Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

genghiskhan, juz nie bede sie czepial tych fotek, ktore rzeczywiscie nadzwyczajne nie sa... takie widoki sa wszedzie, wystarczy tylek ruszyc, ale wytlumacz mi prosze po co podajesz w jakiej rozdzielczosci skanowales film ? przeciez to nie ma zadnego znaczenia jesli publikujesz fotki w necie w rozdzielczosci 72 ppi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan, juz nie bede sie czepial tych fotek, ktore rzeczywiscie nadzwyczajne nie sa... takie widoki sa wszedzie, wystarczy tylek ruszyc, ale wytlumacz mi prosze po co podajesz w jakiej rozdzielczosci skanowales film ? przeciez to nie ma zadnego znaczenia jesli publikujesz fotki w necie w rozdzielczosci 72 ppi :/

tia jasne nie ma roznicy :lol: :lol: :lol:

eot;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SuChyY nie kłóć się , wiem że masz "Fotograf Jesieni '05" w randze ale to nie upoważnia Cię do kwestionowania doskonałości fot a tym bardziej słuszności wypowiedzi naszego mastaha (który chodzi na kursy foto i wymiata) pamiętaj - to on jest światłością i prawdą , ma zawsze najdoskonalsze foty a innych userów są do d*** ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obie wymiataja

Dziekuje bardzo. Niestety teraz jestem chorutki i nie ma bata zebym wstał o okolo 6-7 godziny robic zdjecia :)

 

No moze zeby nie bylo tak do konca off topikowo :>

 

Dołączona grafika

 

 

:)

Edytowane przez Camel-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi tam...

Pierwszy raz w życiu miałem dziś cyfrówkę w ręce i spodobało mi się, teraz tylko ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć...

 

Motyw stary i otrzaskany, ale co tam, zawsze piękny...

Dołączona grafika

 

 

Właściwie nie wiem o co mi chodziło, czy o te bruzdy na śniegu, czy o te drzewa i niebo...

Dołączona grafika

 

Narzędziem był Canon A520

Edytowane przez pepek0206

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak patrze;] fotki na poziomie :lol:

tylko nie bijcie;]

Nie muszą być na poziomie - to forum komputerowe, a nie fotograficzne. Natomiast kretyńskie komentarze będą kretyńskie niezależnie od tego, gdzie je umieścisz. Chcesz krytykować, to merytorycznie. Jeżeli nie, będą procenty za posty nic nie wnoszące do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dużo więcej nie mogłem zrobić. Część sukcesu to fotografowany krajobraz... chociaż dobry fotograf pewnie ze wszystkiego wyciągnie piękno i głębie ;)

Ja tymczasem poszukam czegoś ładnego i na pewno jeszcze będę wrzucał, bo jak mówię wciągneło mnie to...

A co do samych zdjęć, sopel jedynie skadrowany, a ten widoczek wyostrzony, rozjaśniony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą być na poziomie - to forum komputerowe, a nie fotograficzne. Natomiast kretyńskie komentarze będą kretyńskie niezależnie od tego, gdzie je umieścisz. Chcesz krytykować, to merytorycznie. Jeżeli nie, będą procenty za posty nic nie wnoszące do tematu.

no wiesz

moge krytykowac merytorycznie ale nikt tego belkotu nie zrozumie i zostane pewnie znow pojechany...tylko za odrobine wiedzy i praktyki jaka posiadam;]

a chyba po to sie jezdzi po ludziach zeby wyciskali z siebie wiecej i wchodzili na wyzszy poziom (tu: poziom przedstawianych fotek)

pozdro;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz

moge krytykowac merytorycznie ale nikt tego belkotu nie zrozumie i zostane pewnie znow pojechany...tylko za odrobine wiedzy i praktyki jaka posiadam;]

a chyba po to sie jezdzi po ludziach zeby wyciskali z siebie wiecej i wchodzili na wyzszy poziom (tu: poziom przedstawianych fotek)

pozdro;]

:lol: to dawaj mistrzu :lol: ... jeśli uważasz, że NIKT nie zrozumie pojęć foto to już Ci mówię - grubo się mylisz ,chyba, że Ci chodziło oto, że nikt nie zrozumie tego co napiszesz bo nie umiesz się poprawnie wysławiać ;] zgadłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litwa...

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

I już Polska:

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Zdjęcia robione aparatem bez żadnej optyki(HP Photosmart 320).

Hm, może ktos wie jak skanować zdjęcia skanerem żeby były jak najładniejsze? Mam skaner(nienajnowszy w sumie 6 lat ma) i się rozmazują jakoś te zdjęcia aż wstyd pokazać :-|

Edytowane przez AKa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...