Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem.

po wgraniu wszytsykich paczow i 64 bit tez powgrywane..

jest tak na gf6600 wsio jest okej ale jak zmienie grfe na x1600pro golden to juz jest problem nie widze broni i przecownikow...

o co chodzi??

To nie przez to.Wtedy poprostu miales wylaczony AA.Teraz tez go wylacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem.

po wgraniu wszytsykich paczow i 64 bit tez powgrywane..

jest tak na gf6600 wsio jest okej ale jak zmienie grfe na x1600pro golden to juz jest problem nie widze broni i przecownikow...

o co chodzi??

 

włączenie, wyłączenie AA nic nie zmienia nadal sa nie wiedoczne, wogóle nie widac nawet budynków...

To może pokombinuj ze sterami do grafy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem.

po wgraniu wszytsykich paczow i 64 bit tez powgrywane..

jest tak na gf6600 wsio jest okej ale jak zmienie grfe na x1600pro golden to juz jest problem nie widze broni i przecownikow...

o co chodzi??

Możesz to sprecyzować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokombinuj ze sterami. Ja bym jeszcze się zastanowił nad sprawdzeniem tego na "czystym" Faru z wgranym tylko patchem 1.3.

 

A tak BTW: Crytek miał jakiegoś patcha wydać właśnie pod radki x1000 i z pewnymi poprawkami (na 1.33 jak pamiętam dobrze HDR na kartach NV mógł się kopać...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na patchu 1.3 wsio jest okej..

 

a tak mam na 64bit..

 

a na nv 6600 i 6600gt wsio jest okej.. a u mnie radoslaw cos nie tak..

A btw,jak Wam sie udalo zainstalowac tego patcha na zwyklym xp-ku ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A btw,jak Wam sie udalo zainstalowac tego patcha na zwyklym xp-ku ??

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=21-11

Żeby woda się pieniła trzeba ustawić 'ultra high'.

 

Poza tym po instalacji nie zawsze jest oczekiwany efekt, trzeba wtedy ręcznie przestawić system.cfg:

ca_ambient_light_intensity z wartości „0.2” na "0.2000000029802322"

 

e_beach z wartości „0” na „1”

 

r_Quality_Reflection z wartości „0” na „1”

 

Ja nie mam problemów z paczem 64b. na sys 32b. zarówno na GF6600, jak i X800.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

jak moge zagrac w multi ?

gdzie wpisac cdkey z tylu instrukcji ?

mam gre i patcha 1.31 (konto na ubi.com rowniez mam) i gdy wchodze wgrze na internet to mam calyczas okienko "Logging to ubi.com" i tyle czekałem z 7 min...

prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

jak moge zagrac w multi ?

gdzie wpisac cdkey z tylu instrukcji ?

mam gre i patcha 1.31 (konto na ubi.com rowniez mam) i gdy wchodze wgrze na internet to mam calyczas okienko "Logging to ubi.com" i tyle czekałem z 7 min...

prosze o pomoc

musisz utworzyc konto na ubi.com(tez wyskakuje podczas logowania link do rejestracji), cd-key podasz podczas logowania, musisz jeszcze wgrac patch 1.32 i 1.33, zobacz jesczze czy program antywirusowy Ciebie nie blokuje. Jezeli wyrzuci Cie z planszy i chcialbys wejsc na nowo i zapyta sie o cd-key to poczekaj chwilke bo serwer im sie musi odswierzyc z uzytkownikami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WDK

A co powiesz na to, jeśli podczas instalacji patcha wyskakuje, że mój typ procesora nie jest zgodny i patcha nie instaluje się? Mam Sempa 64bit.

 

Pozdro ;)

Sam Far Cry masz spaczowany do co najmniej 1.32 (W przypadku X1000 to może lepiej nawet do 1.33)?

Wtedy dopiero dajemy farcry_amd64upgrade_us_uk.exe /a

a następnie farcry_amd64_ecu.exe /a

 

Mam XP 32 SP2, Far Cry Eng i sempa 64b i taka instalacja idzie. Na XP 32b. jest lekki spadek wydajności z paczem 64b, główny zysk to piana i zasięg widzenia.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za posta pod postem ale chciałem odświerzyć.

 

Dołączona grafika

 

 

Taki komunikat wyskakuje mi zaraz po tym jak wybiorę lokalizację do zainstalowania patcha. Skąd ściągaliście patche pod 64bit i semprona?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam dokładnie taki sam problem jak kojak

 

pliki (upgrade i ecu) ściągane z gamershell'a...

 

wspomoże ktoś ?...

 

ps...na egieldzie pisze że na partycji systemowej ma być bardzo dużo miejsca...ile to jest dużo bo mam 10GB na system z czego z 7 zajęte :|...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 15BG wolnego więc to nie to. :/ Problem leży gdzie indziej. Na jakimś forum wyczytałem, że ktoś to zainstalował, potem zainstalował nowy system i już nie poszło. Może rozchodzi się o jakieś sterowniki? Sam nie wiem. A jak inni to zainstalowali to głowy nie mam. :(

 

PS. Gdyby dało się jakoś to rozpakować zewnętrznym dekompresorem to bylibysmy w domu. :D

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaisntatowalem patch 1.32 potem jeszcze sprobowalem z 1.33 ale nie moge zainstalowac patcha na wersje 64bit/mam win xp sp2 i procec venice 3000+ ktos sie moze spodkal z tym problemem ?

z gory dzieki za ewentualna pomoc

Jeżeli używasz windows XP 64 to możesz zainstalować tylko 1.32. Wersja 1.33 nie jest kompatybilna z X64.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOże ktoś napisać, jak postępować z pathami? Najpierw instalowałem 1.3, 1.31, następnie pathe do 64 bit + ecu, a potem 1.33 i 1.40. Efekt z HDR daje totalną jatkę- wszystko prześwituje i przechodzi przez siebie. Bez nieoficjalnego patha jest to samo :(

 

PS- na której mapie moża zaobserwować efekty z nowymi teksturami?

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem wersje PL gry (wer. 1.33), przeczytałem o tym patchu a64 ale nie mogłem znaleźć informacji czy będzie on działać właśnie na wersji PL.

Pomoże ktoś? :wink:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam grę na dysku i chciałem patcha wgrać, jednak wywala, że błąd że gry nie mam zainstalowanej. A instalka jej u kumpla, wie ktos jak temu zaradzić?

 

Chyba trzeba wpiś do rejestru dodać, tylko skąd go wziąc...

Edytowane przez Maks!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Po co wymyslac kolo od nowa? Odebrac instalke od kumpla, zainstalowac ponownie, wgrac patcha, problem z glowy. Jakos z kupionym pol roku temu Far Cry i poinstalowaniem patchy zgodnie z tym, co bylo opisane w tym watku najmniejszych problemow nie mialem, wiec nie rozumiem, jak mialoby nie dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...