Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

zainstalowalem sobie znowu ta gre. szkoda ze fsaa nawet 2x nie dziala z hdr, cudnie by wygladalo.

 

1024 + max wszystko co sie dalo lacznie z anizo i woda na ultra + hdr.

 

w budynkach

2005-09-21 15:35:59 - FarCry

Frames: 5799 - Time: 55403ms - Avg: 104.669 - Min: 82 - Max: 132

 

na otwartym terenie

2005-09-21 15:37:39 - FarCry

Frames: 3101 - Time: 33982ms - Avg: 91.254 - Min: 64 - Max: 123

 

calkowicie grywalne :D

1660995[/snapback]

No to musisz miec niezlego potwora pod maska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie niebieskie jest to pomieszczenie ?

1660965[/snapback]

W zasadzie moje pytanie było retoryczne i jest zarazem odpowiedzią.

Teraz odpowiem jeszcze na Twoje:

-tak to jest to pomieszczenie.

 

A najlepiej gdyby screen jakiś był, tak dla pewności.

 

 

1024 + max wszystko co sie dalo lacznie z anizo i woda na ultra + hdr.

1660965[/snapback]

Daj większą rozdzielczość.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musisz miec niezlego potwora pod maska.

1661042[/snapback]

nie jest zle, ale procek jeszcze nie ten. jak sprawdzalem te fps'y jechalem jeszcze na:

 

3000+ venice @ 2500Mhz

2x512MB @ 520Mhz CL 2.5-3-3-4-1T

7800GT @ 450/1100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie moje pytanie było retoryczne i jest zarazem odpowiedzią.

Teraz odpowiem jeszcze na Twoje:

-tak to jest to pomieszczenie.

1661074[/snapback]

W sumie pytanie kierowalem do czlowieka z problemem niejako potwierdzajac Twoja odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest niebieskie szklane pomieszczenie na środku

screna nie mam

Proszę o podpowiedz.

 

 

"Nie stoisz przypadkiem w wodzie (jak zeskoczysz) i nie ma tam dziury w podłodze zasłoniętej jakimiś dooperelami? "

 

Czy tam jest dziura ktoś wie - nie sprawdze teraz, robiłem format c: i d:

a komp sam przy okazji sformatował mi e: razem z grą

Edytowane przez RADEK 102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam sprawe z innej beczki ... kojarzy ktos na której mapie jest takie miejsce z wielkim wiatrakiem krecacym sie na srodku powmieszczenia w poziomie a my go obchodzimy dookola takim kanalem jakby widac go przez siatke? tam byly fajne efekty swietlne. ... a nie moge tego znalezc wgrywajac swoje save'y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic właczam sobie HDR i co ? I widze przekłamania grafiki. :/ Wyłaczam juz ich nie ma... myslałem że to wina zbyt duzego OC ale... zrobiłem deafault i dalej to samo... na HDR są przekłamania a bez niego ich nie ma. Co moze byc powodem ? AA mam wyłaczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem, ale to wina była niesprawnych odblokowanych potoków w poprzednim gf'a, którego miałem. Może zmień sterowniki ? nie mam pojęcia, w ogóle wydaje mi się że czasami jest przesadzony ten hdr :/

1671942[/snapback]

U mnie nie ma przekłaman, moze faktycznie wina sterów. ja jade na tych z podpisu i mam spoko.

ojejku: co masz na mysli "przesadzony" ? za mocne światło itp? czy coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Panowie przypomnijcie mi proszę jak wlączyc w grze HDR i mam takie pytanie, mianowicie odpalam gre na max detalach i patchu 1.33, rozdzialka 1280/1024 na moim sprzęcie (6800-12 potokow) i wylazac na plaze mam okolo 20 frapsow na poczatku gry i nie mam zielonego pojecia dlaczego tak malo!!!??? Nie wiem moze proc jest za slaby.Zmiana anizo i wygladzania nic nie daje, ba nawet zmiana detali na mniejsze tez nie duzo, chyba ze zupelnie na srednie albo gorzej.Stery rozne nie pomagają. :mur: Moze hdr sie zalaczyl automatycznie ale przecie by nie poszlo z wygladzaniem razem. Nie wiem co jest. :cry: nie mam zadnego service packa tylko czysty XP, może to bład??? Mam te wersje polska za 49zl, Jak potraficie pomóc to piszcie prosze

Edytowane przez >Sentinel<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Panowie przypomnijcie mi proszę jak wlączyc w grze HDR i mam takie pytanie, mianowicie odpalam gre na max detalach i patchu 1.33, rozdzialka 1280/1024 na moim sprzęcie (6800-12 potokow) i wylazac na plaze mam okolo 20 frapsow na poczatku gry i nie mam zielonego pojecia dlaczego tak malo!!!??? Nie wiem moze proc jest za slaby.Zmiana anizo i wygladzania nic nie daje, ba nawet zmiana detali na mniejsze tez nie duzo, chyba ze zupelnie na srednie albo gorzej.Stery rozne nie pomagają. :mur:  Moze hdr sie zalaczyl automatycznie ale przecie by nie poszlo z wygladzaniem razem. Nie wiem co jest. :cry: nie mam zadnego service packa tylko czysty XP, może to bład??? Mam te wersje polska za 49zl, Jak potraficie pomóc to piszcie prosze

1672457[/snapback]

Ja mam GT 6800. Na defaultowych Ustawieniach (350/500) jak wychodze z tej jaskini i patrze na świat z hdr7 (1280x1024) mam 27-30fps.

WinXP sp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam z hdr inny problem <_< . jak nastawie na 7 to jest tak jasno, że nie da się grać. jak nastawie na 1 to i tak pojawiają się kłopoty - dziwne cienie, białe pasy wychodzące z obramowanie ekranu :? . mama pacza 1.33, stery 78.01

 

może w konfigu coś można ustawić z tym hdr :blink:

 

help

Edytowane przez uziel101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja juz nie wiem, chyba u mnie jest hdr wlaczony od razu, napiszcie mi prosze jak 5 latkowi jak go wyłączyć, bo wisuje \r_hdrrendering 0 to mi się nic nie zmienia.............nic sie tez nie zmienia (frapsy i wyglad) jak wpisuje \r_hdrrendering 7 czyli ze jakby byl od poczatku wlaczony.............wszystko sie ladnie sweici postaci itd, i jak juz mowilem mam kolo 20 frasow jak wychodze na pczatku z jaskini. Jak wylaczyc zeby porównac??? a jeszcze co ciekawe czy dam wygladzane czy nie to tam frapsy moze o 1 sie roznia a przeciez przy hdr nie powinno chodzic z wygladzaniem, tak jak w chaos theory gdzie gra sie wieszala z wygladzaniem............a swoja drogą to w chaos mialem w timedo w 1280/1024 i max detalach i hdr 28 frapsow przy wykreconej karcie ale nie modowanej czyli 12 potokow (6800) i ja sie zastanawiam czy ma na to wplyw slaby proc czy brak service packow, czy jeszcze coś, a wgrze w niektorych momentach to 15 frasow bylo, dobrze ze to nie strzelanka boby sie grac nie dalo

Napiszcie mi laikowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Właśnie zakupiłem i zainstlaowałem FAR CRY w wersji 1,32( wersja PL superseller).

 

Zauważyłem taki efekt,że jak oddaję strzał czy z pistoletu czy z karabinu to ręce robią się niebieskie... :blink: Ale to się dzieje tylko w momencie strzelania, normalnie wszystko ok.

 

Czy tylko ja tak mam? Może to jakiś bug w grze, bo chyba nie artefakty. Reszta gier śmiga mi bez zarzutu.

 

Sprzęt jak w podpisie. Stery do grafiki: 78.01.

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The answer is simple! Zablokuj z powrotem potoki, gwarantuje Ci, że będzie wsio ok ;] mimo, że "reszta gier śmiga". U mnie też w poprzednich "modowalnych" były różne kwiatki, np w hl2 jak strzeliłem z gravity gun to była szachownica, ale tylko wtedy ;).

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to możliwe? :blink: Tylko przy jednej grze? Ani w doom3, ani nigdzie nie mam artów.

Czy to lipa z modowalnością kart na 16p/6v? :blink:

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłeś czy poskutkowało ????? no tak jest, widzisz trzeba dokładnie sprawdzić wymagające tytuły. Ja tak miałem 2 razy wymienianą aż w końcu jak do tej pory nigdy nigdzie artów nie miałem ;). Co nie znaczy, że kiedyś w innej grze mogą się pojawić. Sprawdź i zdaj relacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie dało zablokowanie potoków i nawet verteksa.

 

 

Więc to raczej wina gry a nie karty.

Poza tym wydaje mi się że jakby potoki były uszkodzone to miałbym szachownicę np. w marku 2003(test mother nature) a nic takiego nigdy nie było.

 

Zauważyłem jedną rzecz: niebieskie ręce pojawiają się tylko wtedy w czasie strzelania gdy chodzę po lesie(czy lądzie). Jak wejdę do wody to tego efektu nie ma.

 

 

Gdzieś czytałem,że FAR CRY jest wymagający co do sterowników, może to po prostu stery?

 

 

P.S. Wg. mnie to ewidentnie wina silnika gry. Wspomniany efekt niebieskich rąk raz się pojawia a raz nie. Np. Nie ma go we wnętrzach budynków i przy chodzeniu po wodzie.

Czasem się pojawia jak się chodzi po lesie.

 

Lukk coś wspominał że miał problemy z wersją 1,32... Wgrał 1.3 i ponoć jest ok. Dziwne.

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...