Skocz do zawartości
ducat

Motocykle - rady, opinie, ciekawostki

Rekomendowane odpowiedzi

pocisk ..... moglbym sie zabic nna takiej maszynie i by mi szkoda nie bylo

Btw słyszeliście może o klubie (bodajże z Austrii) którego członkowie jeżdżący na ścigaczach :D przywiązują sobie jeden koniec struny do kierownicy a z drugiego robią pętelke na szyje?! Ażeby zaoszczędzić sobie cierpienia oraz długiej i kosztownej rechabilitacji po wywrotce. 8O Oni to muszą mieć stalowe nerwy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

motorki z Weast Coast Choppers rox

tylko kosztuja wiecej niz Harleye

ale smigaja na nich mni Kid Rock i Shaquille O'Neal

w koncu Jesse James (podobno ) kazdy sam testuje = czytaj jezdzi 10m :)

http://monstergarage.com/high.php?sickHtml=1 >> BIKES :)

i wszystko jasne ...

ceny od 50 000$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

motorki z Weast Coast Choppers rox 

tylko kosztuja wiecej niz Harleye 

ale smigaja na nich mni Kid Rock i Shaquille O'Neal 

w koncu Jesse James (podobno ) kazdy sam testuje = czytaj jezdzi 10m 

http://monstergarage.com/high.php?sickHtml=1 >> BIKES 

i wszystko jasne ... 

ceny od 50 000$

 

www.westcoastchoppers.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

o majn got 8O bjutiful :!:

jak dla facetow z jakimis kompleksami :P:P:P

 

Suzuki Hayabusa ktora pokazal rumun_666 to jest cos !!,

175 KM, 6 sekund do 200km/h....... do 100 nie ma sensu nawet pisac :)

pocisk :)..... moglbym sie zabic nna takiej maszynie i by mi szkoda nie bylo :veryevil:

hmmm...no cóż to samo można powiedzieć o takich ludziach co to nerki oddają chętnie.no a do 300 ma ze 20 a do 1000 to ma...i ma coś jeszcze czy tylko to :?: To naprawde zaczyna być nudne że w co drugim...ba prawie w każdym topicu jest jakieś podburzanie,że Ty jesteś taki bo Ci się to podoba.nie można było napisać że ten jest zajeb...bo

Mi się podoba,bo zawsze o takim marzyłem itp.

Mnie to ryba nie obraże się bo Mnie to nie rusza,ale jak można zauważyć co niektórym puszczają nerwy(nie dziwie się)jak takie texty lecą.jak marzy ktoś o muscle car to znaczy że ma małego ptaka,tak?

takie jest moje zdanie na ten temat.tak samo jak każdy ma prawo do swojego zdania tak i Ja wyraziłem swoje tylko delikatniej.motocykle lubie prawie że każdego rodzaju.

ParanoiK,masz jakieś kompleksy :?: 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

o majn got 8O bjutiful :!:

jak dla facetow z jakimis kompleksami :P:P:P

 

Suzuki Hayabusa ktora pokazal rumun_666 to jest cos !!,

175 KM, 6 sekund do 200km/h....... do 100 nie ma sensu nawet pisac :)

pocisk :)..... moglbym sie zabic nna takiej maszynie i by mi szkoda nie bylo :veryevil:

Szybszy juz od Hayabusy jest Kawasaki ZX 12-R Ninja (i ladniejszy moim skromnym zdaniem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

o majn got 8O bjutiful :!:

jak dla facetow z jakimis kompleksami :P:P:P

 

Suzuki Hayabusa ktora pokazal rumun_666 to jest cos !!,

175 KM, 6 sekund do 200km/h....... do 100 nie ma sensu nawet pisac :)

pocisk :)..... moglbym sie zabic nna takiej maszynie i by mi szkoda nie bylo :veryevil:

hmmm...no cóż to samo można powiedzieć o takich ludziach co to nerki oddają chętnie.no a do 300 ma ze 20 a do 1000 to ma...i ma coś jeszcze czy tylko to :?: To naprawde zaczyna być nudne że w co drugim...ba prawie w każdym topicu jest jakieś podburzanie,że Ty jesteś taki bo Ci się to podoba.nie można było napisać że ten jest zajeb...bo

Mi się podoba,bo zawsze o takim marzyłem itp.

Mnie to ryba nie obraże się bo Mnie to nie rusza,ale jak można zauważyć co niektórym puszczają nerwy(nie dziwie się)jak takie texty lecą.jak marzy ktoś o muscle car to znaczy że ma małego ptaka,tak?

takie jest moje zdanie na ten temat.tak samo jak każdy ma prawo do swojego zdania tak i Ja wyraziłem swoje tylko delikatniej.motocykle lubie prawie że każdego rodzaju.

ParanoiK,masz jakieś kompleksy :?: 8O

nie bulwersuj sie, ja to pisalem pol zartem, a moze i nawet wiecej niz pol :). Jestem maniakiem predkosci, bardoz mnie to kreci nic nie poradze, ze akorat takie emocje to we mnie wywoluje. ALe zapewiam ze ostatnia rzecza jaka chcialem zrobic to kogos obrazic czy "wciskac" swoje racje......

luz...... peace :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

o majn got 8O bjutiful :!:

jak dla facetow z jakimis kompleksami :P:P:P

 

Suzuki Hayabusa ktora pokazal rumun_666 to jest cos !!,

175 KM, 6 sekund do 200km/h....... do 100 nie ma sensu nawet pisac :)

pocisk :)..... moglbym sie zabic nna takiej maszynie i by mi szkoda nie bylo :veryevil:

Mam filmik na kompie jak do hayabusy wsadzili Turbosprezarke i Nos.. (realna moc jaka osiagneli to 260KM) Jak koles nia przyspieszal to liczylem z 0-340km/h mial niecale 18sek (liczylem stoperem) a po tym jak wskazówka od predkosciomierza zatrzymala sie na 220mph (340km/h) to obrotomiecz lecial dalej.. Ciekawe ile koles realne lecial ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolal chopper'a niz scigacza ze wzgledu na spokojniejsza jazde :mrgreen:

 

Chcialbym tak Czarna Wdowe :P

 

Dołączona grafika

 

 

 

BTW. Ogladaliscie moze www.orangecountychoppers.com ? Byly odcinki na Discovery w piatek o 23.00 od lutego jakos (hehe zalapalem sie na wszystkie) Dla mnie program bardziej wymiatal niz Monster Garage ;) A teksty ojca do syna i na odwrot to non stop pip piiip pip :]

 

Comanche tez jest spox ale mogl im wypasc lepiej :D

 

Motorki specjalne ktore byly w odcinkach Discovery http://www.orangecountychoppers.com/themes.php

 

Motorki "zwykle" ktore mozna se kupic http://www.orangecountychoppers.com/choppers.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj no Choppery sa eXtra, niesamowicie wygladaja, podobaja mi sie, ale jak komus za wrazenia starczaja zazdrosne spojrzenia przechodniow..... a scigacze sa hmmm jakby to powiedziec..... one sa skurywsyńskie :)

 

no ale dyskusje o gustach prawie zawsze zblizaja do klotni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włąśnie o to chodzi ze bardzo cięzko znaleźć "dobre" polske forum motocyklowe, przynajmniej ja na takowe nietrafiłem.

Proponuje zeby moze stworzyć na naszym tweaku takowy topic może być ten, jeżeli mozna to ten można przykleić, a ja zmienię temat wszystko o motocyklach albo motocylkle, ale niechciałbym zapaskudzać tego forum, chociaż widać ze jest takie zapotrzebowanie.

 

Co myślicie???

www.riders.pl

 

Do zobaczenia na forum ;)

i na trasie mam nadzieje (nie zapomnij o odmachiwaniu :))

 

A moja rada :

GS 500

Dobre na poczatek i nie do zdarcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kupna motorka to nietak prosta sprawa, patrzysz ogłoszenie GS, KZ, CB ... stan idalny :D OR bdb ---> zajefajnie dzwonisz wszystko się zgadza ochy achy jaki sprzęt, utrzymany po wymianach, orginalny lakierek wogóle cód miód ---> niepozostaje nic innego umawiasz się, zatrudniasz braciaka, bierzesz kumpla "znawce" /zeby było na kogo zrzucić odpowiedzialnośc jakby co :twisted: , przedewszystkim żeby zrzucić z siebie :twisted: / ---> jedziesz :arrow: , wieżdżasz do gostka na podwórze, i niewierzysz własnym oczom 8O , oczą?, okom?, oką?, oczym ja to pisałem, acha no więc stoi sobie roztegoten badziew :? który nadaje się jedynie na złom ewentualnie na dawcę organów, ale nic jak już przejechałeś 20, 50,90, 150 :x kilometrów to go już obejrzysz trudno - przynajmniej potargujesz się z gostkiem zeby mu ciśnienie podnieść :wink: , ---> ale burak :oops: ci będzie zachwalał, jak on się świetnie prowadzi jaki toto ma odjazd itp, opony "oleksy" totalny, na silniku na amorach i gdzie się da wycieki oleju, i to jeszcze niedawno podtarte co by ich niebyło widać - cwaniaczek, przynajumniej nieskłamał że lakier orgianał :zonk: - sic! ale... szkoda pisać wstyd się tym pokazać, chociaż powyzej setki nikt niezauważy :D ---> no to teraz posłuchasz serca, zapalił na dyg /usmiech na twarzy buraka :oops: - alebym mu teraz zajechał w zęby słowo / .... matkoboska co ten człowiek mu zrobił :x , biedny sprzet :( / jestem za ta eutanazja !!!!dla sprzetów!!!! niech sie już biedaczek nie męczy/ - on żyje jeszcze siłą woli ...PANOWIE MINUTA CISZY... MOŻNA ŁEZKĘ :cry:

---> w tym momencie załujesz ze niezabrałeś sobie baseballa ---> ale jesteś cywilizowanym człowiekiem, trzy głębokie oddech, ładujesz się do samochodu powrót 20, 50 .... jesteś w domu piwko kumple, wrażenia ku... ch... i inne argumenty lecą jeden za drugim.

Przy X-tym piwku powtarzasz temat N-ty raz. I wreszcie sen.

Ranek ---> Go to work, school, itd ---> przeglądasz gazetkę ogłoszenia, net, kumple słyszeli o jakimś tam sprzęcie ---> dzwonisz historia :arrow: się powtarza.

 

MÓWIĘ SZCZERZE :!: :!: JA KIEDYŚ SERYJNIE WEZME TEGO BASEBALLA :!: :!: :!:

 

A i zapomniałbym o dość ważnej sprawie CENA

"TE ROCZNIKI TAK CHODZĄ..." - ZABIJE !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze tak wolno :D , ale jeżeli nie, można usunąć tego posta :x:

Osobiście wydaje mi się ze nic w tym złego 8) /ten przypadek/, a ogłoszenie jest ściśle powiązane z niektórymi wypowiedziami w tym topicu.

 

Więc wklejam:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=77504

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dobrym motorem na początek jest Yamaha XJ 600.Bardzo przyjemny motorek fajnie sie nią jeździ,całkiem zgrabnie wygląda i ma bardzo dobry silnik.Jak bardzo sie go nie katuje to można i 150tyś bez remontu zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dobrym motorem na początek jest Yamaha XJ 600.Bardzo przyjemny motorek fajnie sie nią jeździ,całkiem zgrabnie wygląda i ma bardzo dobry silnik.Jak bardzo sie go nie katuje to można i 150tyś bez remontu zrobić.

O tym też myslałem, fajny chodak - ale niestety ceny nie sa w moim zasiegu - JESZCZE :twisted: .

 

Narazie dam sobie chyba spokój z kupnem motorka, chyba :roll: -(no moze jak się jakoaś okazja trafi), uzbieram sobie jeszcze kasy więcej i na jesień coś kupie, nawet jak niebedzie "wyjsciowy" to będzie zima zeby przynim pogrzebać.

Zresztą jaki jest sezon każdy widzi :cry: , więc o tyle jest mi łatwiej wytrzymać :wink: ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

mój stary kupił sobie właśnie takie cacuszko... Honde Shadow 1100ccm

Polecam mimo wyglądu ma takiego kopa że aż strach wsiadać :twisted: a co do postu ducata kilka linijek wyżej... nie warto tak sie umawiać na oglądnięcie auta jak jest duża różnica w kilometrach... mój ojciec też sie umawiał przez telefon... koleś mówił że stan IGŁA... pojechał z wrocławia aż do szczecina a jak zobaczył auto to prawie kolesiowi wpier..... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

mój stary kupił sobie właśnie takie cacuszko... Honde Shadow 1100ccm

Polecam mimo wyglądu ma takiego kopa że aż strach wsiadać  :twisted: a co do postu ducata kilka linijek wyżej... nie warto tak sie umawiać na oglądnięcie auta jak jest duża różnica w kilometrach... mój ojciec też sie umawiał przez telefon... koleś mówił że stan IGŁA... pojechał z wrocławia aż do szczecina a jak zobaczył auto to prawie kolesiowi wpier.....  :evil:

Szkoda ze prawie.

Niektórzy to po prostu !@#$%^&*(), i trza lac i patrzec czyu równo puchnie.

 

PS

Fajnego masz starszego

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra bo jak widze ciągłe rozmawianie o samochodach no to nic innego mi nie przyszło do głowy jak stworzyć ten temat. :mrgreen:

 

Aktualnie nie mam prawka kategorii A lecz myśle że jak nie zrobie w tym roku to w nastepnym na mus. :-P

 

Osobiście jestem fanem tylko Suzuki GSX 1000 i 1300 :blurp: oraz KTM

 

No nic a co wy powiecie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają wszystkie "naked'y" a w szczególności Suzuki Bandit w wersji bez owiewek...

Brat kupił sobie w tym roku pierwszy "poważny" motocykl - Suzuki GS 500. Dał 4000zł za rocznik 1995... Bardzo fajnie się na tym jeździ, prosto, łatwo się nauczyć... Na przyszły sezon ma zmieniać na coś większego i zastanawiam się czy nie odkupić od niego tego sprzęta :) musiałbym tylko jeszcze prawko zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Boone

Suzuki miażdży system :D

 

Dołączona grafika

 

Szlifierki są świetne :P

Edytowane przez Boone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie szlifiera jezdzi sie wygodniej, gorzej ma pasazer. mozna spokojnie odkrecic i walka z wiatrem cie nie zmeczy.

najlepsze sa te "niesportowe" typu cbr600 bo na cbr600rr podobno szybko kolana dretwieja pasazerce i trzeba postoje czesto robic.

 

nowe suzuki mi sie srednio podobaja jak juz to gxr600. hayabusa jakas tak dziwna jest.

 

@jonathan jesli cos z V-twinem to tylko Yamaha v-max :>

Dołączona grafika

 

imo najladniejsze moto to cbr600/1000rr lub yamaha r1

 

a co powiecie o nowym fazerze?

Dołączona grafika

albo fz-1 naked

Dołączona grafika

 

jakis nowy trend nastapil w tym roku bo suzuki gsr jest podobny

Dołączona grafika

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...