Skocz do zawartości
marco

Amnestia i sprawy porzadkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstepie informuje, iz zamknalem poprzednie tematy i prosil bym bardzo o nie wracanie do nich

 

Ostatnie dni byly dosyc trudne dla wszystkich. Ze tak powiem doszlo do wypaczen i ojczyzna...tfu forum nasze stanelo nad przepascia.

Nigdy nie jest tak, ze wina jest jednostronna. Doszlo rowniez do bledow z naszej strony - bledem bylo angazowanie sie w pyskowki. To do niczego nie prowadzi.

 

W zwiazku z zaistniala sytuacja zarzad podjal decyzje o amnestii dla wszystkich zbanowanych na forum. Taka druga szansa i ostatnia, zeby zobaczyc czy mozemy spokojnie koegzystowac. Kolejnej nie bedzie i jesli niektorzy nie zrozumieja, ze jest to gest dobrej woli majacy na celu nie umozliwienie dalszych przepychanek tylko probe oczyszczenia atmosfery to sam osobiscie pozegnam takie osoby.

Jak by ktos chcial jeszcze dolozyc cegielke to przypominam mamy wiosne, ladna pogoda wiec najpierw idzcie z fruzia do kina albo dancing, pobiegajcie dookola osiedla albo cos a potem przelewajcie swoje smutki i zale

 

Rownoczesnie zwracam sie do Was drodzy forumowicze z prosba. Chcecie spokojnie zyc na tym forum? Nie atakujcie innych, nie atakujcie administracji, moderatorow. Macie watpliwosci? Uwagi? Sugestie? Zazalenia? Bardzo prosze zglaszajcie je. Ale w cywilizowany i normalny sposob jak na doroslych i inteligentnych ludzi przystalo.

 

Z Wasza pomoca mozna uzdrowic to forum jestem o tym gleboko przekonany. I licze na zrozumienie moich argumentow oraz puszczenie w niepamiec awantur i scysji. Tak wiec nawiazujac do klimatu. Towarzysze, pomozecie? Mam nadzieje, ze moje zaufanie do wiekszosci nie zostanie nadszarpniete po tej decyzji

 

Pozdrawiam jak zawsze serdecznie,

I Sekretarz PPT (Polskiej Partii Tweakerow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witamy Grahama? :>

 

Ok :) niech bedzie pokoj :) zapomnijmy o wszystkich googlach, stronach internetowych z ciekawymi adnotacjami.

 

Ta osoba, o ktora chodzi bedzie wiedziec.

 

PEACE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczucia mam mieszane, ale widze ze cos sie dzieje :).Tak wiec wracam i popieram 8) ,mimo wszystko zaczynalem sie w "to" bawic na tym forum i wiele sie tu dowiedzialem, oraz niewatpliwie jest to najlepsze forum o tej tematyce w polsce.

Szkoda tylko ze chyba niewszyscy wroca :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo orientuje sie w temacie, wiec nie traktujcie mojej odpowiedzi jako wiazacej ale mam proste pytanie - w czym problem ? Jakis zawodnik pyskuje - banan i wyp*.* - nie chcemy tu takich. Nie dojdzie do zadnych pyskowek, bo jedna ze stron nie zdazy nawet geby otworzyc (czyt. napisac posta :P). Nie ublizacjac nikomu (bede generalizowal), dawno sie juz nauczylem, ze po pierwsze z ludzmi o wieku x<=16 w dzisiejszych czasach NIE MA SZANS nawiazac jakiejkolwiek konstruktywnej dyskusji (ja i tak wiem najlepiej, jestem najmadrzejszy, najwspanialszy i bezstresowo wychowany!), po drugie, jezeli komus sie cos tlumaczy slownie i nie dociera, to reczne tlumaczenie zazwyczaj pomaga... bardzo pomaga.

Moim zdaniem, moderatorzy nie powinni sie cackac z kazdym przypadkiem, bo jak zaczna klotnie z jednym, to zaraz pietnastu jemu podobnych, albo jeszcze "madrzejszych" stanie po jego stronie i to moderator wyjdzie, na tego zlego, co sie uwzial i w ogole jest ble. Forum jest dla nas - uzytkownikow - i rola modera jest dbac o to, zeby nam sie tu zylo spokojnie - czy to sie komus podoba czy nie. Cos Ci nie pasuije ? To znajdz sobie inne forum, a nie ublizasz ludziom, ktorzy czesto poswiecaja spora czesc swojego wolnego czasu temu boardowi i psujesz innym atmosfere. Bo zazwyczaj wszyscy sa winni tylko nie ja...

 

Uff... ale mi referat wyszedl - ale takie jest moje zdanie w tej sprawie. Niestety, nas Polakow trzeba trzymac za morde, bo inaczej rozwalimy w drzazgi wszystko co tylko mozliwe :(

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajgon, skoro jestes nie w temacie to mozesz sobie przeczytac:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=70717

 

Lat 16tu niemam (oj kiedy to bylo :wink: ), pienic sie nie pienilem, miechem nie rzucalem, rozmawialem kulturalnie.Niewiem moze niejestem polak, ale zasada "ma inne zdanie -> spie*dalaj" niewydaje mi sie wlasnie ani "kulturalna" ani "dorosla" ani na miejscu.Zreszta poco banowac ludzi ktorzy sie TYLKO niezgadzaja z dana opinia/pomyslem/idea/wyznaniem czy co jeszcze czlowiekowi moze przyjsc do glowy ? Co to da ? Przeciez user niemoze nic zrobic, zalozy se temat ktory zawsze mozna zamknac i tyle, nawet nietrzeba odpowiadac (chociaz czasami by wypadalo).

Jesli ci sie niechce czytac, to wiedz Ajgon ze wlasnie bany sie posypaly nie na 15to latkow zakladajacych temat w stylu "Dlaczego Ku*wa niemoge zalozyc 1523 tematu o tym co to jest RAM i jak sie tego uzywa??!!???" ale uzerow innego typu.

Zreshta przeciez Admini (Lisek i Marco) nieklopotali by sie do czegos tak durnego.

Ja ze swojej strony jeszcze raz popieram ta amnestie i ide sie napic browara ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej obstaje przy swoim. Wawelski slusznie dostal bana - na zbity pysk z nim. Tak sobie przeczytalem ten topic i w ogole nie moge zrozumiec - o co klotnia ? O takie gowno ? Ze reed sobie przykleil topic ? ZASRANE JEGO PRAWO. Za ta robote ktora codziennie odwala na forum, moze sobie na to pozwolic. To nie, bo taki Wawelski ma problem. Gowno robi, posty trzepie i marudzi non-stop (rowniez wniosek z tego watku). Bo on, wielmozny Pan Wawelski sobie nie zyczy. Bo on chec byc rowno traktowany. Bo on jakby byl moderatorem, to tez bylby wspanialy, cudowny i w ogole, wiec czemu taki reed ma sobie przyklejac posta a on nie moze ?

Szkoda slow, to jest zalosne. Bardzo dobrze ze polecial. A co do tego co napisalem powyzej - nie chodzi mi o to - "masz inne zdanie spadaj", chodzi mi o to, ze decyzja moderatora jest swietoscia i jak sie komus nie podoba to wynocha. A jesli moderator jest nieodpowiedzialny, to to naprawde bardzo szybko wyjdzie - zapewniam Cie. I nie trzeba takich oswieconych osob, jak imc Pan Wawelski do uswiadamiania nas.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeeeaa. Znowu bede pisal ze starego konta, na ktore dostalem bana nawet nie wiedzac za co :/ ,ale zalic sie nie bede bo roznie bywa.

 

ps. tylko uwazajcie bardziej w tym watku co mowice bo jeszce go zamknal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, spoko... niektorzy sie nie reformuja. Jesli u kogos zauwaze recydywe, z wielka checia nacisne "ZGLOS" ! Bardzo mi zalezy,zeby to forum wrocilo do stanu sprzed 2 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki: czy lista tych zbanowanych i teraz odbanowanych została w rękach moderatorów?

A czy ty ma jakieś znaczenie?

Chodzi mi o to, czy jak ktoś "zgrzeszy" po raz drugi lub kolejny, to czy będzie ban już na zawsze (bez amnestii) czy poprostu kasujecie liczniki i zapominamy sobie wszystkie blędy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok :) niech bedzie pokoj :) zapomnijmy o wszystkich googlach, stronach internetowych z ciekawymi adnotacjami.

 

Ta osoba, o ktora chodzi bedzie wiedziec.

 

PEACE?

Peace an Love ;] juz stronke uaktualnielem :plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...