Skocz do zawartości
ZATOICHI

The Witcher (wiedźmin)

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne rzeczy z tymi wymaganiami mówicie :P Nie mając jeszcze nawet 2gb ramu, grałem na full detalach w maksymalnej rozdzielczości. Procek Intel Core 2Duo 2.16, karta 8800Gt. Ale nie o tym chciałem.

 

Widziałem tu jakiś post o fanowskim patchu, ciekawy jestem jak on się ma do edycji rozszerzonej która ma być w internecie (od CDP ofkorz) w marcu prawdopodobnie, a na płytkach w maju. Czyżby praca na marne ?

 

http://pl.youtube.com/watch?v=NvZH_fSZqyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim gram w 1440x900 na max detalach bez AA i z AF 2x. Czasem zetnie tuż po ładowaniu lokacji no i samo framerate też jest raczej blisko granicy płynności, ale jeszcze pół roku temu miałem radeona 9550, więc jestem przyzwyczajony. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha - na fps bardzo pomaga wylaczenie rozmycia tla.

Raczej tylko podczas rozmów i filmików. W rozgrywce - nie zauwazyłem zadnej różnicy.

 

W Wyzimie Handlowej miejscami nie będzie zbyt grywalne, a w V akcie powinno dosc mocno zwalniac.

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coś ześ słabo szukał...

 

Katalog z save'ami znajduje się na systemowej partycji:

 

np. C:/Documents and Settings/Twój profil/Moje dokumenty/The Witcher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tu jakiś post o fanowskim patchu, ciekawy jestem jak on się ma do edycji rozszerzonej która ma być w internecie (od CDP ofkorz) w marcu prawdopodobnie, a na płytkach w maju. Czyżby praca na marne ?

http://pl.youtube.com/watch?v=NvZH_fSZqyM

Slyszalem cos o tym, to niby ma byc taka wersja Gold albo jakis upgrade tej gry, sporo nowych zmian i w wersji polskiej i wersjach zagranicznych, moze byc ciekawie, bo nie tylko do bugow i jezyka sie to odnosi, rowniez do zmian wizualnych i gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejsc na forum Wiedzmina i tamoj zassac sobie PDFa z calym roadmapem tej edycji rozszerzonej: co i kiedy ;)

 

O, prosze: http://www.thewitcher.com/resources/upload...sheet%20_2_.pdf

 

Aha, uprzedzajac: wszystkie dodatki do gry beda dostepne online. Tam, gdzie nie jest to wprost napisane, to znaczy ze wypuszczone zostana w maju, w tym samym czasie co edycja pudelkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć, że te poprawki w kodzie to coś nowego poza tym co oferowały do tej pory patche? Tak jest tam napisane (a przynajmniej o poprawkach z dotychczasowych patchy jest napisane oddzielnie). W takim wypadku co z nami, biednymi którzy już raz za grę wyłożyli kasę? Dostaniemy jeszcze jakiegoś patcha który "zrówna" nasze wersje 1.0 z tą "edycją rozszerzoną" czy możemy jedynie pobawić sie modami (oby były za free)? Z góry napiszę, że o ile takie packi są normalne to gdybyśmy byli pozbawieni dodatkowych usprawnień na drodze kolejnego patcha to byłoby to z deka nie fair. W końcu taka popularność Wiedźmina to zasługa graczy którzy już zakupili ten tytuł. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TrueVanDal - mam Cie za osobe inteligentna, nie psuj tego wizerunku ;)

 

Aha, uprzedzajac: wszystkie dodatki do gry beda dostepne online. Tam, gdzie nie jest to wprost napisane, to znaczy ze wypuszczone zostana w maju, w tym samym czasie co edycja pudelkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ costi

 

Przepraszam, nie będę :P. A tak na serio to ja z tego wywnioskowałem że chodzi tylko o mody (questy). Stąd moje pytanie. Ale jeżeli faktycznie chodzi o wszystkie usprawnienia to bardzo dobrze ;). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem i potrzebuje jak najszybszej pomocy. wlaczylem dizs wiedzmina i gram...zapisuje gre, jets ekran zapisywania a potem ze gra zapisana- daje wczyta i nie ma zapisu :?

da sie cos robic? prosze o szybka pomoc bo chce wylaczyc gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak już wyszedłeś z gry, ale spatchuj grę, ew. ją przeinstaluj, jeżeli problem nadal będzie się pojawiał poszukaj w pomocy technicznej na gram.pl są tam odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania od graczy. Ew. zgłoś to w sklepie / u CDP jeżeli masz oryginalny krążek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem ukończyłem gierkę (miałem przerwę od sylwestra;)) 5 akt jakiś krótki troszkę ale fajny szkoda tylko, że te walki finałowe były co najmniej łatwe spodziewałem się jakiegoś większego wyzwania.

Poza tym gierka kapitalna zresztą o tym już nie raz tutaj pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...