Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

to może dzisiaj zorganizujemy jakiś meczyk? :?

ofkoz ludzie na demku ;)

1538804[/snapback]

 

Dzieju, jeszcze sie chwilke po kręce po domu i znajde jakis serw na demko to popykamy. Tez gram w nocy bo w dzien nie za duzo czasu na granie...

1542169[/snapback]

 

Podajcie swoje gg !!!! moze byc na moje gg:5850672 albo na pw... oczywiscie demo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie tez nie mozecie sie wbic na swoje konta w b2?

mieli mi ten znaczek 2ki i mieli i nic bez reakcji

co jest do cholery?

1543263[/snapback]

Mam to samo. Oryginał + patch

 

Mam na razie dość tej gry. Więcej czasu spędzam na jej uruchamianiu (freezy, resety) szukaniu miejsc na serwerach niż na graniu :? FIlm sobie za to obejrzę, na polsacie dziś Obcy 2 na ten przykład ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A polacz sie z serwerami o pingu innym, niz 0- podczas grt TAB sprawdzasz pinga o ile pamietam

Kombinowałem z innymi, ale i tak mnie wywala po jakimś czasie. Posprawdzam pingi, dzięki.

Tyle że teraz nie moge się połączyć z kontem :mur:

Service Pack nie ma tu nic do rzeczy ja też tak miałem czasem się gra wieszała po 2 minutach a czasem po 20 , patch troche to naprawił bo teraz gra czasem wiesza się czasem nie , dzisiaj grałem 3 godziny i ani jednego zwisa nie miałem ale to różnie , jest to niestety wina gry a nie sprzętu czy łącza , na międzynarodowym forum kolesie kombinowali , zmieniali biosy karty muzyczne , sterowniki coś z ramem kombinowali z kartami graficznymi nikt nie doszedł jak można to wyeliminwować , więc może nowy patch oby

No, podobna sprawa, mój rekord to chyba 15-20 minut. Dzięki za poradę, chyba zaryzykuję i kupię full. Mam nadzieję, że kolejny patch pomoże.

 

Aha, zapomniałem dodać: raz wyskoczył mi następujący błąd:

memory.dll: chunkPools::free fails, should not come here!
A potem:

Instrukcja spod "0x10001ddc" odwołuje się do pamięci pod adresem "0x00000000". Pamięć nie może być "written".
Raczej nie ma to nic wspólnego z zawieszaniem, skoro (to zawieszanie) to "odgórny" błąd, ale może w czymś pomoże :? Edytowane przez draven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podajcie swoje gg !!!! moze byc na moje gg:5850672 albo na pw... oczywiscie demo

jak będziecie grać to Dzieju daj znać :)

pozdro

P.S też oglądam Obcego więc prawdopodobnie będe grać późnym wieczorem.

Edytowane przez dbedzard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skok ze spadochronu:

stoisz na budynku, zeskakujesz z krawendzi i wciskasz "9" - otwiera sie spadochron :)

możesz to wykożystać jako ratunek podczas lotu samolotem/ smiglowcem.

a fikolki... zależy jakie :)

EA pewnie cos kombinuje... moze wprowadzaja poprawki na glowny serwer a w najblizszym czasie wyjdzie cos dla nas :D dobrze by bylo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. - OMG to ja widze ze ty wiekszosc czasu spedzawsz w menu a nie w grze. :lol:

1543058[/snapback]

No a jak :D Przecież u mnie na 5 prób tylko 2 kończą sie sukcesem dostania się na mape :D

 

 

Taaa, a freeze'y i sieczka w trakcie gry na ekranie? Moment freeza a póxniej leci dalej

1543066[/snapback]

To pisałem juz, ze wina wysokich wymagań. Wziołem od kumpla ram i nie mialem zadnych przycin. Wiec nie wiem :( Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sorry grafe masz za  1200  - teraz  - a ramu 512 :)  przeciez to smieszne...

:D  :D  :lol:

1543572[/snapback]

Ludzie, nie najeżdżajcie na siebie. Może pamięci są następne na liście zakupów? Battlefield to nie cały wszechświat, są progsy, które działają na 512

 

Znów będzie kłótnia, no żesz ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autocom znow byl offline, a ten drugi serwer o ktorym pisalem nie moglem sie wbic bo mialem patcha 1.01

Przeinstalowalem gre zeby wejsc na serwer benchmark.pl ale akurat bylo pusto wiec skoro juz mialem gre bez patcha wbilem sie na pierwszy z brzegu serwer rankingowy i pogralem bez stresu.

Chyba powinienem sie cieszyc ze nie mam takich zgryzot z gra jak niektorzy... a jest to tym wieksze osiagniecie bo moj windows juz ledwo chodzi - instalowalem go jak wyszedl SP2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie najeżdżajcie na siebie. Może pamięci są następne na liście zakupów? Battlefield to nie cały wszechświat, są progsy, które działają na 512

 

Znów będzie kłótnia, no żesz ....

1543583[/snapback]

Dokładnie. Terach chce sobie kupić drugie 512, czekam na wypłate. Pozatym jak narazie kazda gra mi chodziła na HIGH detalach w 1280x1024 no oprocz D3 na ultra, wiec nie wiem co jest smiesznego w posiadaniu 512. Bo wyszedł BF2 to juz jest smieszne? Założe sie ze gry ktore wyjda przez najblizszych kilka miecha nadal najedzą sie moim 512 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid smiesznie gadasz ;-) doom ci tak super chodzil na 512? albo hl2? przejdz sie do kogos kto ma giga albo wiecej ramu i zobaczysz co to znaczy super :)

Ja tam sie zbytnio nie dziwie, ze gra ma takie wymagania co do ramu... popatrzcie na te gigantyczne i wcale nie brzydkie mapy

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez bede ogladał, dzis raczej nie zagram. Dzieju ewentualnie skontaktuje sie z toba na gg to zagramy.

1543303[/snapback]

 

jak będziecie grać to Dzieju daj znać :)

pozdro

P.S też oglądam Obcego więc prawdopodobnie będe grać późnym wieczorem.

1543372[/snapback]

 

Podajcie mi te GG to wam powiem gdzie gramy !!!!!! bo nie ebde sprawdzal poczty czy forum co chwile !!!!! mozecie podac nr gg na pw albo trylko sie doezwijcie na gg ze to wy ;)

 

ps. nauczylem sie latac smiglowcami jush ;) extra wiec latam jush wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid smiesznie gadasz ;-) doom ci tak super chodzil na 512? albo hl2? przejdz sie do kogos kto ma giga albo wiecej ramu i zobaczysz co to znaczy super :)

Ja tam sie zbytnio nie dziwie, ze gra ma takie wymagania co do ramu... popatrzcie na te gigantyczne i wcale nie brzydkie mapy

1543675[/snapback]

Doom i HL2 na high 1024x768. Reszta HIGH i 1280x1024. Konczymy ot o innych grach :) Powiem tylko tyle na koniec. Puki nie wymagania BF2 nigdy nie nazekalem ze moj komp czegos nie pociagnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hl2 na max detalach skacze jak choinka na 512, dźwięk doczytuje i skacze, gra się doczytuje - nie da się grać! Jeżeli twierdzisz, że Hl2 jest płynny i gra się bezproblemowo na 512 - KŁAMIESZ ! Dopiero jak dołożyłem do 1gb gra chodzi idealnie płynnie...

Rozmawiałem z wieloma ludźmi, i nie da sie grać na 512ramu w Hl2 (płynnie), D3 też nie jest rużowy, doczytuje przy otwieraniu drzwi i nie tylko!

Solid, znów się odezwałeś i piszesz bzdury !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja pierd@@ do kur** nędzy, chciałem sobie dziś poszpilać w BF 2 a tu kaszana. Mam taki problem, oczywiście mam oryginalną grę /to góf.no to beta na DVD/. Więc wybieram moje konto, łączy z serwerem kont i wielka kupa, bo pisze, że łączy, czekam... czekam i czekam i jeszcze raz czekam. Tak się wkur** że masakra, no ni hu@@. Odinstalowałem grę. Zainstalowałem, tym razem bez tego kiepskiego patcha i dalej wielka śmierdząca qpa. Znowu się loguje i znów czekam 2 lata i nic. Próbowałem konto założyć i też się nie da, no nie mogę... Chyba osobiście się pofatyguje do EA i zrobię to co trzeba, bo tak kur** nie może być. Nie dość, że tyle papy poszło to ku^^ nie mogę grać na multi. ZA JAKIE GRZECHY ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podajcie mi te GG to wam powiem gdzie gramy !!!!!! bo nie ebde sprawdzal poczty czy forum co chwile !!!!! mozecie podac nr gg na pw albo trylko sie doezwijcie na gg ze to wy ;)

 

ps. nauczylem sie latac smiglowcami jush ;) extra wiec latam jush wszystkim

1543687[/snapback]

5465143 - gg

 

W dzien ciezko mnie zastac, rozumie ze bedziemy grac demko. Oby na ASE znalazł sie jakis PL serwer

 

ps.PW mi nie chciało do Ciebie wysłac WTF?? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po zpatchowaniu mojego pirata nie moge juz odpalic bf'a :wink: Kumpel mi wyjechal na pare dni a zasysac mi sie nie chce wiec nie moge grac:D

 

myslicie ze to kara boska? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba powiedzieć żę .:Solid_Snake:. dałeś [gluteus maximus] z tym twierdzeniem

że ci na 512 MB Ramu owe gry płynnie chodziły !

 

To jest forum Tweak.pl tu jak sie kita komuś próbuje ożenić

to trzeba sie liczyć z atakiem ,i tak powinno być

 

 

kłamcom ,

malwersantom mówimy 3x NIE

 

 

 

pozdro

all

bez

urazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...