Skocz do zawartości
SKRYTOBOJCA

Rydzyk, Jankowski i reszta obludnikow...

Rekomendowane odpowiedzi

Przegiecie.. Wchodzac do tego tematu myślałem ze będzie to znacznie tańszy .. np. mercedes klasy S a tu takie zaskoczenie.. no fajnie :/ A ci głupi ludzie i tak będa mu dawac pieniadze.. brawo! :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

To juz nawet nie jest śmieszne :cry: :cry: :cry: :cry: jest nad czym zapłakać. To jest bezczelność.

Q.a rower mu kupić. Jestem co najmniej skrajnie oburzony. :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten samochod jest nie do ukradzenia , kiedys probowali ( oczywiscie Polacy :P ) w Berlinie ale od razu gliny ich zhaczyly .

Kiedyś ? Tzn w ktorym roku? ;) Toż to nowy samochów .... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W głowie mi się to nie mieści, jak można być tak aroganckim gnojem. Wiedząc skąd pochodzą pieniądze i przewidując reakcję przeciwników... Przecież nie może być Ojciec Dyrektor aż tak głupi! Pazerna świnia! Najgorsze jest to, że słuchacze mają tak wyprane mózgi, że puszczą to płazem, ba, nawet nie zareagują! Jakieś 3 lata temu toczyłem ciekawe rozmowy w Stanach z dziadkiem, który słuchał tylko Radia ma Ryja i na całą Polskę patrzył właśnie przez ten pryzmat. Ciekawych rzeczy się wtedy dowiedziałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten samochod jest nie do ukradzenia , kiedys probowali ( oczywiscie Polacy :P ) w Berlinie ale od razu gliny ich zhaczyly .

Kiedyś ? Tzn w ktorym roku? ;) Toż to nowy samochów .... ;)

W tym roku byl artykul o tym na Onecie - ze byla to pierwsza proba ukradzenia Maybacha - przez gang polski-turecki chyba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W głowie mi się to nie mieści, jak można być tak aroganckim gnojem. Wiedząc skąd pochodzą pieniądze i przewidując reakcję przeciwników... Przecież nie może być Ojciec Dyrektor aż tak głupi! Pazerna świnia! Najgorsze jest to, że słuchacze mają tak wyprane mózgi, że puszczą to płazem, ba, nawet nie zareagują! Jakieś 3 lata temu toczyłem ciekawe rozmowy w Stanach z dziadkiem, który słuchał tylko Radia ma Ryja i na całą Polskę patrzył właśnie przez ten pryzmat. Ciekawych rzeczy się wtedy dowiedziałem...

mógłbys napisać jakich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten samochod jest nie do ukradzenia , kiedys probowali ( oczywiscie Polacy :P ) w Berlinie ale od razu gliny ich zhaczyly .

Kiedyś ? Tzn w ktorym roku? ;) Toż to nowy samochów .... ;)

W tym roku byl artykul o tym na Onecie - ze byla to pierwsza proba ukradzenia Maybacha - przez gang polski-turecki chyba :D

 

Jak juz ktos kupuje auto za 1.6MLN zlotych (starych 16miliardow zlotych) to napewno stac go na satelitarne sledzenie miejsca przebywania pojazdu i inne wodotryski aby autka nie ukradli.

 

Ciekawe czy dzis gdzies jeszcze uslyszymy o tej ciekawostce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten samochod jest nie do ukradzenia , kiedys probowali ( oczywiscie Polacy :P ) w Berlinie ale od razu gliny ich zhaczyly .

a ja powiem tak niema zeczy ktorych nie mozna ukrasc :) mozna by go w olowainy kontener na tira i wio na drugi koniec polski rozpracowywac zabezpieczenia swoja drogoa to mi sie kojazy z vice city public radio i jak ten Jonnathan freeloader narzeka ze w tym roku byl tylko 4 razy na wakacjach do tej pory myslalem ze takie sytuacje sa tylko w grach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

mógłbys napisać jakich?

Generalnie: żyjemy w totalnej nędzy, rządzą nami żydzi, odrodzimy się tylko dzięki Kościołowi, módl się synu itp.

no tak na upartego to racja.

 

JOKE :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co to krasc? Ile takich jezdzi na swiecie? Takich samochodow sie nie kradnie...chyba zeby sie pojezdzic :P ale to droga jadza moglaby byc :-)

 

tak czy inaczej ladny pajac ojca dyrektora :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT, ale juz kończąc wątek spiskowy: nie ma dla mnie znaczenia kto rządzi jeśli jest efektywny i poświęca swoją wiedzę dla dobra kraju, a z tą nędzą to chyba nie do końca prawda jeśli stać nas np na te kompy z których piszemy posty...

Nie lubię rasizmu, antysemityzmu i pochodnych. Szerzących takie poglądy tłumaczy tylko głupota i wąskie horyzonty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko dlatego ze w tym %$#%# radiu co druga piosenke nadaja numery kont dla dewotek ktore wola same nie jesc a dac ojcu na radio, a ojciec wozi ta swoja <span style="color:red;">[ciach!]</span>@#!a du@e taka fura, pytanie tylko po co to wszystko?

 

podajcie mi numer tego radia plz zaraz tam zadzwonie najlepiej zeby puscili to nazywo jako modlitwe i powiem co mysle o tych zje@!ch bo mnie to strasznie poruszylo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby mu go zajeb..... :evil:

.....i spalili gdzieś w lesie. Albo jeszcze lepiej tuż pod rozgłośnią.

hehehehe, ch** jeden, a stare babki daja jemu kase....k**** zeby jakis zasrany pędzel mogł sobie jezdzic maybachem...co za ***!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ojciec Dyrektor Protektor Doktor Rehabilitowany" jest jak widac niezlym zlodziejem ,ale zapewne nie dowiemy sie tego z telewizji ... i sprawa pewnie nie zostanie naglosniona :/ ehhh... złodzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten samochod jest nie do ukradzenia , .

wszystko mozna zajeb.. polak potrafi . kiedys (było o tym w mediach )jakis koles sie chwalił ze ma autk niedozajeb.. to mu dzwigiem autko podpieprzyli i zostawili ponoc karteczke ala własnie "polak potrafi" a w berlinie nie zaje.ali bo pewnie laweta sie spozniła :] BTW rydzyka to powinni pod mur i z kałacha raz !! powinni slubowac ubustwo . jezdza żra i spia lepiej niz nie jedna głowa panstwa a w polsce bida !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...