Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ciekawe co zrypane :|

Też takie coś zauwazyłem u siebie. I nawet przepatchowałem grę 1.3>1,31>133.

 

Bo tekstury znikały itp.

 

A mam wersję DVD "fabrycznie" 1,32. Oczywiście oryginał.

Nie wiem o co tu chodzi.

 

Źle nagrana płytka? :?

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mieliscie takiego buga ze przeciwnik zostal zabity i upuscil bron to mimo wszysto "zyl" ale juz nie reagowal na wasza obecnosc? mi sie trafilo takich trzech twardzieli i jeden potworek

1706457[/snapback]

przechodzilem wczoraj ta misje :lol: ...i najlepsze to za cholere nie moglem ich zabic ,nawet po wystrzeleniu 3 magazynkow rakiet to albo stali jak kolki tak jak widac na fotkach albo znikali i w innym miejscu pojawiala sie nowa postac :blink: ....dziwi mnie ze wlasnie tylko w tym miejscu wystepuja takie bledy gdyz poza tym zjawiskiem nie mialem zadnych innych bugow a przynajmniej tak widocznych :unsure:

 

 

a tak w ogole przechodzil juz ktos ta gre na nyjwyzszym poziomie ?? ...wlasnie sie nim mecze :kijem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pavełek - zrobię teścik, ale jutro bo się przygotowuję na imprezę właśnie :).../a sprzęt widzę podobny...detale ultra a reszta ??...aa/anizo ??...hdr ??...

 

co do tego problemu z noktowizją...

 

GeForce 6 Series: With the latest FarCry patch, the application profile breaks the HDR functionality. This has been partially fixed in driver version 81.85. An upcomng patch for Far Cry fixes the issue completely.

- o to chodzi ??...notka załączona do paczki 81.25...

 

EDIT:

 

ok - testy zrobię na 500/1000 i 550/1150 - zrób tak samo i porównamy.../do 580/1200 to obecnie nie dojadę...:|...coś mi chief po[gluteus maximus]da :|...

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pavełek - zrobię teścik, ale jutro bo się przygotowuję na imprezę właśnie :).../a sprzęt widzę podobny...detale ultra a reszta ??...aa/anizo ??...hdr ??...

 

co do tego problemu z noktowizją...

 

GeForce 6 Series: With the latest FarCry patch, the application profile breaks the HDR functionality. This has been partially fixed in driver version 81.85. An upcomng patch for Far Cry fixes the issue completely.

- o to chodzi ??...notka załączona do paczki 81.25...

1709629[/snapback]

Nie nie, tylko detale ulstra i 1024x768 bez zadnych upiekszaczy :) chciałbym z ciekawości zobaczyc czy wynik bedzie zblizony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na FarCry 1.32 zainstalowałem farcry_amd64upgrade i farcry_amd64_ecu.

 

Bez problemu chodzi toto na 32BitWinXP i P4Northwood :)

 

Nie cierpię robienia ludzi w wała. To taka uwaga natury ogólnej dla AMD i Ubisoft...

 

Co do grafiki. Jest ładniejsza, ale są i momenty pogorszenia. Generalnie 90% na plus 10 % na minus. Wydajność niewiele spadła.

 

Jeśli chodzi o tak zwane pierwsze wrażenie. Jak zwykle pozytywne. Dla mnie jest to gra z najładniejszą i najbardziej wyważoną grafiką na rynku.

Jednak większym szokiem było zobaczenie po raz pierwszy na żywo HDR niż nowych teksturek z paka 64bit :)

 

Mimo wszystko warto zainstalować.

 

Pozdrawiam.

 

Ps.

 

HardOCBench 1.4 Mapa UbisoftTraining 1024x768x32xAnizo8xHDR7xUltraDetailsxHQsterowniki500/900_84.84 = 32 FPS

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z termowizją występuje nawet bez HDR :/ Przy włączonym HDR nic nie widać.

A może poradnik był pisany przy wersji gry 1.2? I stąd inny wygląd na screenach?

1709547[/snapback]

a wysle mail do cenegi ze screenem... a co

zobaczymy co odpowiedza...

 

no i jest juz odpowiedz :blink:

Witam,

Prosze; spatchowac' gre; do wersji 1.33 (jes'li gra Pan online). Na

niektórych kartach graficznych wyste;puja; przek?amania w obrazie -

zw?aszcza w kolorystyce. Chodzi o funkcje; pixel shader i teksturowanie

t?a. Duz.e problemy sa; przy kartach z pixel shader 3.0. Jes'li ma Pan

moz.liwos'c', prosze; zmienic' ustawienia pixel shadera, a byc' moz.e rozwia;z.e

to problem.

 

 

---

Z powaz.aniem i mi?ej zabawy naszymi

grami z.yczy Serwis Cenega Poland

ul. Dzia?kowa 37, 02-234 Warszawa

tel. (22) 868-52-61

Edytowane przez Mikelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie... :blink: Niewiadomo czy śmiać się czy płakać :lol:

 

Ale przynajmniej się wyjaśniło,że karta jest cacy , a gra be :-P

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam maly problemik jestem na poziomie rebelia i nie wiec co dalej wedlug wytycznych mam isc droga do archiwow ale ten zlob mowil przez telefon zeby kierowac sie do latarni problem w tym ze tam jest zerwany most i jakis pomost na dole ale jak doplywam do wyspy z zadnej strony nie moge sie na nia wdrapac jest jeszcze jakas zelazna lina ale nie wiem co mozna z nai zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam maly problemik jestem na poziomie rebelia i nie wiec co dalej wedlug wytycznych mam isc droga do archiwow ale ten zlob mowil przez telefon zeby kierowac sie do latarni problem w tym ze tam jest zerwany most i jakis pomost na dole ale jak doplywam do wyspy z zadnej strony nie moge sie na nia wdrapac jest jeszcze jakas zelazna lina ale nie wiem co mozna z nai zrobic.

1718684[/snapback]

mozna nia pojechac w gore... a poza tym mozesz wyspe oplynac tylko ze jest to baaardzo na okolo (czytaj: daleko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety taki napis sie nie pojawia czy na pewno mowimy o tym samym oto zdjecie

 

ta ma 74 kb

 

 

[.url=http://imageshack.us][imkg]http://img218.imageshack.us/img218/6940/farcry000411118ot.jpg[/img.][/url]

 

Po raz kolejny zbyt duża forka. Tym razem będą %. Zapoznaj się z regulaminem. // Crosis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mowimy o tej samej

stan na tym betonowym podescie pod lina a napis powinen sie pojawic

jesli sie nie uda (co malo prawdopodobne) wskocz do wody i plyn w prawo az doplyniesz do miejsca z ktorego bedzie widac budynki i tam bedzie mozna wyjsc na lad i dojsc do latatni do ktorej prowadzi lina...

ps. za duzy obrazek, nastepnym razem daj mniejszy albo zarzuc gdzies na serwa i podaj link bo dostaniesz procenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No juz sie uporalem po prpdtu pojechalem za daleko tam tez byla latarnia i to mnie zmylilo musialem sie wrucic i juz znalazlem to co trzeba dalej juz nie gram dostalem w D**E i koncze na dzis. Dzieki za pswiecenie mi tyle czasu ten kompas mnie na trop naprowadzil.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...