Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposob zdobywacie czesci unikatowe?

Ja dodam od siebie, ze jak na razie dostalem unikaty, po wygranych Outrunach. Z czego unikaty BODY po wygraniu Outruna z oznakowanym autem (pomaranczowy trojkacik), a unikat PERFORMANCE po wygraniu Outruna z nieoznakowanym autem.

JEsli wiecie w jaki inny sposob zdobyc unique, to piszcie.

Pozdr.

Mi się wydaje, że za każdym razem po 4 wygranych outrunach coś sięodblokowuje. Mi na początku odblokował się unikatowy spojler (wszystkie brzydkie jak większość czzęści w grze :? ), po kolejnych 4 unikatowy upgrade (nitro, zawieszenie, ciężar auta), i na końcu wide body kits. Mam już 100% odblokowanych części, więc chyba już nic nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytania: 1.jak zagrać w trybie Underground Racing League

2.gdzie znależć Shop Window

i po 3.gdzie można otwierać maskę, drzwi i takie tam?

żółty sklep chyba ze cos pokrecilem tam znajdziesz odpowiedz na swoje pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyt posty jest patch 1.1 na te kafle

patch 1.1 niejest na zadne kafle ! czt nieczytaliscie do czego jest ten patch ? wyraznie tam pisze ze poprawia on tylko bug z firewallem w winXP zeby mozna bylo grac on-line...mi na te kafle pomoglo ustawienie wszystkiego na maksa odpalenia gry pogrania 10 minut wylaczenia gry wlaczenia i ustawienia odpowiedniego dla mnie poziomu detali i rozdzielcki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do tych unikatowych części.

Właśnie wygrałem z 6 outrun'ów z rzędu i chyba mi się

nic nie odblokowało :/. Jak mogę to sprawdzić?

Po wygraniu Outrun'a w ktorym cos sie odblokowywuje wyskakuje wiadomosc ze masz jechac do gwiazdki. Jesli wiadomosc nie wyskoczylo to nic nie odblokowales. Staraj sie sciagac z tymi samymi kolesiami pod rzad (czyli wygrywaj i rura spowrotem do kolesia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz 2 raz przechodze gre, bo za pierwszym olalem Outruny i mialem tylko jeden unikat (Redukcje wagi) + Body kit.

Teraz po 15% gry mam juz Engine +Hoods + Rims + Spoiler. W sumie dla mnie licza sie tylko uniki Performance, czyli te ktore daja kopa bryczce. A system zdobywania ich jest idebtyczny jak w U1, czyli:

Za pierwszym razem mamy do wyboru Engine, Transmission, Tires, za drugim ECU, Turbo, Brake kits + niewybrane z pierwszej paczki , za trzecim razem Weight Reduction, Suspension, NOS + niewybrane z pierwszej i drugiej paczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do tych którzy przeszli całą gierkę na 100 %.Czy jest wogóle w opcjach wyboru tłumika podwójna końcówka wydechu tzn. po lewej stronie i po prawej stronie.Bo na filmikach i na zdjęciach widziałem ale w grze narazie nie.Jak jest to powiedzcie gdzie to można wygrać i odblokować.Jak nie ma to kicha bo się napaliłem na taki tłumik.A i jeszcze jedno czy są felgi z poszerzanym rantem bo na screenshotach podczas instalacji są takie fajne felgi a u mnie po przejściu 88% i odkryciu 100% części narazie brak tak samo jak podwójnych tłumików, też je widać na tych zdjęciach podczas instalki gry.To tyle.Nara, pozdro for NFSU2 Drivers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% sposob na KAFLE ( ceramike ) to ustawic wartosc texture filtering na jakas powyzej MIN! ZOSTAWIC!!!! wylaczyc gre i wlaczyc od nowa i bedzie ok. Jezeli ustawisz texture filtering na MIN i wylaczysz gre pozniej znowu bedzie to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka mam male pytanie w jakim mniej wiecej etapie gry odblokowuje sie skyline? bo to moja ulubiona bryczka i ciagle muszie sie borykac z jakimis innymi... :(

Ja mam 66% i jest to chyba jedyne autko którego jeszcze nie odblokowałem. Wystarczy jednak przejechac brakujące URLe. Ja się jednak przed tym wzbraniam bo te wyscigi są nudne jak nieszczęście :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum jako nowy uzytkownik :) sprawa wyglada tak skonczyłem głowny wątek gry i mam 67% zakończone, kupiłem sobie skyline i po upgradach jest słabszy od mojego civica z unique peroformance upgrades...heh... no to zaczalem grac od nowa zeby sobie jak najszybciej skyline odblokowac, bo doszedlem do wniosku, ze odblokowywanie samochodow zwiazane jes bezposrednio z iloscia reputacji... (nie wiem czy to ostatnie stwierdzenie jest sluszne). no i tu pojawia sie problem, czy ktos moze wie gdzie sa ukryte rajdy ( te z telefonow)?? Przejechalem te 2 (zaznaczone) co mozna przejechac na poczatku samochodem Rachel i dostalem informacje o rajdzie przez telefon, jesli ktos wie gdzie on jest to bylbym wdzieczny za odpowiedz 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Mam pytanie dotyczące posiadaczy k. Grafiki FX5200 Ultimate lub innej 128Bitowej versji tej Grafy.

 

Otóż:

Jak wam działa gra po włączeniu opcji "Enhanced Contrast" u mnie np. Fatalnie, a u kumpla co ma GF3Ti200

Dużo lepiej, pewnie chodzi o to iż GF3 ma więcej potoków niż 5200. Ale i tak wolałem zapytać.

 

Z Góry Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...