Skocz do zawartości
tanaka

Xpand Rally/ Extreme

Rekomendowane odpowiedzi

Techland opublikował dzisiaj oficjalny trailer Xpand Rally. Ponad półtorej minutowy film pokazuje najważniejsze z cech gry: różnorodność tras i samochodów, dynamiczne zmiany pogody i pór dnia, super realistyczną grafikę niespotykana do tej pory w grach rajdowych, w pełni dynamiczne i interaktywne otoczenie tras, symulacyjny model zachowania się samochodu i szczegółowy model zniszczeń oraz niesamowite sceny z gry wieloosobowej ze spektakularnymi akcjami wyprzedzania i zderzeniami. Xpand Rally do kupienia w całej Polsce już w piątek!

http://www.gamershell.com/download_7083.shtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten trailer co ostatnio wyszedł to boski jest. Chopakom z Techlandu

filmiki wychodzą jak nic ( żeby w grze było tak płynnie jak na tym filmiku :? ). Poza tym Truskawy rządzą! :P .

Kiedy będzie pierwszy mod do fizyki ?

Gdzieś słyszałem że jakieś mody mają wyjść już wkrótce po wydaniu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy moge reklamowac sklep w ktorym pracuje :) ?

ale co mi tam

 

www.play.com.pl - zwykle mamy najniższe ceny , mozna tez wpasc i kupic na miejscu w sklepie :)

np. XpandRally - 59 pln.

 

Nie robie tego dla reklamy ale by pokazac wam tańszy sklep z grami !!! moze admin wybaczy ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocek - MM (GaleriaDominikanska) - 59,99 PLN

 

a co do zacinania - pogralem przed sekundka z 5 minutek .... 0 szarpaniny - wsio plynnie - na tym co w podpisie 1280x1024 [fuul detale] idzie miodzio :D

 

sterowanie - nie moge na razie prawie nic powiedziec [jechalem na klawie - z kierownica musze sie przeprosic]

grafika - bardzo ladna i realistyczna [tylko ta swiecaca maska auta :wink:]

 

pogram dluzej to bede mogl sie bardziej uzewnetrznic ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i troche wiesci ze swiata ;]

 

Dzisiaj kupilem sobie nowego Gamestara (Austria)- Xpand oceniony zostal na 75% czyli durchschnittlich. Niestety potwierdza to tylko fakt, ze ta gra to przecietny (takze graficznie- fatalne kokpity i takie-sobie modele pojazdow) arcade- racer.

 

I nic wiecej. Szybko o tej grze sie tu zapomni i jeszcze szybciej wpadnie to strefy budget- spielen ( w PL pewnie tez jakas Dobra Gra za 3-4 miesiace ja lyknie i bedzie re-launch za 19.90...)

 

Ja niestety kupilem tu oryginal za 40 ojro i ... prawie nic sie nie zmienilo od bety 2. Gierka nie obsluguje poprawnie kierownic (momo force), fizyka jest absurdalnie denna w porowaniu do Ryska (ale za to trawa sie kolysze... LOL), a grafika zbcukierkowa. Najlepsze jest to, ze gra czasem przycina na x800 xt + A64 3200+ + 1GB ram w rozdz. 1280x1024xhigh + AA2 do jakis 30fps :/

 

No ale za to techland bedzie mogl sie pochwalic, ze sprzedali te gre rowniez na zachodzie... ta empatia mnie kiedys zrujnuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego sie obawialem.

No za 2 dychy pochlone. Za 6 dych nie tykam.

Może powinni Ci jeszcze zapłacić i cokół postawić, że w ogóle łaskawie zagrać zachciałeś.

Czegos sie uczepil ?

Ze nie chce gry za 60 pln, ktora mozna wydac za 20 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ma rację Kaeres. 60 zeta za gniota? Sorki, ale jak ktoś ma wybierac ścigałkę za tyle to moze kupić sobie TOCA RD2 i będzie wniebowzięty. Jeżeli CD Action ocenia tak wysoko Xpand to ja się oficjalnie pytam kto za taką dobrą ocenę zapłacił. W takim formie powinni ja wydać jak Painkillera za 20 zeta i koniec.

Zupełnie nie rozumiem dlaczego Techland nie wyciagnął wniosków z Chrome. Jak się nie potrafi napisac dobrego silnika to po co w ogóle startować? Przecież te engine'y są tragiczne. Chrupie nawet na silnych sprzętach.

 

BTW - czy tą gierkę również napisali w Javie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegos sie uczepil ?

No patrz, Ty się innych czepiać możesz, inni już Ciebie nie.

 

Ze nie chce gry za 60 pln, ktora mozna wydac za 20 ?

Śledząc Twoje dyskusje na innych wątkach wątpie byś Ty w ogóle miał jakikolwiek oryginał i byś zapłacił w ogóle za jakąkolwiek gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ma rację Kaeres. 60 zeta za gniota? Sorki, ale jak ktoś ma wybierac ścigałkę za tyle to moze kupić sobie TOCA RD2 i będzie wniebowzięty. Jeżeli CD Action ocenia tak wysoko Xpand to ja się oficjalnie pytam kto za taką dobrą ocenę zapłacił. W takim formie powinni ja wydać jak Painkillera za 20 zeta i koniec.

Painkiller za 19,99 to była akcja charytatywna, a nie biznes. Jak się okazało i tak nie przyniosła efektu, bo i tak były typy co grały na piratach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że klienta nie obchodzi ile nad tym ktoś siedział tylko jakiej to jest jakości. A jest powiedzmy sobie miernej jakości jak na to co zapowiadali. I dlatego gierka nie jest warta 60 zeta. Przy tym co znajdujemy na krążkach cena powinna być rzeczywiście połowę niższa, bo tych, którzy czekali zrobiono w przysłowiowego "dudka".

 

Shake, no offence, ale mam wrażenie, że odstawiasz tutaj prywatną krucjatę. Co cię obchodzi czy ktoś ściągnął jakąś grę z sieci. Ty będziesz miał to na sumieniu albo za to karnie odpowiadał? Nie. Więc daruj sobie moralizatorstwo jakie przejawiasz w temacie legalności, bo i tak rzucasz słowa na wiatr. Ty kupujesz oryginały i ciesz się , że masz z czego. Inni ściągają, okradając jak by nie było autorów i widac jest im z tym dobrze tłumaczac, ze gry są drogie i dlatego nie kupią ich w sklepie.

 

Ja zwyczajnie nie dam 60 zeta za gniota, bo za tą sumę mam TOCA RD2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

-=cut=-

Ja zwyczajnie nie dam 60 zeta za gniota, bo za tą sumę mam TOCA RD2.

Widzisz, chodzi mi raczej o to, że śmieszy mnie to, jak ktoś kto i tak gier nie kupuje, oświadcza, że i tak nie kupi tej gry za tyle i tyle.

A to, czy gra jest warta ceny za którą sobie wydawca życzy to już inna sprawa. Co by jasne było :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, chodzi mi raczej o to, że śmieszy mnie to, jak ktoś kto i tak gier nie kupuje, oświadcza, że i tak nie kupi tej gry za tyle i tyle.

A to, czy gra jest warta ceny za którą sobie wydawca życzy to już inna sprawa. Co by jasne było  :evil:

Nie mierz ludzi swoja miarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...