Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra już wszystko jasne 24-tego ma być premiera dodatku "Europejskie siły zbrojne".Na półce w sklepie będą same pudełka z kodem i książeczką ,gierka do ściągnięcia z netu .UUUUUUUUFFFFFFFFFF.........Nareszcie będę należał do szczęściarzy, którzy posiadaja już dodatek HA. :-P

 

Chyba w polsce :? - za zachodnią granicą jest to tak popularne i normalne jak telewizor w domu... :rolleyes:

No oczywiście że masz rację ,w polsce w polsce ,a takie karty powinny być rozdawane normalnie ,a nie jakieś kurde elity tworzą sobie banki"dla najleprzych"-"Bąć wyjątkowy"itd...ale sory nie odbiegajmy od tematu ,myślę ,że sprawa dodatku rozwiązana ,niemasz karty to dodatek bedziesz miał później i tyle ,ale bedziesz miał . SPOKO !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście że masz rację ,w polsce w polsce ,a takie karty powinny być rozdawane normalnie ,a nie jakieś kurde elity tworzą sobie banki"dla najleprzych"-"Bąć wyjątkowy"itd...ale sory nie odbiegajmy od tematu ,myślę ,że sprawa dodatku rozwiązana ,niemasz karty to dodatek bedziesz miał później i tyle ,ale bedziesz miał . SPOKO

Co ty piszesz :/ , wystarczy mieć konto internetowe w INTELIGO którego założenie kosztuje 0 zł , prowadzenie 0 zł , nie wiem skąd jakieś [ciach!]ły wziąłeś że założenie konta 100 zł i dla elit no bez przesady wystarczy mieć 18 lat i trochę się zainteresować nic więcej.

 

Co do dodatku to chyba już wiem dlaczego tak mi się podoba: poziom prezentowany na tych mapach przez graczy.

Panowie chwała Bogu EA za rozprowadzanie tego dodatku tylko w Internecie , wreszcie gra na rankingach jest ciekawa , ludzie współpracują ze sobą , zero TK dla samolotów itd !!!!! wyobrażacie to sobie po prostu nie ma lam a sami doświadczeni gracze z blachami. Lamki niestety chyba nie potrafią sobie poradzić z "zawiłą" instalacją i formą płatności i oby ten stan trwał jak najdłużej , bo poziom prezentowany na zwykłych rankingach to jest żałość , a na tym dodatku naprawdę można przyjemnie pograć i pogadać z ludźmi , 90% to naprawdę porządni gracze , a całe bydło robi syf na podstawce.

 

Aha dodatek w sklepie z marżą narzuconą przez MM czy Empik ma kosztować od 50-60 zł cena jeszcze nie ustalona , jak płacisz kartą kosztuje 39 zł pozdrawiam i miłego napychania kieszeni MM (nie dla idiotów) czasem mysle , ze to taki slogan żeby ich ściągnąć.Inna sprawa , że zapłacicie te pieniążki za karteczke papieru z kodem bo gre i tak będziecie musieli ściągnąć przez EA downloader więc pozdrawiam.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lamki niestety chyba nie potrafią sobie poradzić z "zawiłą" instalacją i formą płatności i oby ten stan trwał jak najdłużej

Chłopie posłuchaj siebie ,uważasz że ci co niemaja karty płatniczej to lamy ??? :mur: Co ty za bzdury wypisujesz .

EA zrobiło tak, a nie inaczej ,a ty ,że masz kartę to się ciesz (pewnie jak masz kartę to myślisz sobie no ,że nie jesteś lamą :mur: )Zresztą co ci będę wypisywał, dla ciebie wszystcy są lamami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kernelstrong, dobrze Ci radzę, uspokój się! :angry:

 

Update:

Dyskutujcie na temat inaczej może być dla niektórych nieciekawie. Jeśli po poniższym poście sztandara będzie kontynuowany temat lam, noobów, tudzież posty będą zawierały w sobie treści agresywne/obraźliwe/prowokujące do kłótni to zobaczycie dlaczego niektórzy okreslają mnie wredną osobą. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie posłuchaj kolegi , a prawda jest taka , że niestety większość robiących trzode na serwerach to gnojki 14-16 letnie (oczywiście bez obrazy sa i porządni gracze w tym wieku pomijając fakt , że gra jest od 16 lat i wogóle grać nie powinni) , ale chodziło mi o to że na serwerach masz wielu sezonowych graczy a 90% użytkowników dodatku to starzy wyjadacze którzy wiedzą o co w grze chodzi (gracze klanowi , gracze z blachami ) dlatego kultura i poziom gry jest wysoki. Bardziej o to mi chodziło niż o to ze lamki kart nie mają.

 

Ale z drugiej strony młodzież tez może mieć problem z dostępem do kart to już wtedy kwestia dogadania się z rodzicami odnośnie karty.

 

A co do kwesti mojej osoby i mojego "lamerstwa" to możesz popytać użytkowników tego forum którzy mieli okazje ze mną grac tyle z mojej strony jesteś tu nowy więc nie truj mi tu są ludzie którzy udzielają się tu od początku i mają trochę więcej do powiedzenia niż Ty.

 

A co do Twoich wczesniejszych wypowiedzi to daj Ci nie więcej niż 16 lat i potwierdzam co mi niedawno Metz powiedział na tym forum coraz więcej Trolli , że już normalnie udzielać się odechciewa :?

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde mol, nie wiem co jest. pingi WARIUJĄ!!! dochodzą nawet do 1000!!!!! nawet na serwerach wypróbowanych wcześniej!!!!

net działa poza bf szybko poza tym. tydzień temu zrobiłem update'a do 1.21 i było dobrze. teraz po tygodniu, kiedy znowu usiadłem do kompa Szok :mur: :mur: :mur: ale jestem zły. co chwile kicki za za wysokie pingi :mur: czy ktoś też coś u siebie zauważył? plz HELp!!! :sad:

*komp czysty (firewall i norton działają, żadengo spyware.)

 

Jak odświerzam serwer w wyszukiwarce (gamespy, jak zawsze) amplituda pingów jest wręcz &^%*&(^ niesamowita!!!! zaczyna się normalnnie, po chwili 300-400-500-300-600-500-200 i tak kurde non stop. Zaraz szlag mnie trafi :mur:

sieć osiedlówka, przyzwoita

Edytowane przez RoaDKilL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak RoadKill niestety EA znowu pokazała klase i ten Fix zepsuł pingi ja też się z tym troszke borykam , ale zawsze coś sie uda znaleźć poniżej 100 , ale jak kiedyś słownie kilka serwerów miało ping u mnie powyżej 200 tak teraz koszmar w przeglądarce prawie same 200 i więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co proponujesz żebym zrobił Sztandarze? jak wrócić do 1.20? reinstall 1.12 - 1.20 pewnie. super po prostu <_< .

Ale jednej rzeczy nie rozumiem, tydzień temu po zainstalowanie tego "patcha" wydawało się być wszystko ok, łącznie z pingami.

co za durna banda skandynawskich debili. Ty z neo 2mb i pingi ledwo poniżej 100, wiesz co...

Edytowane przez RoaDKilL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

\no wiesz powrót do starego patcha to troche Cie ograniczy jeśli chodzi o serwery , ale jak faktycznie grać nie mozesz to może być jakieś wyjście w sumie chyba nie odkryje ameryki jak powiem , ze trzeba czekać na kolejnego patcha :mur: , troche śmieszne bo ludzie trąbili o niewybuchających Eryxam to Ci wydali łatke i pingi zepsuli :/ nóż się otwiera normalnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek euro jeszcze kasy nie uzbierałem. Ale kupiłem niedawno special forces.. wszystko fajnie tylko że własciwie zero ludzi gra na tym dodatku. By w czystym BF2 dostac sie na serwer to trzeba sie niapocic by pograc z polakami.. a tutaj.. jest ofiicjalny pollski serwer Astora czy jakoś tak - i jest prawie pusty..

Zauwazylem ze ludzie kupują dodatki tylko po to zeby ekspic z nowymi broniami na mapach dostepnych dla wszystkich wersji.

Sam jestem lamer jesli chodzi o tą grę, ale mi sie podoba i grał będę , moze kiedys sie naucze :)

Jednakze znam kolesia z jakiegoś dobrego klanu. Oni mają te dodatki, ale nie uzywają ich wcale, graja w podstawowej wersji gry.

 

Więć nie ma takiego posmpiechu dla mnie z tym dodatkiem eU.

 

 

Co do pingów - ja odnotowuje własnie odwrotną sytuację. mam net przez wifi, nadajnik ok 1,5 km ode mnie. Pingi były masakryczne. I co chwile zwisy zpowodowane korekcją błedów.

PO zainstalowaniu najnowszej łatki - problemy zmniejszyły się o połowę.

Nie reinstalowałem systemu ani nic z tych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze w kwestii lagów. Kiedy w końcu doczekałem się neo i możliwości grania przez net w tą gierkę - zimny prysznic. Pingi w przeglądarce serwerów niby OK (zawsze filtruję do 150ms), ale podczas gry lagi. Takie nietypowe, bo grało się normalnie, a co kilkananaście-dzisiąt sekund stop i "Są problemy z twoim połączeniem". I nie mogłem dojść o co biega. Net przecież ładnie chodził. System miał co prawda już 2 lata, ale nie będę reinstalował z byle powodu, a tym bardziej dla durnej gry. Na forach nie znalazłem rozwiązania. Próbowałem pytać ludzi podczas rozgrywki, ale byli zbyt zajęci by odpowiedzieć, albo poświęcali chwilkę zeby wygłościć wielce zabawny komentarz.

No i do szedlem. Wyłączyłem firewalla (Zone Alarm Pro) i gierka zaczęła normalnie chodzić. Ale korzystanie z netu bez zapory to głupota. Nie mogłem nic wskurać. Przepatrzyłem w niej wszystkie ustawienia, próbowalem tworzyć dodatkowe reguły, dawałem gierce wszystkie uprawnienia na maksa i nic.

Zainstalowalem w końcu NIS2005 dołączony do obecnej płyty głównej i problem zniknął. Nie mówie przez to ze ZA jest gorszy. Zawsze go ceniłem. Moze poprostu się coś w nim skaszaniło.

W każdym razie takie moje spostrzeżenie nt ewentualnych problemów z tą gierką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, wygląda na to, że problem z megapingiemskokowym juz się skończył. Tylko nie wiem dlaczego. Wyłączyłem Outpost Firewalla, przeskanowałem sys. nortonem - pingi na asterze ~40, na GiFIe~65.

Z tego co wiem MariuszDW, NIS strasznie spowalnia neta. Zasysam EF :D

Edytowane przez RoaDKilL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie wiadomo o spowalnianiu neta. Antywirus Nortona dorobił się etykietki zamulacza systemu, ale jakoś nie zauważyłem problemów. Nawet nie wyłączam go przy odpalaniu BF2. Wcześniej testowałem ArcaBit2005 i MUSIAŁEM go wyłączać podczas gry. Co do IS2005, to właśnie zrobiłem 3-krotną próbę i średnie pingi do Astera (212.76.32.54) wyszły 19ms.

Download też chodzi na maks łącza (neo512).

 

 

edit:

Zrobiłem nowy filmik. Tym razem żywa rozgrywka na tej samej mapie. 5:26min (53MB)

 

edit2:

zrobiłem tapetki na zachętę:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mialem fajna akcję.

Bawie sie często w sanitariusza gram na koncie razor414 jakby co. moze kiedys komus zycie uratowałem z was :)

Ide za kolesiem szturmowcem, postrzelili go wiec go ratuje..

uratowałem go ale zabili mnie, wiec on bierze moją paczkę sanitariusza i ratuje mnie, to jego zabili.. to jaz zrobilem tak samo i w koncu zwilismy z miejsca wydarzenia..

ciekawe ile razy tak mozna zamieniac paczki??

probował ktoś kiedyś??

 

A i mam pytanie.. odblokowałem sobie jedną snjperkę, ale mialem dwa punkty do odblokowania wiec zaraz druga też.. niestety do wyboru mam tylko jedną ... dlaczego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie macie odczucia z ef?imo nie przyłożyli się do modeli broni. wyglądają jak z painta. Mapy klimatyczne, przyjemne. Przegieli troche z shotgunem engineera, co prawda, nie mam jeszcze jak porównać ca Jackhammerem, ale benelli sieje prawdziwe zniszczenia. Na The Great Wall of China najbardziej opłaca się grać mechnikiem. Parę dobrze podłożonych min i złoty medal. W sumie polecam booster za tą cenę.

A już niedługo armored fury :D ale będzie siekanka o thunderbolty :lol: Jak w "mine1" o heli na sharqi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit2:

zrobiłem tapetki na zachętę:

Te "tapetki" są tak rozmazane jak byś robił zrzuty w 640x480 a następnie przeskalował do 1280x960, dodał pasy aby było 1280x1024 i użyłeś mocnej kompresji koloru .... ble :wink:

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo fotki są z avika (tyle, że z oryginału, a nie DivXa) 512x384 w trybie pełnoekranowym. Jak chcesz robić zrzuty z battle recordera, to sam spróbuj wycelować :D

 

edit: No dobra. Mogłem poraz n-ty odtworzyć rozgrywkę, przypilnować te same momenty, tak samo ustawić kamerke, i nagrać krótkie odcinki w oryginalnej rozdzielczości, żeby wybrać ujęcie :P

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy są jakieś sprzętowe problemy z grą Battlefield 2? Nie mam tutaj na myśli starych kart graficznych itp. Chodzi mi raczej o nowe sprzęty, procesory, płyty główne, karty grafiki, pamięci z którymi gra nie chce stabilnie współpracować, o ile takie zjawiska w ogóle występują. Najbardziej interesuje mnie jej działanie na dwurdzeniowcach zarówno AMD jak i Intela.

 

Będę bardzo wdzięczny za te informacje.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis oficjalnie daje sobie spokój z dodatkami.

Jakby kogos interesowała odpowiedz na moje pytanie - dlaczego z dwóch odblokowanych snajperek tylko jedną mam w JS -

to podaje odzpowiedz.. bo druga tylko w wersji podstawoej mozna uzyć..

Pozatym mam dosyć map w ciemnosciach (bo to jedyny plus dodatku JS) mapy dzienne sa 100 razy lepsze na podstawce..

 

Moze dodatek europa bedzie mail fajne mapy.. jakie macie wrazenia??

Ja uwielbiam takie krzczaste bagniste tereny z mnóstwem miejsc do ukrycia się.. jak ktos moze to prosze o info.

 

Co do problemów sprzetowych - gra nie ma jakiś konkretnych wymagań jesli chodzi o sprzęt. Znam kolesia który na zintegrowanej grafie grał. Podobno kiedyś nawet jakaś firma sie osmieszyła i dała na lanparty sponsorowane kompy ze zintegrowaną grafą.

 

Nie slyszalem by BF wykrzaczal sie z powodu "netypowego" sprzetu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak kupie uzywanego BF2 na allegro to istnieje jakas mozliwosc ze koles jakos moze mnie oszukac?? tzn ze dostane gre pogram z 2 dni i potem wyskoczy mi ze mam pirat albo ze juz ktos gra na takiej kopii?? jak to jest bo sie nie orientuje

Edytowane przez DonCapone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak kupie uzywanego BF2 na allegro to istnieje jakas mozliwosc ze koles jakos moze mnie oszukac?? tzn ze dostane gre pogram z 2 dni i potem wyskoczy mi ze mam pirat albo ze juz ktos gra na takiej kopii?? jak to jest bo sie nie orientuje

Zależy u kogo kupisz - ot cała filozofia :wink: ... po prostu kup u kogoś zaufanego a nie będzie problemów :-) A jak kupujesz u kogoś kto dopiero zaczyna sprzedawać to wiadomo że ryzyko jest zwiększone bo nie ma jeszcze wyrobionej opinii (czyt. komentarzy) itp. itd

Edytowane przez Tranquility

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebne mi są wpisy do rejestru jakie robi ta gra podczas instalacji.

Płyta mi się rozwaliła i zostało tylko to co mam zainstalowane a po reinstalce windows są problemy w grą.

Morze ktoś tu napisać te wpisy, lub wysłać mi na meila kiz@op.pl.

Z góry dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...