Skocz do zawartości
ZATOICHI

The Witcher (wiedźmin)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez skonczylem wiedzmina teraz czekam na druga czesc :) Albo chociaz jakis dodatek.

 

Nie wiem moze przejde jeszcze raz po wyjsciu patcha 1.3

 

BTW maly konkurs : ile zajmuje wasz folder z save'ami bo u mnie wyszlo : 2,68 giga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem ukończyłem gierkę (miałem przerwę od sylwestra;)) 5 akt jakiś krótki troszkę ale fajny szkoda tylko, że te walki finałowe były co najmniej łatwe spodziewałem się jakiegoś większego wyzwania.

Poza tym gierka kapitalna zresztą o tym już nie raz tutaj pisałem.

No w sumie balans gry kuleje, na początku troszkę trudno potem wystarczy poziom 2 w każdym stylu wali i już jest za łatwo. Znaki z 2 użyteczne ( Aard, Igni ) + Quen ( na 1 poziomie) do przemykania się na bagnach. Oleje i petardy, raczej rzadko się korzysta. Runy to jest to. Gdyby nie powyższe odczucia, to gra ideał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z petard to skorzystałem ze 2 razy :D I to tylko z tych, które znalazłem, żadnej sam nie zrobiłem.. Za to olejki bardzo dobra rzecz np. na cmentarzu olejek na umarlaki (już nie pamiętam nazwy) i Ghule padają na hita :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z petard to skorzystałem ze 2 razy :D I to tylko z tych, które znalazłem, żadnej sam nie zrobiłem.. Za to olejki bardzo dobra rzecz np. na cmentarzu olejek na umarlaki (już nie pamiętam nazwy) i Ghule padają na hita :)

 

No oleje to podstawa na bagnach. Co do petard to robiłem tylko Król i Królowa. Taki mały straszak na potwory. Niestety nie miałem więcej opisów, recept. A szkoda. Znaki rzeczywiście 2 sie przydały. Choc może na najwyższym poziomie trudności trzeba się bardziej nakombinowac by przejśc gre. No a kiedy wyjdzie ten mini dodatek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy wiedźmin będzie łaził na takim kompie:

radek 9600pro 128mb/128bit PS2.0

celeron 2,5ghz

1,5gb ram ddr.

Odpalic to powinien sie odpalic , ale czy to bedzie jeszcze przyjemnosc z grania czy raczej sado-maso to trudno powiedziec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi znajomy (Amerykanin) napisał że kupił sobie 88GTS'a i dostał Witchera :) i mile zaskoczony tą grą, patriotycznie powiedziałem że mnie to nie dziwi :D Ale ja byłem zaskoczony że Atari dodaje to do produktów MSI jako add-ona w USA. I like :D

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx...N82E16814127328

Edytowane przez Tony Soprano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PAnowie, pytanie banalne, czy da się coś zrobić żeby widok tpp był zza pleców - jak w gothicu? (postać jest na środku ekranu), gra fajna, ale przyzyczajony do "normalnego" tpp troszkę nie mogę się przywyczaić ze Wiesio biega mi po jednej ze storn ekranu ;) pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=12127.0

 

„Cena neutralności” jest pierwszą oficjalną przygodą stworzoną przez zespół CD Projekt, obejmującą około 2 godzin rozgrywki, w trakcie których przedstawieni zostają pozostali wiedźmini w sposób bardziej szczegółowy niż miało to miejsce w podstawowej wersji gry. Przygoda zabiera gracza w zaludnione nowymi postaciami i innymi nowymi elementami graficznymi obrzeża Kaer Morhen, z pełną trudnych decyzji, wciągającą fabułą i więcej niż jednym możliwym zakończeniem. Przygoda została przetłumaczona na m.in. angielski, francuski, włoski, niemiecki i hiszpański. Dołączony patch 1.3 umożliwia uruchomienie przygody.

Djinni to edytor modow (cos jak toolkit do NWN), Cena Neutralnosci to pierwszy oficjalny mod (kolejne wyjda 16. maja wraz z edycja rozszerzona). Patch 1.3 dodaje mozliwosc uruchamiania modow, z tego co zrozumialem, nie wprowadza zadnych innych poprawek (na te bedzie rowniez trzeba poczekac do 16. maja).

 

Jesli grales w ktorekolwiek Neverwinter NIghts, to powinienes wiedziec, o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawki są ale raczej symboliczne, oto lista:

Poprawione błędy związane z rozgrywką i lokalizacją:

- Poprawione różne błędy lokalizacyjne dla wersji angielskiej, francuskiej, włoskiej, niemieckiej i hiszpańskiej.

- Poprawione działanie talentów 'Patiando' (I & II) i 'Sinister' (I & II).

 

Poprawki kodu:

- Następna duża porcja poprawek do stabilności gry w Prologu, akcie I, II, III i IV.

- Poprawka stabilności obsługi funkcji Alt+Tab.

- Poprawione ujęcia dialogowe na postaci stojące.

- Poprawione okazjonalne znikanie napisu "Gra zatrzymana".

- Poprawka do blokowania w fistfighcie.

- Paczka poprawek do wyszukiwania scieżek i poruszania się na mousedrive.

- Poprawka do odświeżania efektów na mieczach, gdy zmienia się je między slotami lub upuszcza na ziemie.

- Poprawka problemu z podchodzeniem do używalnych obiektów, lub przeciwników.

- Poprawka do blokowania środkowego przycisku myszy podczas cutscen, gdy zaczyna się fistfight.

- Poprawka rzadkiegoo błędu z chowaniem miecza po użyciu Alt+Tab'u.

- Poprawka przerywania trybu medytacji, jeśli Geralt został zaatakowany.

Gruntowne poprawki w stylu urozmaicone modele postaci, ulepszony inwentarz, to dopiero w maju. Wolę jednak ten miesiąc poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zacząłem grac w ten "dodatek" i już mam pytanie. Czy u was też nie ma dialogów mówionych. Znaczy cisza kompletna?

 

No i załamała mnie scena w której wchodze do namiotu a tu po załadowaniu otwiera mi sie kamienna komnata jak na jakimś wielkim zamku!!! W namiocie są wielkie kamienne kolumny!!! No panowie!!!! W tej kwestii trzymali poziom a tu masz ci taki zgrzyt!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lool no to żeś pojechał... :)

 

głosów nie ma bo to mod, kto ci zatrudni aktorów do tego? Tak będą wyglądały mody robione przez graczy na edytorze... Widzę że się w nwn1 i 2 nie grało na modach.

 

Co do namiotu... czytanie ze zrozumieniem, już nie mówię o znajomości prozy... Wnętrze namiotu było iluzją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:oops: :roll:

 

No to rzeczywiście pojechałem. Nie wiem czemu ale nie doszło do mojej czachy że to mod. A i rzeczywiście nie grałem w mody do NWN.

No i ztym namiotem nie doczytałem też. No nic. Sorka.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Cena neutralności" zaliczona :razz: Jak dla mnie to taki rozbudowany trening :) Fajnie się grało (wiemy już kto Eskelowi sprawił tę bliznę) , mam nadzieję ,że prędko nowe misje się pojawią bo znowu mnie ciągnie do Wiedźmina.

Polecam misję bo jest ciekawa i widać odniesienia do Sapkowskiego. Ach jednak za krótka ździebko, 2 do 3 godzin mi zajęła (obchodziłem cały teren). Czekam na kolejne misje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedźmak zaliczony. Gierka miodna, ale tylko do pewnego etapu imo. Do końca odmętów gra śmigała u mnie przyzwoicie na high + anizo x4 + 1280x1024, w handlowej doświadczałem fps dropów przy wychodzeniu z lokacji, po chwili dalo sie normalnie grac. Fabuła podobała mi się również do końca odmętów. Może jutro spróbuje rozegrac to troszke inaczej, ale cala rzez w wyzimie strasznie mi sie nie spodobala, jeszcze drastycznie spadl fps od tego momentu. Gierke na pewno zalicze jeszcze przynajmniej kilka razy, chociaż własnie do konca odmentów :). Mutanty, wielki mistrz itd, nie lubie czegos takiego. od powrotu do wyzimy do konca gry doszedlem w okolo 3h, poziom na jakim skonczylem, to cos kolo 35-40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakis sposob na ustawienie odswiezania w tej grze ? Bo refresh force nawet na ta gre nie dziala, caly czas wali w 60hz... ;/

 

---

 

Zainstalowany najnowszy patch i to samo...

 

Btw tak teraz wyglada nowa opcja do modow:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam problem techniczny.

 

Chciałem pograć w demko pod Vista 32-bit; niestety program wyrzuca komunikat - witcher.EXE-Nie można znaleźć składnika.

Czy da się jakoś odpalić demo Wiedźmina pod ww konfigirm, bez zmiany polegającej na "cofnięciu" do DX9C?

 

Przy okazji jeszcze jdna sprawa. Czy da się grać w pełną wersję Wiedźmina (co zamierzam uczynić;-)), na wspomnianym - Vista 32-bit? (przy sprzęcie Notebook 15,4" Asus F3SA-AS133C T8100).

 

Pół królestwa za dobre rady, wskazówki, uwagi, komentarze, refleksje...

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest, ktos pisal wczesniej ze na 8800GT /all full, wszystko mu chodzi plynie... A mi w 1360*768 przycina :/ fps skacze od 18 do 50fps.

 

175.16

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...