Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

a widzicie róznice pomiędzy włączonym AA np. na x6 a wyłączonym ?

bo u mnie szczeze nie widze różnicy ani w grafice ani w płynności (wszystko mam na maxa oprócz jakiś tam dwóch textur ustawionych na średniaka - chyba nie tym byłoby to spowodowane)

radek9800pro, stery od ati najnowsze

może u mnie to jakiś bug? :/

1569456[/snapback]

miedzy brak AA a AAx4 kolosalna roznica w jakosci :] gladziutkei krawedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ło kurna, przed chwilą polatałem sobie troszqe apachem i po paru beczkach aż mi sie niedobrze zrobiło, ta gra roksuje ;] normalnie pierwsza gra w której mi sie niedobrze zrobiło, ciekawe czemu ;] może przez obracający sie obraz na monitorze? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się , że dalej ktoś to próbował na 9200 odpalać  <_<  już chyba z 10 postów pisałem że na 9200 nie pójdzie , a to się powtarza wkólko jak zdarta płyta.

1568697[/snapback]

No i wprowadzałeś ludzi w błąd. Jednak jedna osoba z forum mi pomogła, otóż wystarczyło zmienić prędkość AGP na 4X i gra działa bez problemu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustukałem w końcu ponad 1 tys. punktów (dokładnie 1040). Czekam aż baza EA się zaktualizuje, wtedy drugi awansik i pierwsza odblokowana broń :D

 

Rangi w BT2: http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?t=10914

1. Private -- 0 Points (Starting rank)

2. Private First Class -- 500 Points

3. Lance Corporal -- 1000 Points

4. Corporal -- 10,500 Points

5. Sergeant -- 25,000 Points

6. Staff Sergeant -- 50,000 Points

7. Gunnery Sergeant -- 75,000 Points

8. Master Sergeant and 9. First Sergeant -- 150,000 Points*

10. Master Gunnery Sergeant and 11. Sergeant Major -- 250,000 Points*

12. Sergeant Major of the Corps -- 2,500,000 Points

 

Pierwsza broń do odblokowania po 1 tys. punktów, druga po 10,5 tys. punktów :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wprowadzałeś ludzi w błąd. Jednak jedna osoba z forum mi pomogła, otóż wystarczyło zmienić prędkość AGP na 4X i gra działa bez problemu:)

A mógłbyś zapuścić Frapsa i dać jakieś screeny z gry na 9200 ?? Bo jestem ciekaw jak to wygląda i jakbyś jeszcze napisał jakie ustawienia.

 

Zaznaczam , że to nie dla mnie ale kolega chciałby zobaczyć czy jest sens gre kupować czy lepiej zainwestować te pieniądze w karte a dopiero później w gre. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś zapuścić Frapsa i dać jakieś screeny z gry na 9200 ?? Bo jestem ciekaw jak to wygląda i jakbyś jeszcze napisał jakie ustawienia.

 

Zaznaczam , że to nie dla mnie ale kolega chciałby zobaczyć czy jest sens gre kupować czy lepiej zainwestować te pieniądze w karte a dopiero później w gre. Pozdro

1571454[/snapback]

Spoko nie ma problemu, jutro wszystko Ci pokażę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak lepiej jest jednak już zakupić nową grafę... Przy średnich ustawieniach fraps waha się pomiędzy 30-35fps gdy sobie chodzę/biegnę, ale jak już ktoś zacznie strzelać z pistoletu to 1-5fps. Przy minimalnych chodzenie/bieganie 35-40, a ostrzał 10-15fps... Jakby pokombinować jeszczę to może by jakoś jeszczę chodziło (może więcej ramu)... Ale ja jednak w najbliższych dniach zakupie nową kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak lepiej jest jednak już zakupić nową grafę... Przy średnich ustawieniach fraps waha się pomiędzy 30-35fps gdy sobie chodzę/biegnę, ale jak już ktoś zacznie strzelać z pistoletu to 1-5fps. Przy minimalnych chodzenie/bieganie 35-40, a ostrzał 10-15fps... Jakby pokombinować jeszczę to może by jakoś jeszczę chodziło (może więcej ramu)... Ale ja jednak w najbliższych dniach zakupie nową kartę.

No to faktycznie cienko to chodzi szczególnie przy strzelanie , a przecież nie chodzi o to żeby biegać tylko żeby strzelać :> , poradze mu żeby jednak zmienił kartę pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No supr ;] odpalam gierke na ustawieniach takich jak w demie, tzn. all na średnie i 1024x768 odpalam singla i... widze pokaz slajdów :/, odpalam własny serwer by luknąć czy mi skacze bez botów, także skacze :/ no dobra, wrzuciłem 800x600 - to samo :/ all na low- to samo, co robić?

 

Pozdrawiam Zrozpaczony Drunk_ZoZol ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No supr ;] odpalam gierke na ustawieniach takich jak w demie, tzn. all na średnie i 1024x768 odpalam singla i... widze pokaz slajdów :/, odpalam własny serwer by luknąć czy mi skacze bez botów, także skacze :/ no dobra, wrzuciłem 800x600 - to samo :/ all na low- to samo, co robić?

 

Pozdrawiam Zrozpaczony Drunk_ZoZol ;]

1572636[/snapback]

A na tej samej mapie? Ta sama liczba botów? Konfig z podpisu? 512MB? Może za mało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dośc dyskusji juz o problemach sprzętowych :D

 

Pytanie: gdzie gracie, jak często. Można się zgadać do jednej drużyny powalczyć.

 

a i zaciekawie Was: czołgi, buggy, jeepy itp wehikuły tez latają !

 

polecam ten link http://download.gamershell.com/cgi-bin/fh2...n-bf2stunts.zip

 

mój nick w bf2 Apos616

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na 212.227.80.226:16567, fajny serwerek, było tam z 5 polaków jak wlazłem ;] wszystkie bronie odblokowane ;] dobry serwerek ;] Grałem aż do 2:47 od 22:50 bodajże ;] ta gra syci ;]

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktośz was w klanie , bo ja właśnie szukam klanu , troche taka siepanka na serwerach mnie znudziła , ostatnio pograłem sobie towarzysko w barwach jednego z klanów i nie musze chyba mówić , że gra w zgranym teamie nabiera zupełnie nowych rumieńców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktośz was w klanie , bo ja właśnie szukam klanu , troche taka siepanka na serwerach mnie znudziła , ostatnio pograłem sobie towarzysko w barwach jednego z klanów i nie musze chyba mówić , że gra w  zgranym teamie nabiera zupełnie nowych rumieńców.

1573321[/snapback]

Napisz coś więcej. BT2 to mój pierwszy multiplayer, nie wiem jak wyglądają realia gry w klanach

 

Choć na klan to pewnie niewiele potrafię :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sztandar ma rację ja ciąglę ciupałem jako samotny wilk ale wczoraj grałem dłuższą chwilkę (12h :D ) w zespole i poweim że było extra i 3 h jako komendant!. W zespole grałem z 4 gościami lataliśmy Apaczem był jeden mechanik ja sanitariusz i 3 dowódca team-u i było gitara rozp... wszystko co popadło !!!

Na początku jako szef :rolleyes: było cięzkawo i dziwnie ale później ok !!

AndyN możemy się zgadać na full-a około 19-tej znalazłem fajny serwerek :D

Edytowane przez elvis MP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra w klanie badz stalych zespolach jest duzo lepsza.

 

Andyn do gry w klanie nie musisz wymiatac. Wystarczy ze opanujesz swietnie jedna specjalizacje.

 

Ja ostatnio np gralem z teamem 5 innych osob.

Latalismy blackhawkiem.

Ja i jeszcze jeden koles kosilismy z minigunow.

Jeden byl lekarzem a dwoch mechanikami, badz komandosami.

 

Koles ktory pilotowal wymiatal poprostu.

Atakowalismy baze wroga. Ostrzal z minigunow.

Jezeli byly wojska pancerne koles podlatywal nad czolg a komandosi albo obrzucali go c4 albo skakali poprostu na dol i go obkladali. Pozniej szybka ewakuacja jednostek i bum!!

 

Gralem tak chyba z 2 godziny :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.got3n.com/player.php?pid=Elbios%5BPL%5D

dwóch odznak mi brakuje ! :wink: potem sprobuje jeszcze zdobyc veteran nożownika i veteran rewolwerowca, inne sa za trudne do zdobycia :razz:

 

nie wiem czy podawałem... www.totalbf2.com - po lewej wypisane wymagania medali/naszywek/odznaczen

Edytowane przez Elbios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sztandar ma rację ja ciąglę ciupałem jako samotny wilk ale wczoraj grałem dłuższą chwilkę (12h :D ) w zespole i poweim że było extra i 3 h jako komendant!. W zespole grałem z 4 gościami lataliśmy Apaczem był jeden mechanik ja sanitariusz i 3 dowódca team-u i było gitara rozp... wszystko co popadło !!!

Na początku jako szef :rolleyes: było cięzkawo i dziwnie ale później ok !!

AndyN możemy się zgadać na full-a około 19-tej znalazłem fajny serwerek :D

1573343[/snapback]

Też się mogę przyłączyć :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w klanie jest o tyle fajnie , że nie walisz jak czołg przed siebie i uważasz żeby Cie ktoś zaraz nie dziabnął , tylko idziesz drużyną ja grałem w 5-cio osobowej , medyk , przeciwpancerny , 2 komandowsów i wsparcie.

 

Gra się rewelacyjnie wsparcie usadawia sięna jakimś budynku i sieje równo obok niego przeciwpancerna jakby jakiś czołg zajechał a 2 komandosów i medyk na flage nie musze mówić, że na taką siłę 2-3 niezorganizowanych żołnierzy nie ma szans , jak podjedzie czołg dostaje rakiete szuka źródła podbiegają komandosi i fru ładunkami.

 

No i przez mikrogfony konkretne rozpoznanie bo przeciwpancerni i wsparcie ma idealny widok na flage wiec ostrzega szybciutko co się dzieje.

 

A co do gry w klanie to właściwie najważniejsze jest żeby czuć drużynę , bo nie chodzi o to jak żeby wszyscy ładowali się na flage po punty tylko takie zgranie zeby drużyna miała jak najwięcej punktów.

 

Ostatnio grałem też w fajnej drużynie i jak zrobiliśmy taką dywizje 2 czołgi 2 opancerzone i przeciwlotnicza to nie było na nas bata :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...