Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam juz tracic nerwy do tej gry. Jak juz pisalem na stronie 63 podczas gry dzwiek i grafika zacina sie i wywala mnie na pulpit. Bylo dobrze przez chwile jak przelozylem Audigy 2 Value z mojego 2 komputera ale niestety problem powrocil. Zainstalowalem system od nowa, wszystkie najnowsze sterowniki i nic. Ja juz sam nie wiem czy to wina gry czy mojego sprzetu. Czy ktos moze mi powiedziec co moge zmienic aby ta gra chodzila jak powinna? 1024x768@60Hz, wszystkie opcje na medium i anti-aliasing wylaczony. Mysle ze moj sprzet powinien sobie z tym poradzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam juz tracic nerwy do tej gry. Jak juz pisalem na stronie 63 podczas gry dzwiek i grafika zacina sie i wywala mnie na pulpit. Bylo dobrze przez chwile jak przelozylem Audigy 2 Value z mojego 2 komputera ale niestety problem powrocil. Zainstalowalem system od nowa, wszystkie najnowsze sterowniki i nic. Ja juz sam nie wiem czy to wina gry czy mojego sprzetu. Czy ktos moze mi powiedziec co moge zmienic aby ta gra chodzila jak powinna? 1024x768@60Hz, wszystkie opcje na medium i anti-aliasing wylaczony. Mysle ze moj sprzet powinien sobie z tym poradzic.

1576488[/snapback]

a wylacz eaxa mi pomoglo mialem tez jakies dziwne warpy.

co do gry on-line to strasznie ssie ciagle cd key in use, marketing ea jest do ... id soft wie jak dzialac zeby gra nie umarla wydali patcha grali ludzie z piratami i oryginalami ludzi bylo od za... i w q3 graja dalej. w bf2 gra malo luda ciage sie cos pieprzy co chwila patche i ta gra zdechnie smiercia naturalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malo ludzi??

Mi sie zglasza okolo 2000 serwerow rankingowych.

Na ktore trudno sie czasami dobic

 

Kokoon chcialbys poszalec sobie online na piraciuku w nowe gierki.

 

Nie wiem jak mozna okreslic gre ze ssie bo nie mozna pograc na piracie sieciowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o do gry on-line to strasznie ssie ciagle cd key in use, marketing ea jest do ... id soft wie jak dzialac zeby gra nie umarla wydali patcha grali ludzie z piratami i oryginalami ludzi bylo od za... i w q3 graja dalej. w bf2 gra malo luda ciage sie cos pieprzy co chwila patche i ta gra zdechnie smiercia naturalna.

Człowieku piłeś coś , BF2 w tej chwili jest najlepiej sprzedającą się grą na świecie , a ty będziesz jakieś brednie opowiadał , że mało luda gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam juz tracic nerwy do tej gry. Jak juz pisalem na stronie 63 podczas gry dzwiek i grafika zacina sie i wywala mnie na pulpit. Bylo dobrze przez chwile jak przelozylem Audigy 2 Value z mojego 2 komputera ale niestety problem powrocil. Zainstalowalem system od nowa, wszystkie najnowsze sterowniki i nic. Ja juz sam nie wiem czy to wina gry czy mojego sprzetu. Czy ktos moze mi powiedziec co moge zmienic aby ta gra chodzila jak powinna? 1024x768@60Hz, wszystkie opcje na medium i anti-aliasing wylaczony. Mysle ze moj sprzet powinien sobie z tym poradzic.

1576488[/snapback]

 

twoj sprzet powinien z palcem w d sobie radzic, sproboj dac 1024x768 wszystko na high tylko wylacz calkowicie dynamiczne cienie, ps mi gra te zczasem wywala sie na pulpit nie wiem czemu a oglnei chodzi dobrze chociaz jej wymagania co do ramu mogly by byc mneijsze... 1GB i jej malo, zwalony silnik gry wg mnie, doom3,FC,HL2 oferuja rownie dobra grafike a czasem lepsza i 1GB wystacza z palcem w d, nigdy EA GAMES nie uwarzalem za dobra firme :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Trochę cierpliwości !!!!

Powiem tak:

do przedwczoraj byłem zły jak cholera grałem chwile a tu lagi i lagi :mur: . Myśle sobie do bani ta gra bo poprostu nie da sie w nią grać!!!. Byłem jak kaczka na odstrzał i ludziska nabijali sobie na mnie punkty!!!. Wziąłem instrukcje i przeczytałem od deski do deski. I co? Nawet nie uwierzycie od wczoraj grałem 13h i miałem może z 5 krótkich przycięć w grze. Żeby gra chodziła płynnie trza mieć 1 G ramu ( to wiemy :D ) i gdy wchodzimy do gry wyłączyć antywira!!!! oraz inne programy które zajmują pamięć!!! (obok zegara na dole jakby ktoś nie wiedział :rolleyes: ). Nie wiem czy wam to pomoże ale mi gra sie teraz jak w niebie :D . Spróbujcie i napiszcie czy wam to pomogło.

Aha nauczyłem się wczoraj latać heli oraz Apaczem z jedną ekipą wymiotłem na heli 97 pkt. :-P

a to moje skromne osiągi:

http://www.got3n.com/player.php?pid=ElvisMP78

Edytowane przez elvis MP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam juz tracic nerwy do tej gry. Jak juz pisalem na stronie 63 podczas gry dzwiek i grafika zacina sie i wywala mnie na pulpit. Bylo dobrze przez chwile jak przelozylem Audigy 2 Value z mojego 2 komputera ale niestety problem powrocil. Zainstalowalem system od nowa, wszystkie najnowsze sterowniki i nic. Ja juz sam nie wiem czy to wina gry czy mojego sprzetu. Czy ktos moze mi powiedziec co moge zmienic aby ta gra chodzila jak powinna? 1024x768@60Hz, wszystkie opcje na medium i anti-aliasing wylaczony. Mysle ze moj sprzet powinien sobie z tym poradzic.

1576488[/snapback]

powinienes spokojnie grać na HIGH i AA x4 z takim sprzętem i dźwięk wysoka jakość + EAX, ja z moim gram tylko textury medium i gra sie bez problemów a mam dużo slabsza grafike

Edytowane przez marcin.mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z wlaczeniem gry :( Klikam 2x na exe, ekran na chwile robi sie czarny, juz niby ma sie odpalac i wywala spowrotem do pulpitu :( To samo po wgraniu Patcha 1.02 :(

1574451[/snapback]

dopiero wczoraj dopadłem BF2 - miałem to samo... 3 mignięcia po .exe i pulpit ...

 

u mnie pomogły najnowsze caty - ale widze że masz karte z innej stajni - tak czy owak spróbuj sterami pokombinować.

 

co do samej gry to pierwsze odczucie niezbyt :/

na niskim poziomie z botami jak zacząłem testy to faktycznie kilka headów ze snajpy by ubić przeciwnika :/

(stoja jak słupy - więc napewno trafiam ;]] )

 

jakaś mało realna ta gierka ... pokatuje jeszcze - może sie przekonam do niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje osiągi : http://bf2s.com/player/Elbios[PL]/

Postawiłem sobie za cel zdobycie wszystkich odznaczeń i 10 000 global points, z odznaczeń mam juz wszystkie poza knife combat i commander. Punkty lecą szybko bo latam dużo blackhawkiem jako gunner, ewentualnie helikopterem bojowym. Dobrze mi idzie też myśliwcem, ale nie da sie nim nabić tylu punktow jak w przypadku bh bo nie mozna przejmowac flag. W ogóle BH to najlepszy pojazd w grze (wszyscy mowia ze jest "overpowered"), szczegolnie jesli na pokladzie jest medyk, inżynier i support. Taki samonaprawiający się pojazd latający :wink:

Gram na serwerach rankingowych EA UK bo tam mam najmniejsze pingi i jest kilka serwerów 64-osobowych. No i ludzie są całkiem spoko.

Denerwuje mnie to, że wszyscy przekladaja swoje korzyści nad korzyści teamu - nie dążą do wygrania a do zdobycia jak najwiekszej liczby punktow. Wielu z pozoru fajnych teammate'ów strzeli ci w plecy bo jesteś bliżej blackhawka a zostało tam tylko ostatnie miejsce :? To samo w przypadku myśliwców i helikopterów bojowych. Czołgi i apc nie maja takiej popularności. TKowanie żeby załapać sie na helikopter zdarza sie ciagle, nikt za to nie kickuje bo to normalne :-| To ma być teamwork?

Edytowane przez Elbios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Punkty lecą szybko bo latam dużo blackhawkiem jako gunner, ewentualnie helikopterem bojowym. Dobrze mi idzie też myśliwcem, ale nie da sie nim nabić tylu punktow jak w przypadku bh bo nie mozna przejmowac flag. W ogóle BH to najlepszy pojazd w grze (wszyscy mowia ze jest "overpowered"), szczegolnie jesli na pokladzie jest medyk, inżynier i support. Taki samonaprawiający się pojazd latający :wink:.... Denerwuje mnie to, że wszyscy przekladaja swoje korzyści nad korzyści teamu - nie dążą do wygrania a do zdobycia jak najwiekszej liczby punktow. Wielu z pozoru fajnych teammate'ów strzeli ci w plecy bo jesteś bliżej blackhawka a zostało tam tylko ostatnie miejsce :?"

 

Opisana przez ciebie "procedura" na porzadnych serwerach nazywana jest "chopper whoring" i jest karana banem. Sam piszesz ze mozliwosc latwego nabijania pkt rankingowych kusi, zabija teamplay, a zarazem psuje zabawe pozostalym graczom na serwerze.

Osobiscie unikam serwerow na ktorych proceder ten jest legalny - czym innym przeciez jest uzycie blackhawka do podrzucenia skladu w poblize flagi a czym innym ciagle i ustawiczne przejmowanie flag z pokladu smiglowca.

Jak wspomnialem - coraz wieksza ilosc adminow na to zwraca uwage i karze takch graczy.

 

Osobna kwestia jest sens tworzenia rankingu - zapomniano ze to z zalozenia psuje teamplay.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobna kwestia jest sens tworzenia rankingu - zapomniano ze to z zalozenia psuje teamplay.

Oczywiście masz w tym stwierdzeniu dużo racji , ale przecież sa serwery nierankingowe każdy ma wybór , a pozatym te rankingi przynajmniej ja tak to odczówam przedłużają i uatrakcyjniają zabawę , w końcu fajnie sobie czasem te staty poprzeglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sztandar spoko się grało! :D. Elbios ma rację na heli BH czy śmigłowcu AH jest rewelka tylko szkoda że nie wszyscy chcą grac w team-ie tylko dla punktów, choć to też ważne bo lubie tak jak sztandar pooglądać swoje osiągi !

Ciekawe czemu nie wczytuje się strona z osiagami w EA?

Aha sztandar , Andyn dołączy do nas w sobotę to polatamy na heli :D oczywiście niech jeden chociaż będzie mechanikiem ja jestem sanitraiuszem :D (prawie zawsze )

My sztandar dziś o 22 (podam później serwer około 21.50)

Nara!!! i miłej zabawy wszytskim w BF2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , poznowie mam ten sam problem nie moge odpalić samej gry, mam pirata na dvd jak odpla giere czarny ekran i wchodzi do windy, co jest grane? mam wolnego 2,1 giga na dysku i virtualnej 800 mega co może być nei tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przyszly kosći 2x Hyperx 3200A, teraz mam 1GB. Włączam narazie wersje 1.1 podajze (przedostatni patch, ten co kazali odinstalowac), patrze, jest kilka serwow. Sru!

 

Rpzdzoa;la 1024x768

 

All BEZ wyjątku na High, AA x2

 

ZERO ZACIĘĆ! SŁOWNIE ZERO!!!!!!! Nawet na poczatku, no chyba ze jakies milisekundowe. Co prawda serw 32 graczy, ale jednak. Wpyte. Potem potestuje jeszcze na AAx4 i 1280x1024 no i anizo wlacze ;)

 

Pozdro

 

PS: Jutro instaluje od nowa winde, potem b2, nowy patch i jazda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisana przez ciebie "procedura" na porzadnych serwerach nazywana jest "chopper whoring" i jest karana banem. Sam piszesz ze mozliwosc latwego nabijania pkt rankingowych kusi, zabija teamplay, a zarazem psuje zabawe pozostalym graczom na serwerze.

Osobiscie unikam serwerow na ktorych proceder ten jest legalny - czym innym przeciez jest uzycie blackhawka do podrzucenia skladu w poblize flagi a czym innym ciagle i ustawiczne przejmowanie flag z pokladu smiglowca.

1579259[/snapback]

?Bzdury. Chopper whoring/base raping to uniemożliwienie wrogom spawnowania przez ciagle latanie kolo jednej flagi i rozwalanie wszystkiego co sie rusza. Ja przejmuje flagi po kolei, dajac wrogom szanse na odzyskanie tamtych flag. Zresztą często jest tak, że zaloga bh wyskakuje koło flagi wroga, potem pilot zawraca do bazy, zabiera kolejnych gości i podrzuca ich do innej bazy. Poza tym blackhawk jest latwy do rozwalenia, ale z poziomu myśliwca. Niestety mało kto potrafi dobrze latać myśliwcem dlatego blackhawki mają taką przewagę. Poza tym to nie graczy wina że autorzy przesadzili z siłą bh. Pewnie poprawią to w następnym patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli bylo by zainteresowanie to moge postawic u siebie server chroniony haslem specjalnie dla osob z Tweaka. Oczywiscie ktos musial by mi pomoc z ustawieniami. Server chodzil by praktycznie 24/7 z krotkimi przerwami na restart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przyszly kosći 2x Hyperx 3200A, teraz mam 1GB. Włączam narazie wersje 1.1 podajze (przedostatni patch, ten co kazali odinstalowac), patrze, jest kilka serwow. Sru!

Rpzdzoa;la 1024x768

All BEZ wyjątku na High, AA x2

ZERO ZACIĘĆ! SŁOWNIE ZERO!!!!!!! Nawet na poczatku, no chyba ze jakies milisekundowe. Co prawda serw 32 graczy, ale jednak. Wpyte. Potem potestuje jeszcze na AAx4 i 1280x1024 no i anizo wlacze ;)

Pozdro

PS: Jutro instaluje od nowa winde, potem b2, nowy patch i jazda :D

To ile w końcu w kompie masz pamięci? Łącznie 1,5GB? W trzech slotach? I na DFI NF4 to działa? :blink:

 

Dokupiłem 2x512. Niech tylko net mi ruszy, zobaczę czy coś mi to da. Czy w końcu przestanie się zacinać :blink: :mur:

 

Warto gdy chce się grać powyłączać soft pracujący w tle: antywir i inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie... pisze u gory ze mam 1GB. Nawet masz to w cytacie :) Wyjołem starego KHX'a i lezy sobie w podelku i czeka albo na kupca, albo swoją partnerkę do 4tego slota jesli uda mi sie kase uzbierac.

 

Moze w B2 trzeba miec:

Karte nV

Chipset na MoBo Nv

A 64

dobry ram 1gb i mozna grac

 

Mi chodzi cudnie na 1GB i gralem przez 5h i ani razu nie wywalilo :)

 

jak wroce z roboty to zapodaje aa 8x i anizo 16x =D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze troche glupie pytanie ale czy da sie wlaczyc singla na 64 boty??

bo ja moge ich miec tylko 15:(( na benchmarku pisza w recenzji ze jakos sie da

Wydaje mi się , że na pierwszej stronie w Faq jest instrukcja , jeśli nie to poszukaj bo było na pewno tyle , że żaden komp 64 botów Ci nie pociągnie ponoć już przy 32 trzeba mieć potworną maszynę.

 

Ale żebyś nie musiał za dużo szukać proszę bardzo:

 

pisalem juz wczesniej, ale sie powtorze - znajdz plik aidefault i przeczytaj to co ma w srodku i sobie pozmieniaj.

ostrzegam [po raz drugi], zeby nie przesadzac z iloscia botow - 40 wykancza juz calkiem mocne kompy, zreszta tam nie ma miejsca na 40 botow

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Moze w B2 trzeba miec:

Karte nV

Chipset na MoBo Nv

A 64

dobry ram 1gb i mozna grac

 

Mi chodzi cudnie na 1GB i gralem przez 5h i ani razu nie wywalilo :)

 

jak wroce z roboty to zapodaje aa 8x i anizo 16x =D

1580642[/snapback]

mam Ati i tez ladnie chodzi

co prawda na 1,5G ladniej

ale na 1G po doczytach na poczatku tez nie marudzi

wszystko high x16x6

 

upd: moj nick w BFie to ping_rOx

Edytowane przez noob999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...