helikopter i pruje do mnie rowno ...

NIe wiem czemu ale wywalilkem 14 rakiet w niego ... i caly magazynek i ciagle lata i tuje mi zycie - w miedzy czasie poziom wody sie podnosi i statek sie zatapia i Gine ;/ ....

 

O co kaman ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga - zapytam byc moze bylo - ale nie znalazlem

Przechodze Far Cry tym razem cale ;)

I doszedlem do misji .. gdzie trzeba wysadzic silnik Statku - gdy to uczynie nadlatuje helikopter i pruje do mnie rowno ...

NIe wiem czemu ale wywalilkem 14 rakiet w niego ... i caly magazynek i ciagle lata i tuje mi zycie - w miedzy czasie poziom wody sie podnosi i statek sie zatapia i Gine ;/ ....

 

O co kaman ??

1702471[/snapback]

strone wczesniej mialem ten sam problem ,

 

wez jakiegos jeepa, pojedz tam kolo tego statku, postaw samochod na nizszym podlozu przy wodzie , poplyn do statku zrob swoje , podluz ladnunek i plyn do samochodu, karabin z jeepa zalatwi helikopter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to FARCRY jest pełne błędów. U mnie np. po włączeniu gogli noktowizyjnych robi sie bardzo ciemno i niewiele widać... Nie wiem dlaczego.

 

Może by ktoś zarzucil screena jak to u niego wygląda?

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAjwyraniej byl jakis BUG ... walnelem w helikopter 14 rakiet i helikopter dalej latal o_O

 

ale poradzilem sobie ... zrobilem to sposobem ktory opisal troche wyzej nasz kolega - Dzieki wielkie ;-)

 

szybko wskoczylem do Jeepa i pol magazynku z maszynowy i helikopter zkapitulowal - zapalil sie i odlecial skad przybyl - next misja ;D

btw od tego miejsca do konca gry daleko jeszcze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli tak - prawie 700 mega pacza dźwiękowego, ponad 400 mega pacza "64bitowego", kilkadzesięt mega paczy do v. 1.33 i gra jest ok  :D

 

ale nie narzekam bo fc to wypas. ostatnio delektuję się tą grą na nowo, na nowym sprzęcie i po extremalnym spaczowaniu i jest rzeź :lol2:

1696477[/snapback]

 

Nie trzeba miec Windowsa 64 bitowego...wyzej jest solucja jak zrobic zeby latalo na 32 bitowym z full wypasem jak dla 64 bitowego. Mi dziala :-)

 

Widzialem jak ktos pisal, ze wkopiowal caly katalog do gry po zainstalowaniu patcha w innym katalogu.

Niestety trzeba przekopiowywac pojedyncze pliki ...do odpowiednich katalogow,

bo katalogi, ktore sie tworza po instalacji patcha nie sa pelnymi katalogami takimi ktore zawiera gra.

 

Moze troche metnie to napisalem...ale ma to ukryty sens :-)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mieliscie takiego buga ze przeciwnik zostal zabity i upuscil bron to mimo wszysto "zyl" ale juz nie reagowal na wasza obecnosc? mi sie trafilo takich trzech twardzieli i jeden potworek

http://img115.imageshack.us/img115/9236/farcry00006ad.jpg

http://img115.imageshack.us/img115/2702/farcry00013qy.jpg

http://img115.imageshack.us/img115/9459/farcry00027ij.jpg

Edytowane przez Mikelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga - zapytam byc moze bylo - ale nie znalazlem

Przechodze Far Cry tym razem cale ;)

I doszedlem do misji .. gdzie trzeba wysadzic silnik Statku - gdy to uczynie nadlatuje helikopter i pruje do mnie rowno ...

NIe wiem czemu ale wywalilkem 14 rakiet w niego ... i caly magazynek i ciagle lata i tuje mi zycie - w miedzy czasie poziom wody sie podnosi i statek sie zatapia i Gine ;/ ....

 

O co kaman ??

1702471[/snapback]

Nie wiem na czym polega wasz problem.

Wystarczy wleźć na dach przybudówki statku, chować się za "kominem" i wpakować w helikopter 5-6 rakiet.

Zawsze działa. Chyba że dla kogoś za trudne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na czym polega wasz problem.

Wystarczy wleźć na dach przybudówki statku, chować się za "kominem" i wpakować w helikopter 5-6 rakiet.

Zawsze działa. Chyba że dla kogoś za trudne :)

1706485[/snapback]

Metoda z rakietami jest prostacka :P

Moj pomysl z Jeepem rox;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przed chwila Skonczylem Far CRy ;-)

 

Powiedzcie mi czy gra rzeczywiscie konczy sie tak fatalnie ?

Tzn wpadlem do Tego niby Laboratorium ubilem Doktorka ...

Doktorek ostatnim tchnieniem mowi ze nie ma dla mnie SERUM i ze nie moge zatrzymac przyszlosci etc.

Po czym bochater wypala mu kule w leb ...

I jest zblizenie na JACKA ktory mowi przeklety bydlak, po czym zaczyna isc muzyczka a na ekranie widze caly czas zblizenie Bochatera i gdy nacisne spacje wychodzi do Windowsa o_O

 

To realy END >?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zepsuta wersja. Potem jeszcze wyświetla się filmik ,że trzeba zdobyć serum i ubić jednego kolesia.

No i po wyjściu z laboratorium parę trigenów ;)

I dopiero po tym jest filmik kończący grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, Zaraz...

...małe sprostowanko.

1.Jak to nie ma serum jak jest.

2.Po eksterminacji doktorka Jack pakuje sobie i pani "jak jej tam" po dawce i odpływają łodzią. Ona oczywiście jeszcze dochodzi do siebie bo przecież było z nią kiepsko.

A nie jakieś dalsze bójki.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak... doktorkowi podziekowal za spolprace, serum zastosowal.... no ale po tylu dodzinach ciupania spodziewalem sie dluzszefo filmiku koncowego... a tu pstyk pstryk na łodke ani buzi ani dubci o dowidzenia juz nie wspome i napisy koncowe........eeeeeeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglby ktos zaprezentowac screena z wlaczona termowizja? Bo mam dziwne wrazenie ze cosik u mnie nie tak ;] Jak odpalilem fc na omegach 2671 to procz wielu bledow w grafice widzialem mniej-wiecej poprawnie zrodla ciepla. Na starszych wszystko gra z wyjatkiem termowizji :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglby ktos zaprezentowac screena z wlaczona termowizja? Bo mam dziwne wrazenie ze cosik u mnie nie tak ;] Jak odpalilem fc na omegach 2671 to procz wielu bledow w grafice widzialem mniej-wiecej poprawnie zrodla ciepla. Na starszych wszystko gra z wyjatkiem termowizji :sad:

1709189[/snapback]

proscie a bedzie wam dane :wink:

http://img451.imageshack.us/img451/9233/farcry00042zz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...