Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

jesli pełna wersja będzie przynajmniej działała tak jak wersja MP to już będzie dobrze ,6800GT moze się zatykać jedynie przy soft shadows i AA jesli któreś znich będzie wyłączone to da rade ja gram na swoim spokojnie na maxa bez SS i AA w teście nie schodziło ponizej 25 co było pokazane z texturami na max nic mi nie przycina co miało miejsce w wersji SP (oczywiście tylko czasami)

 

normalnie gram też w FEAR z 8xFA i czasami pozwolę sobie na 2xAA lub QxAA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sprzecie z podpisu gram w demo w 1024 ze wszystkim na max poza FSAA i Soft SHadows.Niekiedy zwalnia przy ostrej zadymie i wodzie,aale pamietaj,ze to bylo demo a full jest podobno bardziej zoptymalizoiwany.

1699101[/snapback]

 

Edit: Co sie dzieje.Ja myslalem,ze tu bedzie min o 30 postow wiecej od ostatniego mojego wejscia??Oj chlopcy,slabiutko  :blink:

1699118[/snapback]

Teraz panowie i panie podyskutujemy (min 30 postów) na temat jak FEAR chodzi hydro2 :P

 

Ja tam poczekam na wersje sklepowo-półkową, takie wersje single player mnie nie interesują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol to czekaj , kur.... zacielem sie , jak ktos wie jak to przejsc niech da znac , lol , misja gdzie sie wyskakuje przez okno aby zabrac kevlar i apteczke potem jest z 3 komandosow do wytluczenia , a potem ten super s[ciach!]... w zbroji co go granatami tylko mozna ruszyc i dwoch komandosow albo wiecej , za cholere nie moge tego przejsc non stop gine :/ a nie mam granatow zeby utluc tego smiecia :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki hydro2 pomogło :) u mnie 1280x1024 all na max aax4 anizox16 i nigdy ponieżej 30FPS :) jak włącze SS to tylko przy około 6-7 przeciwników spada poniżej 25FPS :) FEAR WYMIATA !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz panowie i panie podyskutujemy (min 30 postów) na temat jak FEAR chodzi hydro2 :P

takie wersje single player mnie nie interesują.

1699260[/snapback]

Jaaasne :P Tak to sobie tlumacz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra poradzilem sobie :P , to jest praktycznie jak doom 3 , lol , ciagle w gownianych korytarzach i kawalek na powietrzu , i wogole jak dla mnie nie jest straszne , jakis obraz sie pojawia z flakami itp jak w the suffering ale to nie jest straszne raczej denerwujace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj,ze to poczatek gry :) A przy okazji: czemu ten temat nie jest przyklejony :o ??Na to czeka wiecej typa niz na San Andreas.

1699360[/snapback]

ten poczatek trwa troche za dlugo , non stop w korytarzach i troche na powietrzu co najczesciej jest przechodzeniem z jednej lokacji na druga , zabijemy 3 gosci w jednym pokoju potem cisza i spokoj , spadnie troche plytek , jakies drzwi sie otworza , duch pokaze albo jakies cialo wyleci na ciebie itp , i znowu kolejne pomieszczenie i 3 gosci albo wiecej , i znowu to samo , lol , juz mnie to nudzi , gdybym mial teraz ocenic ta gre dalbym 8/10 deko zagalopowalem sie z tym 9.5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest włąśnie klimat, nie rozpierducha po 30 stworów w pomieszczeniu i co pomieszczenie to samo. Ta gra taka ma być, klimat, klimat ;)

Bardziej straszy możliwość, że coś wyskoczy, coś się stanie, niepewność, a nie wiedza, że co otworzę drzwi to 5ciu kolesi do rozwałki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hoj no ludziska rzuccie jakas recenzja full wersji !!!, jak z grywalnoscia??

jaki klimat??? jakie AI przeciwnikow??? jak z oprawa audio-video???

i czy zrobili cos z silnikiem graficznym czy dalej tak beznadziejnie chodzi jak demko SP, ze po wlaczeniu soft shadows na moim sprzecie musialem grac w 1024 (a i tak nie bylo pieknie) bo wyzej mialem slajdy...

 

no skrobnijcie cos :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ram akurat jest najmniej wazny.Powiedzcie czy gra smiga lepiej niz demo i czy z tym sprzetem mam szanse na gre na max bez aa i SS w 1024.Gre dopiero przetestuje wieczorem bo jestem w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The review rig's auto-detect settings, with 3.0GHz P4, 1GB of RAM, and a GeForce 6800GT OC at 1024x768, had 4xAF (anisotropic filtering, to make textures look nicer), but no AA. (I was able to sneak 2xAA in, but I don't know if the game would perform well across the board with that).

 

Soft shadows were also off, but almost everything else was cranked to the max, and the benchmark ran at an average of 39 frames per second

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości (chwil parę do premiery Q4) także przetestowałem swój sprzęt w 1280x1024@Ultra.

 

1szy przebieg- 85,5fps

2,3 przebieg- 89,2fps

 

Screen po 3cim odpaleniu timedemo:

 

1699793[/snapback]

Nie moge sprawdzić ponieważ nie posiadam MP demo. Dopiero jutro podam wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordi nie dziw sie ,ze ci zwalnialo Fear,przeciez nie masz the best sprzetu.

1699874[/snapback]

:lol:

 

A co do gry- jak wyglądają dalsze etapy? Są równie monotonne jak początek (wnioskuję po wypowiedzi usera 730, że urozmaicenie to nie słowo jakim można opisać początek FEAR'a)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest ladna wizuanie.. ale jest niedopracowa, fabula jest zalosna..... misje sa nudne.. mam dosc . Tekstury pomieszczen sa akurat OK. Ale to kolejna gra taka sama........ zero nowosci.dla mnie jak to tutaj niekorzy pisza 4/10

1700142[/snapback]

Przejdz gre,moze zmienisz zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest ladna wizuanie.. ale jest niedopracowa, fabula jest zalosna..... misje sa nudne.. mam dosc . Tekstury pomieszczen sa akurat OK. Ale to kolejna gra taka sama........ zero nowosci.dla mnie jak to tutaj niekorzy pisza 4/10

1700142[/snapback]

 

Czyli reklama robi swoje. Te wszystkie oceny sa jak widac za wysokie. Ja na razie gry nie mam zamiaru dotykac nawet kijem, bo nie dosc, ze gra nie jest dobra to jeszcze sprzet mam za kiepski. Czekam na Q4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...