Skocz do zawartości
ZATOICHI

The Witcher (wiedźmin)

Rekomendowane odpowiedzi

Coś czuję że ta gra będzie wielka :) już można wyczuć niezły klimacik a co dopiero będzie w grze. Mam nadzieję że wyjdzie z tego coś w stylu Gothica chociaż skoro jest na silniku Newerwinter to może interfejs będzie bardziej skomplikowany czyt. lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewszystko co skomplikowane jest lepsze. no i niewiem czy nwn jest lepszy od ghotica zalezy kto co lubi a ja wole ghotica. co do witchera to tez mi sie dobrze zapowiada ale niespodziewam sie czegos znacznie lepszego od nwn no i zpewnoscia odwolania do ksiazki tez niebeda najlepsze - niemowie o fabule ale niezdziwilbym sie jakby swiat tez byl zdrowo "zmodyfikowany" w stosunku do ksiazki, takie numery jak wiedzminki moga sie pojawic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jutro o godzinie 12:00 na oficjalnej stronie gry Wiedźmin rusza specjalna akcja. Przez najbliższe siedem dni autorzy gry prezentować będą nowe materiały na temat gry. Każdego dnia pojawiać się będą nowe informacje i materiały graficzne, a wśród nich dwa nowe filmy! Ponadto podczas Tygodnia z Wiedźminem ujawniona będzie informacja, na którą większość graczy czekała od jakiegoś czasu, czyli kto będzie głównym bohaterem gry. Warto więc poświęcić codziennie chwilkę czasu i zajrzeć na www.thewitcher.com. Serdecznie zapraszamy!

No nareszcie jakieś świeże info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejny filmik na stronce www.thewitcher.com Gar zapowiada sie na prawde niezle i jesli dalej tak bedzie to obiecuje :) ze kupie orginala. I apel do wszystkich jesli gra na prawde bedzie dobra to KUPCIE ORGINALNA trzeba wspierac polskie gry. Zwlaszcza na takim poziomie

 

zmiana nazwy stronki na poprawną - Crosis

Edytowane przez Crosis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....trochę się dziwię że nagle ten topic umilkł :blink: . Sam jestem ciekaw kiedy wyjdzie ta giera, ile będzie kosztować i jak będzie chodzić. Zapowiada się ciekawie. Wczoraj na Hyperze oglądałem relację z targów Games Conwention 2005 (część I) i właśnie twórcy przedstawiali ten tytuł w akcji (jakieś demko) i trzeba przyznać że ruszą się to nieźle i wygląda też nie najgorzej. Fajnie że gra wykorzystuje shadery. Na stronce www.thewitcher.com można pobrać trailer z tych targów (ja go nie ogladałem tak btw ;) ). I jeszcze się zastanawiam czy ja jako człowiek nie mający praktycznie styczności z prozą fantasy a z Wiedźminem w szczególności mógłbym cieszyć się grą tak jak inni, którzy czytali Wiedźmina? Tylko kiedy to wyjdzie....Nara.

 

PS. Wszystkie uwagi w stylu "archeolog się znalazł" możecie sobie.......zostawić dla siebie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Archeolog sie znalazl...(...)

1635741[/snapback]

Coś napisałem ale chyba czytasz wybiórczo.....

Zresztą nie wiem o co Ci biega. Jakby ta gra wyszła 3 lata temu a ja chciałbym coś napisać żeby tylko napisać to wtedy mógłbyś tak myśleć ale ta gra jeszcze się nie ukazała i każde info jest w pewien sposób cenne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem ja ostatnio w najnowszej gazecie i nie moge sie doczekac.Lubie takie sieczki a grafika wymiata i najwazniejsze dla mnie - to nie jest gra rpg tylko ew.z elementami rpg czyli cos co lubie :)

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś napisałem ale chyba czytasz wybiórczo.....

Zresztą nie wiem o co Ci biega. Jakby ta gra wyszła 3 lata temu a ja chciałbym coś napisać żeby tylko napisać to wtedy mógłbyś tak myśleć ale ta gra jeszcze się nie ukazała i każde info jest w pewien sposób cenne....

1636468[/snapback]

Widze, ze maly z Ciebie bystrzak i niestety nie wychwyciles mojego zartu... :blink:

 

Chyba fraza napisana przezemnie "A tak powaznie to..." jasno podkreslala, ze to co napisalem wyzej, bylo dla zabawy a Ty sie widze juz przejales i obraziles... lol :blink: <_< :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa ludzie, ktorzy maja poczucie humoru i sa ludzie bez niego :D

 

A co do gry to CZEKAM!!! :) Chyba niezle bedzie, ale IMHO jak patrze na zapowiedzi i filmiki to za duzo trzaskaniny a za malo RPG, ale i tak bedzie dobrze. Byc moze gra bedzie konkurencja nawet dla Gothica 3 i TES4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze maly z Ciebie bystrzak i niestety nie wychwyciles mojego zartu...  :blink:

 

Chyba fraza napisana przezemnie "A tak powaznie to..." jasno podkreslala, ze to co napisalem wyzej, bylo dla zabawy a Ty sie widze juz przejales i obraziles... lol  :blink:  <_<  :rolleyes:

1636976[/snapback]

Zero emotikon, mogłeś postawić na końcu np. " ;) " albo coś w tym stylu. I nie, nie obraziłem się i poczucie chumoru mam ale to nie zmienia faktu że niektórzy (Ty też jak widzę) mają takie coś że jak ktoś mówi coś żeby czegoś nie robić to inni to robią specjalnie :blink: ...Adam z Ewą też zerwali jabłko z zakazanego drzewa chociarz była postawiona tabliczka " Nie ruszać!" ;) . Widać niektórym zostało do dzisiaj . Mam nadzieję że jednak gdy widzisz napis "Nie dotykać! Wysokie napięcie!" to nie dotykasz :lol: . Anyway nevermind.

 

Co od tego czy to będzie siekanka czy RPG to raczej siekanka ale mi to jakoś nie przeszkadza. Chyba wolę grać niż siedzieć w menusach i gąszczu statystyk...Ale mogliby podac w końcu jakąś konkretną datę premiery (narazie to będzie gdzieś w 2006 roku). Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze no rzeczywiscie KLIK :blink:

 

Co oni sobie mysla ? Ze niby w tym 2007 to gra bedzie hitem ? G*wno prawda! Gra miala wyjsc juz rok temu i kupa. Witcher to chyba rzeczywiscie polski STALKER. No nic trza bedzie teraz miec nadzieje, ze Two Worlds chodz troche pokaza, ze Polak tez potrafi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A co sie dziwicie ;] ciagle w gazetach byly reklamy ze potrzebuja programistow, to mamy tego skutki. Wolno im to idzie cos. Czekalem na te gre, ale teraz juz nie. Jeszcze kiedys miala szanse byc hitem - ale teraz? Gdy wyszedl juz oblivion i nie dlugo Gothic 3? Pff...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój qmpel robi w RedStudio (a ja sam żałuję że nie poszedłem tam pracować) :) Silnik NWN2 to plotki. Natomiast możecie spodziewać się czegoś więcej już niedługo na E3 :D Poza tym z tego co wiem, to COŚ się szykuje (jakiś większy projekcik), ale nic nie chciał powiedzieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sie dziwicie ;] ciagle w gazetach byly reklamy ze potrzebuja programistow, to mamy tego skutki.

Te reklamy to były jeszcze za czasów świetności Secret Service'a (numery koło 43-48 chyba). :blurp:

 

Jak wyjdzie, to się obada. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Czy "Wiedzmina" spotka ten sam los co "Stalkera" ??? , na stronie gram.pl kilka razy w tygodniu pokazuja jakies szkice ,projekty postaci itp itd ,trwa to juz bardzo dlugo a gry jak nie ma tak nie ma,ponoc cos sie zmieni w zwiazku z grywalna wersja na E3 ,ale co z tego jesli zapewne premiera nastapi w 2007 lub moze nawet wcale-zreszta jesli na koncu okazalaby sie takim samym hitem jak wersja filmowa to ja dziekuje :),bo choc grafa niby w porzadku to jeszcze grywalnosc jest rowniez niezbedna

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gladiac, 'mondre' rzeczy piszesz. Ja nie wiem, czy jak ktoś napisze w 1000 topiku o grze, że grywalność jest ważna to dostaje jakiś bonus od ekipy purepc?

 

Może też zaczne ... słuchajcie, jak gra będzie miała dobrą grywalność to będzie dobra. Acha zapomniałbym też o ważny i popularnym ostatnio tekscie; nie ważna jest grafika, tylko grywalość, każdy kto sądzi inaczej gra dla grafiki

 

;|

 

Sorry za OT, ale zaczyna mnie to po prostu drażnić. Ani nie dla postów, bo licznika nie ma ... no po prostu nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te reklamy to były jeszcze za czasów świetności Secret Service'a (numery koło 43-48 chyba). :blurp:

 

Jak wyjdzie, to się obada. ;)

Hahaha, dokladnie, ostatnio w klopie sobie czytalem ;] i nagle ogloszenie: "potrzebujemy ludzi do pracy przy grze Wiedzmin" ;]

To nawet nie jest konkurencja dla S.T.A.L.K.E.R.A ale raczej dla DNF ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...