Skocz do zawartości
ClareS

Ati Radeon 9800 / Pro / Xt

Rekomendowane odpowiedzi

tylko nie mowcie, ze ktos by mu wplacil kase w ciemno :D

 

zwroccie uwage: "Płatność tylko i wyłącznie przekazem na poczcie." czyli nie ma odbioru osobistego :D

 

poza tym opis dokladnie skopiowany z moich poprzednich aukcji, zdjecie pewnie takze pozyczone - nic tylko kupowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze pomyslane......jak ma to napewno ukradl ....bo przeciez nie zarobil.

 

a swoja drogą to zbieralem na niego, zbieralem, mialem urodziny, zrobilem magisterke, troszke rodzice dolozyli <ok 1500zl>, troche kasy odzyskalem za swoj stary sprzet <ati 9800xt, abita nf7s rev 2.0, thortona 2200+@2500a> reszta to wlasna praca, oszczednosci i ciegle wyrzeczenia.

Edytowane przez paolowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę a jednak przekręt. Muszę popracować nad sobą bo za łatwowierny jestem ;)

Ale skoro sapphira można za 530zł wyrwać z 2 letnią gwarancją to zakup mediona za powiedzmy 400zł to już porażka. Sam ubolewam że nie poczekałem miesiąca i bym teraz taką karciochę kupił :(

 

Edit:

Mój radek nie jest niestety mistrzowski. Bez daleko idących ingerencji chyba sie nie obejdzie :(

Nowe i chyba ostateczne wyniki:

3DMark 2001 - 25 123 pkt.

3DMark 2003 - 7436 pkt.

3DMark 2005 - 3122 pkt.

Edytowane przez Madness

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noi [gluteus maximus], skuterka nie ma....a teraz ubolewan nad wyborem zakupu nowej budy z wentylami albo nad chłodzeniem do kary graficznej Zalmana VF-AlCu...poradźcie please, a buda stara to juz wiecie jak wyglada, z podpisu :D i sie zastanawiam czy warto poczekac, by kupic najpierw chlodzenie do karty a w przyszlosci dopiero bude.....poradźcie

Edytowane przez quartzXXI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noi [gluteus maximus], skuterka nie ma....a teraz ubolewan nad wyborem zakupu nowej budy z wentylami albo nad chłodzeniem do kary graficznej Zalmana VF-AlCu...poradźcie please, a buda stara to juz wiecie jak wyglada, z podpisu :D i sie zastanawiam czy warto poczekac, by kupic najpierw chlodzenie do karty a w przyszlosci dopiero bude.....poradźcie

1514102[/snapback]

Buda to ostatnia rzecz jaką bym zmienił w kompie . Takie moje zdanie. Dla mnie komp moze byc wogóle bez budy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo malo gier obsluguje truform ale kilka tytulow Ci podam:

CS (1.5, 1.6) przy wlaczonym tru form bronie wygladaja znacznie lepiej

RTWC czyli wolfenstein po dograniu patcha mozna wlaczyc truform i postacie sa jakby bardziej przypakowane

quake i quake 2 po dograniu specjalnego patcha truform polepsza wyglad postaci, jako, ze to stare gry efekt dosc przecietny

Serius Sam 1 i 2 postacie

unreal tournament z patchem specjalnym (takim jak do Quake-ow)

wiele gier nie ma wogole w opcjach zmiany truform poprostu sama wykrywa czy masz ATI i czy masz to wlaczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo malo gier obsluguje truform ale kilka tytulow Ci podam:

CS (1.5, 1.6) przy wlaczonym tru form bronie wygladaja znacznie lepiej

RTWC czyli wolfenstein po dograniu patcha mozna wlaczyc truform i postacie sa jakby bardziej przypakowane

quake i quake 2 po dograniu specjalnego patcha truform polepsza wyglad postaci, jako, ze to stare gry efekt dosc przecietny

Serius Sam 1 i 2 postacie

unreal tournament z patchem specjalnym (takim jak do Quake-ow)

wiele gier nie ma wogole w opcjach zmiany truform poprostu sama wykrywa czy masz ATI i czy masz to wlaczone

1514601[/snapback]

Czyli w nowych grach to raczej tego nie ma :( , bo widzę że wymieniasz tytuły strsze troszkę. Ja gram w sourca więc chyba tam tego trueform nie ma . No nic trudno technologia pod którą zapomnieli coś zrobić :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak odpalilem q2 na truformie to mi szczeka opadla

nie moglem sie pozbierac - jakim cudem takie gowniany "ulepszacz" mozna bylo zrobic

blaster wygladal jak zabawka dla dzieci :lol: postacie prawie tak samo wygladaly..no ale jak wspomnialem okragłe (napeczniale) bronie to jednak nie jst ladny widok.... moze to i lepiej ze truform zdechl....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, po zainstalowaniu najnowszych "kodeków" od k-lite w wersjii full  gta;sa zaczela mi szybciej chodzic ! Dziwne.....choć satysfakcjonujące :D

1516000[/snapback]

A co mają wspólnego kodeki z gta?? Kodeki to do wstawek filmowych. Very strange. W gtasa jest tak do [gluteus maximus] grafika ze powinna wymiatac w 1600x1280 ze wszystkim na full , ale niestety tak nie jest. Taka grafa była juz 3 lata temu jak nie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, po zainstalowaniu najnowszych "kodeków" od k-lite w wersjii full  gta;sa zaczela mi szybciej chodzic ! Dziwne.....choć satysfakcjonujące :D

1516000[/snapback]

nie ma co - krotko i na temat :lol:

:mur: a jaki to ma zwiazek z r9800pro?;] :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to ati, bo to grafa , bo to w szczegolnosci szybkosc gry wywodzi sie z graki zainstalowanej na komputerze. Wczesniej gra mi sie ciela przy 1024x768 z full detalami i 1 AA a teraz przy 1024x768 full + 3 AA i jest git bez zaciecia.......juz nie wspomne ze pieknie gra chodzi na 1280x1024 full 1 AA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to ati, bo to grafa , bo to w szczegolnosci szybkosc gry wywodzi sie z graki zainstalowanej na komputerze. Wczesniej gra mi sie ciela przy 1024x768 z full detalami i 1 AA a teraz przy 1024x768 full + 3 AA i jest git bez zaciecia.......juz nie wspomne ze pieknie gra chodzi na 1280x1024 full 1 AA  :D

1516131[/snapback]

osobiste pytanie hehe :-))

Jak sie czujesz po zmianie fx-a z radka ?

:-)))

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozytywnie, choć brak VIVO mnie trochę dołuje :mur: . No ale mimo wszystko to jest różnica bo nie mam problemów z nagłym paleniem się pamięci :mur: ,i jeszcze jedno, O/C to przecież moje hobby (8300punktów na FXie :D )a tu tylko 6300, choć szykuje się zmiana chłodzenia na zalmana VF-Cu :D...to jeszcze nie koniec :D i kasa na wakacje sie szykuje :), wiec moze bedzie jakis ati x800XL i plytka ABIT NF7-2.0 i calkiem nowe chlodzonko z budą oraz zasilacz szefa 420w :D zapomnialem wspomniec o pamieciach Geila 2x512 cl2,5 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty gregor1230, jak twoje odczucia po zmianie na 9800pro ??

1518271[/snapback]

Głównie zależało mi na csiku , aby w dx 9.0 bez kombinacji grac . Jednak dużo lepiej wypada csik na 9800 pro niz na moim fx5900 . W stress tescie 111 fps w 1024 bez upiekszaczy ale na maxa all. Na fxie tylko 48 fps. Nie żałuję tym brdziej ze to jeszcze nie koniec na radku :) bo bios oryginalny , a jeszcze obadam jak na xt hula. Bardziej mi sie podobaja filmy na radku tak jakby lepiej widac na TV . Pozatym IQ jest lepsze niz na fx5900 bo np w csie na scianach sa płynne pszejscia kolorów a na fx mozna było zauwazyc takie cos dziwnego :) chyba ten tryb 16 w texturach a tu 24 bit. Oólnie jestem z niego bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...