Skocz do zawartości
Vader_

Geforce Fx 5900 / U / Xt / 5950u

Rekomendowane odpowiedzi

A czy karta widzi TV?

Poprostu we właściwościach sterownika ustaw "dualview" albo "clone".

No i oczywiście TV musi być w trybie AV.

1263997[/snapback]

 

karta nie widzi TV, musiałem wymusic

ustawilem clone

wlaczylem drugi monitor w sterach ("Dołącz")

TV nie był w trybie AV, sprawdze dzisiaj w domu czy to cos da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej powinno pomóc... skoro jest przejściówka na av, to pod av powinno sie podlączać, tak mi sie przynajmniej wydaje...

Co z tego że przeszukiwałeś kanały, jak to w całkiem innym trybie działa... po raz kolejny...google...to naprawde nie boli...pomyślcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą, jak sie uda, to pod koniec tygodnia wykopie wreszcie ten zasilacz megaszajsa...

Bedzie na razie chieftec 360wat... Da rade? ktoś może przewiduje ile pkt da przekręcenie procka z 3.0 na 4.0...

Może ktoś trafi... hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie:

 

jak wylaczyc dx9 ? bo w niektorych grach (konkretnie Need for Speed Underground 2) mam fatalna wydajnosc, w 1024x768 i wszystkich detalach na max oprocz AA i filtrowania, ktorre sa na pierwszym poziomie mam ok 22FPS, po podkreceniu karty dochodzi do 30 na bartonie 3200+ , podczas gdy wczesniej na a1700+ i gf3 i nieco tylko niższych detalach (ale bez AA i filtrowania) mialem ok 40FPS, wprawdzie gra wygladała gorzej ale grało się komfortowo

Edytowane przez zajkos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Question.......jeszcze tego nie sprawdzalem,a moze juz ktos to wie czy radiator+wentylator z p4 2,8 miesci sie na geforce fx 5900xt golden limited....standardowe chlodzenie jest niezle ten wyswietlacz lcd tez fajny bajer,ale przy pracy na najwyzszych obrotach halas jaki wydaje jest meczacy.Dlatego bylbym wdzieczny za odpowiedz czy zestaw z p4 sie miesci na tym modelu i czy wartogo tam pakowac??? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Wam chodzi 5900 w Cronicles of Riddick? u mnie coś cienko, w 1024x768 full detale w tym anizo full, ale PS 1.1 waha sie od 20 do 30 FPS w narmalnych warunkach (rdzen 480, pamiec 860, barton 2500+) ?

Edytowane przez zajkos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Wam chodzi 5900 w Cronicles of Riddick? u mnie coś cienko, w 1024x768 full detale w tym anizo full, ale PS 1.1 waha sie od 20 do 30 FPS w narmalnych warunkach (rdzen 480, pamiec 860, barton 2500+) ?

1269027[/snapback]

W ps 2.0 poniżej 30 spadło może z 1 raz w 1024 bez aa i anizo na połowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ps 2.0 poniżej 30 spadło może z 1 raz w 1024 bez aa i anizo na połowę.

1269886[/snapback]

WITAM A CO POWIECIE O GF 5900 XT PNY VERTO JAK SIĘ JĄ KRĘCI CZY ZNAJDĘ GDCIEŚ BIOS DO NIEJ

Z GoRY DZIĘKI ZA INFORMACJE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta kręci się nieźle, u mnie śmiga (rdzeń 500, 901 pamięć) bez artów i zawieszek. Na bartonie 3,2 GHz w 2k3 mam około 6500. Co do biosa to pewno że są ale i tak najlepiej jest samemu sobie zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ps 2.0 poniżej 30 spadło może z 1 raz w 1024 bez aa i anizo na połowę.

1269886[/snapback]

czyli pewnie u mnie proc jest waskim gardłem (mam 2500+ niekrecony). Musze szybko kupic normalny wentylator i ustawic conajmniej na 3200+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wyniki - 3d mark 2k3 - 6500 z groszami - chyba nie jest zle ? dodam ze karta ustawiona jak w podpisie chlodzenie zrobione na podstawie tego topica - sprawuje sie znakomicie - do 70 stopni w stresie i jest bezglosne ;D:) wiatrak na 5v

jakies sa wyniki po v modzie ? tzn komu sie udalo to zrobic i do ilu podkrecil sprzet ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies sa wyniki po v modzie ? tzn komu sie udalo to zrobic i do ilu podkrecil sprzet ?

570 - 1.63V / 985 - 3.2V (org.timings+latency mod).Przy timingach np z 5950u chodzi pow. 1Ghz - 3.4V ale wydajność miałem nieco niższą , więc pozostałem przy fabrycznych timingach. Napięcie na GPU to narazie max co mogę uzyskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, otoz zaczne od startu systemu, po odpaleniu windowsa ekran robi sie czarny na kilka sekund i wlacza sie dopioer expert tool, pozniej dalsze ladowanie sie programow trwa dluugo. Jak juz sie wszystko zaladuje to w grach 3d najpierw lataja paski po ekranie a nastepnie system sie zwiesza, karta chodzi na ustawieniach safe, nie byla krecona, chlodzenie tez jest w porzadku, macie jakeis pomysly co to moze byc ?:( z gory thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z tego co opisujesz to wynika na chlopski rozum, ze jednak jest krecona. migniecie ekranu to przetaktowanie, paski to zabardzo podkrecona mem, zwiecha - zabardzo podkrecone gpu. a moze poprostu z chlodzeniem cos nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalem temp w normie, moge ci dac screena z ustawieniami gpu/mem :) 450/850

mam biosa do niej nowego ale flasher jest pod dosa, jak w xp odpalic dosa?

Edytowane przez kukov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, otoz zaczne od startu systemu, po odpaleniu windowsa ekran robi sie czarny na kilka sekund i wlacza sie dopioer expert tool, pozniej dalsze ladowanie sie programow trwa dluugo. Jak juz sie wszystko zaladuje to w grach 3d najpierw lataja paski po ekranie a nastepnie system sie zwiesza, karta chodzi na ustawieniach safe, nie byla krecona, chlodzenie tez jest w porzadku, macie jakeis pomysly co to moze byc ?:( z gory thx

1277543[/snapback]

:D Zapraszam tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pytanko. Chodzi mi mianowicie o to dlaczego na moim 5900xt od gigabyta bios np z 1,5 V dla gpu nie pozwala mi na wyższe częstotliwości??? Zachowuje sie tak samo jak przy oryginalnym biosie tylko 480 i powyżej jak ustawiam to mi sie obraz zatrzymuje na kilka sekund poczym dalej leci np w 3dmarku03. Czyżby tylko niektóre modele kart przyjmowały bios z 1,5 i reagowały na to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w trybie safe masz takie jaja to karta pada.

 

Mojemu kuplowi robiła tak samo, najpierw małe kszaczki w 3d, później większe a na koniec wszystko zdechło.

Cóż zdaża się.

 

Możesz jeszcze podłubać w sofcie, odinstaluj wszyskie stery i narzędzia, postaw wszystko od początku.

Jeżeli nic nie pomoze to serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby tylko niektóre modele kart przyjmowały bios z 1,5 i reagowały na to??

Dokładnie tak jest.Kart gdzie programowo można zmienić napięcie jest bardzo mało (pierwsze serie)

Napięcia można mierzyć tak jak w załączniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...