Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

A mi na 7800GT, A643200@2500, giga ramu, skacze na full detalach-na karkandzie przy 64 osobach na ful sie nieda grać po patchu 1.2, przy takim sprzecie mam połowe ustawien na medium :/ to normalne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi statsy nalicza normalnie, tylko jednego dnia cos nie tak było. Za to cuda na kiju to ja mialem wczoraj grając z Metzem, bylem szturmowcem USMC i jak waliłem z broni podstawowej (nigdy nie pamietam jak sie zwie) a nie z granatnika to potrafilem stać nad gościem, władowac mu z odległości pół metra dokładnie caly magazynek celując w głowe/plecy a on sie potrafil nie skapnąć ze w niego wale, albo sie skapnął i mnie rozwalał :| Normalnie jakieś chyba ślepaki mi wsadzili :| Mialem tak 4-5 razy, moje wkur.... nie mialo granic. Zwykle nieźle koszę tą bronią a wczoraj to chyba nikogo z niej nie utłukłem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi na 7800GT, A643200@2500, giga ramu, skacze na full detalach-na karkandzie przy 64 osobach na ful sie nieda grać po patchu 1.2, przy takim sprzecie mam połowe ustawien na medium :/ to normalne ?

no panowie ? pomóżcie bo niewiem czy to u mnie czy normalka :/ w innych grach spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie ? pomóżcie bo niewiem czy to u mnie czy normalka :/ w innych grach spoko

Po prostu serwer nie wyrabia , serwer zeby chodził płynnie bez lagów na 64 osoby to musi być potwór , swoją drogą może raz czy dwa spotkałem się z serwerm 64 osobowym na którym lagów nie było , tak duże serwery omijam szerokim łukiem gram max na 48 osób

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi na 7800GT, A643200@2500, giga ramu, skacze na full detalach-na karkandzie przy 64 osobach na ful sie nieda grać po patchu 1.2, przy takim sprzecie mam połowe ustawien na medium :/ to normalne ?

ja mam A643000, giga ramu, GTO X800 Fireblade i gram na full przy 1280x1024 i jest miodzio :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Ja już napiepszam w bf2 od pół roku i mam pytanie jak

naprowdzic działa artyleryjskie na wrogi teren i kim to

zrobić(snajperem?)jak jak jak jak!!!!

Pozdrawiam.

 

Trzeba grać dowudcą i wtedy po naciśnięciu caps locka dostajesz specjalną mapkę i tam masz rózne opcjie między innymi i altylerie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi mam problem z instalacja patcha 1.2

Nie chce sie on instalować na czystą wersję gry jak i na wersje z zainstalowanym dodatkiem spec. force.Przeinstalowywałem grę już dobre z 10 razy i nic zawsze ten sam problem instalacja nieudana. Po zainstalowaniu dodatku wersja gry jest 1.1.2696 ,przynajmniej taka wersje pokazuje mi gra.Próbowałem także instalacji patcha 80mb z 1.1.2 do 1.2 i wyskakuje komunikat że nie mam wersji 1.1.2 zainstalowanej Chciałem zauważyć ,że ten duzy patch 380 full 1.2 sciagnąłem z kilku miejsc i zawsze jest tak samo.Sprzęt jest nie podkręcony.Wszystkie wpisy w rejestrze są poprawne.Walcze już z tym dobre kilka dni,ale wciąż myśle że jest jakaś szansa zainstalowania tego poprawnie.Probowałem także instalacji samego patcha 1.12 take cały czas wyskakuje mi instalacja nie udana.

Hmm w końcu po kilku próbach instalacja pacha 1.20 niby sie powiodła bo mam komunikat na ekranie -instalacja zakończona- ,ale po uruchomieniu gry nadal w rogu jest wer. 1.1.2696

Licze na jakąś wskazówke jak mam sie zabrac do tego wszystkiego.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi mam problem z instalacja patcha 1.2

Nie chce sie on instalować na czystą wersję gry jak i na wersje z zainstalowanym dodatkiem spec. force.Przeinstalowywałem grę już dobre z 10 razy i nic zawsze ten sam problem instalacja nieudana. Po zainstalowaniu dodatku wersja gry jest 1.1.2696 ,przynajmniej taka wersje pokazuje mi gra.Próbowałem także instalacji patcha 80mb z 1.1.2 do 1.2 i wyskakuje komunikat że nie mam wersji 1.1.2 zainstalowanej Chciałem zauważyć ,że ten duzy patch 380 full 1.2 sciagnąłem z kilku miejsc i zawsze jest tak samo.Sprzęt jest nie podkręcony.Wszystkie wpisy w rejestrze są poprawne.Walcze już z tym dobre kilka dni,ale wciąż myśle że jest jakaś szansa zainstalowania tego poprawnie.Probowałem także instalacji samego patcha 1.12 take cały czas wyskakuje mi instalacja nie udana.

Hmm w końcu po kilku próbach instalacja pacha 1.20 niby sie powiodła bo mam komunikat na ekranie -instalacja zakończona- ,ale po uruchomieniu gry nadal w rogu jest wer. 1.1.2696

Licze na jakąś wskazówke jak mam sie zabrac do tego wszystkiego.

Pozdrawiam

Ja miałem podobny problem ze wcześniejszymi patchami. U mnie był problem tego typu, że system był na partycji d a nie na c, oraz to, że gra lubi być zainstalowana na partycji systemowej. Edytowane przez Voli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...gra lubi być zainstalowana na partycji systemowej.

Pierwsze słysze taki pomysł :blink: :D - ja mam 100% gier na D i wszystko chula ale może system na innej partycji niż C ma wpływ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten incremental 1.12>1.2 zainstalował mi się bez problemów (instaluje się również na wersję podstawową). Ale poprzednie, nie. Musiałem instalować ręcznie z katalogu tymczasowego. System mam na C, gierkę na E

 

edit: tzn. na podstawową się nie instaluje :mur:

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem tylko jak u mnie było, próbowałem wszystkich możliwych sposobów i po zainstalowaniu patcha zawsze wyskakiwało mi aktualizacja nieudana. Zaś jak przeinstalowałem system na partycje c i zainstalowałem na niej gre to za pierwszym razem wszystko poszło bez problemu. Oczywiście wcześniej próbowałem przeinstalować system na partycji d i to też nic nie dało więc na pewno to niebyła wina systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta upierdliwa rzecz, że patch uwielba ładować się na systemowy chociaż BF2 jest zainstalowany na całkiem innej partycji. Ja tak miałem i musiałem specjalnie postawić drugi system bo cholerny patch wywalał mi błąd, że nie mam wymaganjej ilości wolnego miejsca na HDD (czyli na C: gdzie miałem 1 giga), chociaż BF2 miałem na innej całkiem partycji, gdzie było wolne 30giga. Lenie z EA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A po co jest ten patch 1.21??

Ja go nie instalowałem a gram sobie na polskich servach.

 

Co do wydajności gry po pathach to jest tragedia......

Dziś się wku...... i dałem na low przy 1280x1024 i dało się grać..........

Mam 6800 Le 16/6 .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...