Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Lepszych serwerów niż w USA to chyba nie znasz :wink:. Pograłem trochę z wami, ale wy woleliście się odizolować i zamknąć w teamie.

Tak jak mówiłem kolega uczy mnie latać i to był dzień nauki (nie było widać L na samolocie? :) ) wyjątkowo było, inaczej nigdy nie zamykamy drużyny. Serwer z przypadku.

 

A jaki masz nick?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Server super@....... z ustawiona na stale mapa Road to Jalalabad

moj favoryt

 

2,5h dziennie powinno styknac , do jutra ;)

Dołączona grafika

 

Sie tak zastanawiam jaki procent na tych serverach to pusta w glowie dzieciarnia ???

moze ktos ma jakies dane ?

Lataja obijaja sie po scianach jak boty jakies :/

zygac sie chce

i odechciewa gry jak taki motloch gra na serverach .

 

Powinni do BF2 wprowadzic jakies szkolenie ;) jak w AmericansArmy

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem, jak przyjdzie zaczne treningi !

Moze niedlugo bedziemy mogli poganiac sie :-)

Czekamy :D jedynie z Bobslejem nie da sie ganiac,bo chlopak tak wymiat,ze ja to przy nim cieniasek jestem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się grać bez płyty.

 

zagooglaj za czymś takim jak "Battlefield2 mini image" i przed odpalaniem gry wkładasz to dowolnego wirtualnego napędu.

Są różne wersje, ponad 20MB i są tez dużo mniejsze. Obojętnie którą znajdziesz i ściągniesz wystarczy żeby nie niszczyc oryginalnej plyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miłe co mówisz ale wątpie ;) w każdym razie gra mi sprawia nieprzerwaną przyjemność od 3.5 roku to i sie godzin uzbierało.

Ale znam gości co w 12 miesięcy mają 200h więcej odemnie :D

 

Ten serwer bardzo lubie i jak mam ochote na jalalabad to zawsze tam wchodze. Kończe na dziś bo to nie moj dzień, sporą umieralność mam <_< .

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki rafa.

 

Gierka przyszla. Dzisiaj moze instalne, mam kilka pytan:

 

1. instalowac jakies patche, jak tak to jakie ?

2. jakie polecacie serwy dla nooba ?

3. modyfikowac cos w grze, gdzies wyczytalem ze mozna cos zmienic zeby szybciej uruchamiala sie...

4. jakies inne rady dla nooba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki rafa.

 

Gierka przyszla. Dzisiaj moze instalne, mam kilka pytan:

 

1. instalowac jakies patche, jak tak to jakie ?

2. jakie polecacie serwy dla nooba ?

3. modyfikowac cos w grze, gdzies wyczytalem ze mozna cos zmienic zeby szybciej uruchamiala sie...

4. jakies inne rady dla nooba ?

1. Jak kolega wyżej napisał v 1.41

3. Jedyna modyfikacja jakiej używam to wymuszenie wyższej rozdzielczości ;)

4. Jak strzelasz to nie biegnij i nie trzymaj wciśniętego spustu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. jakie polecacie serwy dla nooba ?

3. modyfikowac cos w grze, gdzies wyczytalem ze mozna cos zmienic zeby szybciej uruchamiala sie...

4. jakies inne rady dla nooba ?

Poprostu przyjmij do wiadomości że na początku dostaje sie mocno po tyłku :D z czasem sie wyrabia kazdy.

Każdy serwer jest dobry gdzie nie ma za wielu oficerów ale i tak musisz się przyzwyczaić do ich poziomu ;)

Co do uruchamiania to nie tyle modyfikacja co wywalenie wszystkich plików wideo w ścieżce

X:\jakiś folder np domyslny program files\EA GAMES\Battlefield 2\mods\bf2\Movies

ale pamiętaj nie usuwaj dwóch plików: menu.bik i menu_loggedin.bik czyli inaczej mówiąc wywal wszystko co nie ma w nazwie menu.

pominiesz dzięki temu wszystkie reklamy EA nVidia i inne ciach!ły przy każdym odpalaniu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X:\jakiś folder np domyslny program files\EA GAMES\Battlefield 2\mods\bf2\Movies

ale pamiętaj nie usuwaj dwóch plików: menu.bik i menu_loggedin.bik czyli inaczej mówiąc wywal wszystko co nie ma w nazwie menu.

Czemu nie? Je też można wywalić.

 

Poza tym lepiej nie wywalać tylko pozmieniać rozszerzenia na np. *.bak co by się punkbuster nie przyczepił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...