Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

oto czas jaki wykrecilem na 100M

Nieźle, nieźle... ale pewnie "podkręcałeś" swój samochód w stacji badawczej. Ty lepiej pochwał się ile maxymalnie ta twoja bryka idzie... z 350 km/h jak nic...

 

//p.s// jaki to samochód bo po fotce trudno się kapnąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos sobie poradzil z problemem wychodzenia gry na pulpit?

Najbardziej mnei to denerwuje kiedy jade na Ranked, jestem pierwszy i nagle ciach... wyjscie na pulpit. A najgorsze, ze w statystykach online kazdy taki reset dodaje jako Disconnect.

Witam,

Mam ten sam problem i troche to jest denerwujące bo po 10min. można nazwać "regularnie" wywala na pulpit :evil:. Mam zainstalowany path 1.1. Na początku myślałem, że karte mam za bardzo podkręconą i wywala, ale zjechałem do standardowych 250/400 i też po mniejwięcej 10-15 min. przyjemnego grania [ciach] wyjście do pulpitu.

A np: po drugim uruchomieniu gry blue screen :?. Czego to może być wina :?:.

stery to OMEGA 2.5.90 beta 4.10, WinXP prof.,servic pack 1, Dx9.0c

 

pzdr,

ROB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...mam problem...kupilem sobie nfsu2...podjarany polecialem do domu...instaluje...puszczam grafe na full...wlacza sie gra i co widze?!?

czarny ekran tylko swiatla widac...

po dluzszym czasie doszedlem ze ANTYALIASING mi cos mąci...bez niego dziala git...ale jak go wlacze to nic nie widze...co moze byc powodem tego?!?

mam radeona 9800 pro...troche podkrecony...czy to moze byc powodem tego?!? w testach nie mialem artefaktów...

albo stery...mam wersji 6.14.10.6476

prosze o pomoc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, nieźle... ale pewnie "podkręcałeś" swój samochód w stacji badawczej. Ty lepiej pochwał się ile maxymalnie ta twoja bryka idzie... z 350 km/h jak nic...

 

//p.s// jaki to samochód bo po fotce trudno się kapnąć...

to jest Mazda RX7, a jechalem nia 355 ale nie wiem czy to max bo nie tuningowalem tak aby szla jak najwiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarny ekran tylko swiatla widac...

Powiedz mi, czy to naprawde tak trudno cofnąć się kilka stron wstecz?? Już chyba z 15 osób miało taki problem. Ale dobra, powiem ci. AA nic tu nie zawadza. W opcjach wyłanczasz light trials i wszystko gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 83% gry :D:D:D Jest już bardzo trudno szczególnie z dragami :| Posiadam 5 wozów:

1-miata

2-navigator

3-skyline gtr

4-A3

5-mustang

:D:D:D

Mam 2 pytanka do tych co są dalej odemnie:

1-kiedy dostaje sie samochód sponsora??

2-kiedy odblokowuje sie BODY KIT??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodaje FAQ ze strony www.nfsuzone.net

 

FAQ!!!!

 

http://dhost.info/mucha1234/index.php?showtopic=390

 

Wielkie dzieki dal Kaczali za zapodane linka do tego nowego serwisu.

Tylko nie myślcie że to jakas reklama :] Dawajcie tez linki do innych polskich serwisów.

 

Czyli musze przetestować Nissana Skaylane (nie mam pojęcia jak sie to pisze) i Subaru Impreza bo słyszałem że są diabelczo szybkie.

 

Jeśli chodzi o tuning sponsora to nie jest konkretnie powiedziane co jest dobre dla naszego samochodu?? Bo nie jestem pewny. Tak jak by niby w Colnie. Trzeba metoda prób i błedów. Jesli nie znam dobrze angielskiego tojak mam sie tam połapac?

 

 

2003 Acura RSX Type S (wersja US)

2004 Audi A3

2004 Audi TT

2004 Cadillac Escalade

2003 Ford Focus ZX3

2005 Ford Mustang GT

2000 Honda Civic Coupe Si (wersja US)

2004 Hummer H2

2003 Hyundai Tiburon GT

2004 Infiniti G35

2002 Lexus iS300

2004 Lincoln Navigator

1999 Mazda Miata - MX5

1995 Mazda RX-7

2004 Mazda RX-8

1999 Mitsubishi 3000 GT

1999 Mitsubishi Eclipse GSX

2003 Mitsubishi Lancer EVO VIII

1992 Nissan 240sx

2003 Nissan 350Z

2003 Nissan Sentra SE-R Spec V

1999 Nissan Skyline R34 GTR

Opel/Vauxhall Corsa (wersja UK)

Peugeot 106 (wersja UK)

2003 Peugeot 206 GTI

2004 Pontiac GTO

2004 Subaru WRX STI

2003 Toyota Celica GT-S

1987 Toyota Corolla GTS (AE86)

1998 Toyota Supra

2003 Volkswagen Golf GTI

 

Czy wiedzielście że w wersi angilskiej jest Oplel Corsa i Peugeot 106 a w amerykańskiej Acura i Civic?? Ja mam amerykańską. Dodatkowe samochody z wersji angielskiej mozna sciagnac z tego linku co dałem na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jakiego bonusa trzasnalem :P

w momencie jumpa na hydro walnelo we mnie auto przewrocony na bok caly czas nabijalo mi pkt-y, szkoda ze to nie kasa hehe :lol:

 

Dołączona grafika

 

HanG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam pytanko. Gram sobie w najlepsze... mam juz ok 40% tras skonczonych i co jakis czas biuore udzial w outrunach. Ale teraz bez zadnego komunikatu nagle nie ma zadnych innych ztuningowanych samochodow :( Czy mozna z nimi scigac sie tylko ograniczona ilosc razy?? Miał juz ktos taki przypadek? Szczeze powiedziawszy miałem nadzieje ze wygram troche wiecej bajerow od tych frajerow ;)

 

pozdrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, nieźle... ale pewnie "podkręcałeś" swój samochód w stacji badawczej. Ty lepiej pochwał się ile maxymalnie ta twoja bryka idzie... z 350 km/h jak nic...

Czy ja wiem czy tak nieźle??

 

Dołączona grafika

 

Mi poszło troche lepiej. A tym Skylinem to 330 bez nitro dawałem. Z nitro było coś koło 370km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy tak nieźle??

Mi poszło troche lepiej. A tym Skylinem to 330 bez nitro dawałem. Z nitro było coś koło 370km/h

hmmm, ja nie wiem ale 1.07 to chyba mniej niz 2.32 :), w moim poscie wyraznie bylo napisane ze chodzi o czas na 100M. Na 400M mialem narazie 7.44, ale jeszcze go troche podkrece i potestuje top speed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłe 100% gry i nie mam odblokowanego Wide Body Kit, slyszalem ze trzeba na Outrunach jezdzic zeby to odblokowac. Prawaa to czy nie bo jakos tego nie lubie.

Trzeba trzeba. Ja tez się o tym dowiedziałem a nie jeździłem Outrunów bo ich też nie lubiłem. Przejechałem 2 i mogłem sie cieszyć odblokowanym Wide Body Kit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Według mnie te paradoxy związane z odkrywaniem kolejnych części do samochodów to największy koszmar gry. W jedynce było za góry dawane te same części (wiem, bo NFS:U przeszłem 4 razy). Teraz, kiedy programiści z EA chcieli stworzyć "trochę bardziej nie liniową" fabułę gry, tak na prawde ją skopali. Bo jak wytłumaczyć to, że mam 80% gry a jeszcze nie mam wszystkiego odkrytego!!! (chodź tryb Underground przeszłem) I tak jest wszędzie! Tu na forum każdy ma różnie po odblokowywane części, u mnie inaczej i w szkole inaczej.... czasem liniowość ma swoje plusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...